2021 Şubat Anneleri

ben sorun yaşayacağımızı hiç sanmıyorum hatta nette 65 yaş üstü 20 yaş altı yasağı delmek için randevu oluşturup son anda iptal ediyormuş diye de bi haber var ve maalesef böyle mikroplara bi yaptırım da yok.

Ayy gerçekten mi yuh ya bu insanlar kafayı yemiş valla. Ben ctesi seciyorum.hep randevulari ki oglumu babaya birakayim disari cikmasin diye millet neyin derdinde

Şu haftalara kadar kaşınmıyorum diye seviniyordum. Çünkü iki gebeliğimde de karnım çok kaşındı. İki gündür göbek deliğimin çevresi deli kaşınıyor.
ben de ilkinde çok kaşındım, şu ana kadar iyiyim. insan deli oluyor vallahi, Allah yardımcın olsun
Ayy gerçekten mi yuh ya bu insanlar kafayı yemiş valla. Ben ctesi seciyorum.hep randevulari ki oglumu babaya birakayim disari cikmasin diye millet neyin derdinde
di mi el neyin derdinde biz neyin derdindeyiz...

ben de randevumu oluşturdum, randevuyla alakalı bilgi smsi yollayın sıkıntı yaşamayalım gelirken dedim. cuma günü toplu sms atıcaz bunun için dediler, H heyecanli_anneee cumadan önce oluştur randevunu sen de...

ben de ilkinde çok kaşındım, şu ana kadar iyiyim. insan deli oluyor vallahi, Allah yardımcın olsun

ben de randevumu oluşturdum, randevuyla alakalı bilgi smsi yollayın sıkıntı yaşamayalım gelirken dedim. cuma günü toplu sms atıcaz bunun için dediler, H heyecanli_anneee cumadan önce oluştur randevunu sen de...
Ben bu hafta değil bi sonraki hafta gidicem canım senin bu hafta mi ?

Bende msj istim o zaman en azından yolda durdurulursam msj gösteririm

Kızlar selam ili sorum var, ev işlerini yapıyor musunuz silme süpürme bulasık falan, ikinci sorum da aranızda mide yanması için hap kullanan var mı (pantpas)

Kızlar selam ili sorum var, ev işlerini yapıyor musunuz silme süpürme bulasık falan, ikinci sorum da aranızda mide yanması için hap kullanan var mı (pantpas)
çocuk olunca devamlı yapıyorum:)) gaviscondan fayda bulamayınca pantpas dedi dr. birkere tak diye kesti, ikinci aldığımda işe yaramadı... hergün kullanmıyorum...

İş başı yapmama 15 gün kaldı 😞 umarım sağlıkla atlatırım 5 haftayı
Ay inşallah canım... ya raporu verip idari izinli saymazlar mı kimi kurumlar yapıyor... Hoş bakalım ben de raporla evden çalışmaya devam edebilecek miyim... Bu uzaktan çalışma muhabbetine ücretsiz izindeki arkadaşlar dahil olmak istedi reddettiler bütün dilekçeleri. Bizde de işlerine gelenleri çalıştırıolar...

Benim doktorum 32 'ye kadar herhangi bi terslik hissetmedikçe 5-6 haftada bir çağırıyordu. Açıkçası pandemiden dolayı bende hastaneye giderken tedirgin oluyorum . Artık 30 lu haftalarda daha sık cagirabilirler ama ona da 3 haftada 1 gitmeyi düşünüyorum . Bence sende doktorunla görüş vakalar çok arttı riske atmaya gerek yok
benim dr ayda bir çağırıyordu bu hafta gidicem 31.haftadayım sanırım 3 haftaya düşecekmiş kontroller 34 te nst başlarız dedi zaten her hafta olacak o haftadan sonra.

benim dr ayda bir çağırıyordu bu hafta gidicem 31.haftadayım sanırım 3 haftaya düşecekmiş kontroller 34 te nst başlarız dedi zaten her hafta olacak o haftadan sonra.
Bende 32 de gidicem eğer ki sık cagirirsa kontrol gunlerimin son gününe denk getirip ondan sonra 2 hafta yada 3 haftada 1 giderim hem muayene ucreti cok vermem hemde doguma kadar 2-3 kere daha gitmis olurum diye düşünüyorum bakalim doktorumla daha konuşmadım. Nst de doğuma kadar hiç istemiyorum aslında çok uyuzum ona 😤😂

X