2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bebeklerim premature doğduğu için çocuklarala ilgili nerdeyse her alana görünmemiz gerektiği için şehir hastanesine başladık canım. İlk önce murat tutanç diye bi doktora aldım. Adam profösörmüş. İki kere göründük gayet iyiydi. sadece çarşambaları geliyomuş hastaneye. Ama şuan randevu yok. Şehir hastanesindeki bir çok doktorun yorumlarına bakmıştım. Eylem hanımın da baya iyi yorumları vardı. O zaman bulamamıştım randevu. Şuan var belki ona devam ederim
Ben de doğumu orda yaptigimdan oraya gidiyorum şimdilik. Uzak geliyor ama bana. Eşim yokken de kendim gidebileceğim yakinlikta bi dr bulsam iyi olur.
Teşekkür ederim canim

Insallah geçer kipkirmizi olmus surati garibimin 😊
Bizim bütün vucudumuz çok kötüydü şükür kuruyor. Koca koca sivilceler vardı.
40+4 te doğurdum
Hayırlı olsun. Bak sende doğurdun 🙈😂
Almıyor canım kauçuk diyorsun sen onu hiç almıyor anlamadım gitti.. peki kaç saatte bir 4 dk emiyor

Ateş falan olmadı demi canim

Tamam canim öyle yapayım ateşi falan oolldu mu

Ev serin akşamları çıkmıyoruz kirkina kadar şimdilik canım ama illa kullanılır ya evde işlerimi hallederken kullansam o bile yeter

Aminn inşallah canım 🤲🌸

Canım sende peygamber sabrı var gerçekten. Ben okurken tahammül edemiyorumm doldurur gibi olmak istemem ama buna bir dur demen lazım çünkü böyle insanlar hep dahada ileri gider yani bunun sonu yok hatta daha çok çekersin değer mi bor kere yaşıyoruz su güzel anları bence restini çek ama eşinle birlikte ağız birliği olmalı eşine çok rol düşüyor
2-3 saate yetiyor
Karin ağrısı olduğunda hep emmek istiyor ama bende vermiyorum çünkü verdikcenecdaaha çok gaz yapior.
Fön makinesini denedin mi? Çok işe yarıyor bence

Kızlar günaydın, sezaryen sonrası rahat büyük tuvaletine çıkamayan var mı? Ne yapmak lazım sizce? Kabız şeklinde oldu bu arada hiç çıkamıyorum

Bizim bütün vucudumuz çok kötüydü şükür kuruyor. Koca koca sivilceler vardı.

Hayırlı olsun. Bak sende doğurdun 🙈😂
2-3 saate yetiyor
Karin ağrısı olduğunda hep emmek istiyor ama bende vermiyorum çünkü verdikcenecdaaha çok gaz yapior.
Fön makinesini denedin mi? Çok işe yarıyor bence
Canım 2-3 saatte 4 dk emmesi az değil mi. Benim bebeğim sarılık oldu az emince

Almıyor canım kauçuk diyorsun sen onu hiç almıyor anlamadım gitti.. peki kaç saatte bir 4 dk emiyor

Ev serin akşamları çıkmıyoruz kirkina kadar şimdilik canım ama illa kullanılır ya evde işlerimi hallederken kullansam o bile yeter

Aminn inşallah canım 🤲🌸

Canım sende peygamber sabrı var gerçekten. Ben okurken tahammül edemiyorumm doldurur gibi olmak istemem ama buna bir dur demen lazım çünkü böyle insanlar hep dahada ileri gider yani bunun sonu yok hatta daha çok çekersin değer mi bor kere yaşıyoruz su güzel anları bence restini çek ama eşinle birlikte ağız birliği olmalı eşine çok rol düşüyor
Yok canim ates olmadi zaten dogumda vurulan asinin aynisi

İlk çocuğu doğurup bakmış yanında akrabası varmış sonraki çocuklardan ikisi zaten yaşamamış diğerlerine de büyük olan bakmış kendi dağa odun toplamaya gitmiş yani 7 çocuk doğurdum diyor ama hepsine kendi bakmamış
Çocuk hevesini seninkiyle almaya çalışıyor anlaşıldı şimdi

Çok teşekkürler iyiyiz ama normal doğum zor oldu her sancıda kustum öğürdüm dinlenemedim ilaçlar fayda etmedi
Olsn kuzum.. Beklediğine değdide normal doğrudun cok şükür
Ağrılarında azalacaktır zamanla
Gaz-uyku problemimiz çok çok azaldı gece çok iyi uyudu şurubun adı neoclc tamamen bitkisel bulandan Allah razı olsun 🤲🤲🤲
Ayyy cok şanslısın iyi gelen bişey bulmuşsn
Şu gaza iyi gelen damla yada şurup tamamen şans sanırm ya

Kızlar günaydın, sezaryen sonrası rahat büyük tuvaletine çıkamayan var mı? Ne yapmak lazım sizce? Kabız şeklinde oldu bu arada hiç çıkamıyorum
Kayısı suyu cnm... En güzel çözüm..

Ben çalıştığım dönemde hep sağdım bıraktım ilk oğlumda. Tadı farklı olabiliyor diye okumuştum iki memeden gelen sütun. İlk doğumdan sonra bende aynı tereddütü yaşamıştım dr a da sordum gülmüştü 😅
Valla dünden itibaren sağmaya başladm üst üste
Yiyor tepki vermior, hayatndan memnun 🙈

Ben de doğumu orda yaptigimdan oraya gidiyorum şimdilik. Uzak geliyor ama bana. Eşim yokken de kendim gidebileceğim yakinlikta bi dr bulsam iyi olur.
Teşekkür ederim canim
Anladım canım. İnşallah kafana göre doktor bulursun. Gerçekten şehir hastenesi merkeze baya uzak. Otobüsle gitmek felaket oluyo 🤦‍♀️ ama şuan bursada en iyi devlet hastanesi de o gibi duruyor. Eşim şimdilik müsait okullar açılınca bakalım biz ne yapcaz 😊

Kac cc mama veryorsnz? Bna dr her iki memeyi 10ar dk verdkten sonra alabldgi kadar mama ver dedi. Kilosu düşük ve bnm sutum az diye. Ama bn kac cc vercgmi anlyamyorm. Sorduğumda kusana kadar ver dyor. Bna cok garip geldi ya. Ne kadar verilcgni nasl anlyorsnz bn bu annelik olayini beceremedim sanrm :KK43:
Öyle düşünme canım bende 10 yada 15 dk iki gögsümü veriyorum sonra 120 cc mama veriyorum bazen bitiriyor bazen dibinde kalıyor bitirdigi zaman 30 cc daha yapıyorum onunda 15 cc yiyor bebek biberonda bırakırsa doyuyor demektir dedi benim doktorda . Senin bebegin kac günlük mamalarda yazar ne kadar verileceği ayina göre

Aminn inşallah canım 🤲🌸

Canım bundan sonra onların taktiğini uygulamaya karar verdim nasıl olsa eşim yok görmüyor eşimden de korkuyorlar zaten diyemezler onların gıcıklığına hareket edecem onlar ne derse inadına zıttını yapacam bakalım zaten eşim sana bişey derlerse bana söyle demişti önceden eşime de şikayet edecem bakalım onlar beni yıldırmaya çalışırken kendileri ters köşe olacaklar bundan sonra ne olacaksa olsun sabır da bir yere kadar

X