2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar selamlar ben bu Omega 3 hapını içemiyorum çok büyük olduğu için 😭
Sıvı kullanan ve önerebilecek var mı?
Doktor bana bıraktı seçimi 😊

Yok hafif kendi gobegim oda oyle pek yoktu zaten ayva gibi kalca var bayagi😅
Seninki kız ya kalcaya alıyorsun 🙈
Benim karnım hep top gibi oluyor. İki kız doğurdum, sanki erkek karnı gibiydi. Buda aynı... Arkadan kimse hamilesin demiyordu.

Şimdide küçük top gibi göbüsüm.

Bu arada son bir haftadır çıktı karnım biraz.

Bizde 17+3 üz ama bende hiç hissetmiyorum 😔
Kizlar herkese selamlar, bugun 19+0 oldum, ilk gebeligim, bebegimi hic hissetmiyorum, tatli yiyorum, uzaniyorum, sola donuyorum, elimle durtuyorum ama yok tik yok 😔 benim haftalarimda hala hissetmeyen var mi?
Bu cuma detayli ultrasona giricem insAllah, doktoruma da sorucam ne zaman hissedebilirim diye..
Ben de hissetmiyorum daha 😞 Ama böyle olanda var yani endişe yapmamak gerek 🤗

Kızlar selamlar ben bu Omega 3 hapını içemiyorum çok büyük olduğu için 😭
Sıvı kullanan ve önerebilecek var mı?
Doktor bana bıraktı seçimi 😊
Doktora yakında bende ağlicam valla, her gittiğimizde bu haplar neden bukadar büyük diye dert yanıyorum 😂 Kadında ne desin yani 😂 Omega ya başlicam bende inşallah, vitaminin boyutuna yeni alıştım, artı birde omega gözümde büyüyo. Bol su üstüne ağzımı tatlandıracak bişi atıyorum vitaminde. Omega yı da yatarken denicem

Yarın fetal DNA için kan vereceğim.Bir hafta öncesine kadar hissettim mi diye düşünürken bu aralar tek derdim sağlıklı olduğunu bilmek..Lütfen dua edin.İçinizden iyi dilekle geçirin nolur çok ihitiyacım var..
Ben de vermiştim korkuyla inşallah Rabbim yardımcın olsun sağlıkla kucağına alırsın be işini, gönlünü ferah tutmaya çalış ki bebişleri üzmeyelim :)

Doktora yakında bende ağlicam valla, her gittiğimizde bu haplar neden bukadar büyük diye dert yanıyorum 😂 Kadında ne desin yani 😂 Omega ya başlicam bende inşallah, vitaminin boyutuna yeni alıştım, artı birde omega gözümde büyüyo. Bol su üstüne ağzımı tatlandıracak bişi atıyorum vitaminde. Omega yı da yatarken denicem
Bende öyle yapıyorum 2 kere boğazıma takıldı. Şimdi korkudan panik oldum. Eşim yanımda olmadan içemiyorum hapı 😭

Seninki kız ya kalcaya alıyorsun 🙈
Benim karnım hep top gibi oluyor. İki kız doğurdum, sanki erkek karnı gibiydi. Buda aynı... Arkadan kimse hamilesin demiyordu.

Şimdide küçük top gibi göbüsüm.

Bu arada son bir haftadır çıktı karnım biraz.
Yok canim normalde de kalcaliydim olculerde degisim olmadi malesef henuz😌

X