Gebeliğe Hazırlık 2021 Yılında Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet doktora gittim muayene için herhangi bir sıkıntı yok dedi hormon testi yapmasını istedim ama erken dedi 1 yıl dolunca gel öyle bakalım dedi üzülüyorum açıkcası 9 ay olacak bu ay :KK43:
Stresde çok önemli bu süreçte, rahat olmak gerekiyor. Hepimiz olamıyoruz maalesef ama :KK68: İnşallah en kısa zamanda güzel haberlerinizi alırız.

Stresde çok önemli bu süreçte, rahat olmak gerekiyor. Hepimiz olamıyoruz maalesef ama :KK68: İnşallah en kısa zamanda güzel haberlerinizi alırız.
aminnn inşallah böyle belirti olmadan hamile olan var mı acaba çok hafif adet ağrısı gibi ağrım var başka hiç bişey yok akıntı gögüs hassasiyeti hiç biri yok

aminnn inşallah böyle belirti olmadan hamile olan var mı acaba çok hafif adet ağrısı gibi ağrım var başka hiç bişey yok akıntı gögüs hassasiyeti hiç biri yok
Belirtiler kişiye göre değişkenlik gösteriyor, çok uçlarda belirti hissedende hiç belirti hissetmeyende olabiliyor.

Günaydın ben bugün tekrar test yaptım yumurtlamadan tam 14 gün sonra ikinci çizgi çok net çıktı ....ilk testim bir hafta oncesiydi...giderek koyulasti..keşke fotoğraflarını burda sizlerle paylasabilseydim ..Belirti biraz göğüs hassasiyeti anlık açlık krizleri biraz kaşık batması ...Allah umarım herkesin dualarını kabul eder .bende iki hafta sonra doktora gidicem umarım herşey yolundadır .

Günaydın ben bugün tekrar test yaptım yumurtlamadan tam 14 gün sonra ikinci çizgi çok net çıktı ....ilk testim bir hafta oncesiydi...giderek koyulasti..keşke fotoğraflarını burda sizlerle paylasabilseydim ..Belirti biraz göğüs hassasiyeti anlık açlık krizleri biraz kaşık batması ...Allah umarım herkesin dualarını kabul eder .bende iki hafta sonra doktora gidicem umarım herşey yolundadır .
Canım hamile misiiinnn🤰🏼

Hayırlı olsunnn, Allah sağlıkla tamamına erdirsin 😊

Ay hadi bakalım Allah sağlıkla kucagına aldırmayı nasipp etsinn:) 2 gün önce benimde adet ağrısı gibi ağrılarım oldu ve sağ kasığım ağrıdı. Ama bilmiyorum hala bat tarihime var elim kolum bağlı beklemedeyim.:))
Darısı basımıza insallah

Ay hadi bakalım Allah sağlıkla kucagına aldırmayı nasipp etsinn:) 2 gün önce benimde adet ağrısı gibi ağrılarım oldu ve sağ kasığım ağrıdı. Ama bilmiyorum hala bat tarihime var elim kolum bağlı beklemedeyim.:))
Darısı basımıza insallah
Darısı bekleyen arzu eden herkesin başına :)

Ben de sabırsızlıkla bekliyorum çok korkuyorum normal bi gecikme olabilir diye ne zaman test yapmalıyım ya da beklemeli miyim biraz daha kafam çok karışık 🙄
Strestende olabilir gecikme, zaten gecikti senin adetin. Yapabildiğin ilk anda yapmalısın bence, zaten çıkar var yada yok. Hayırlı haberlerini bekliyoruz

Ben
Ben 26 Nisan da oldum ..sonra çalışmalara devam edemedik çünkü corono olduk malsef..şimdi 22 Mayıs reglimi bekliyorum

X