2022 Ağustos Ayında Transfer Olacaklar

Hiç bir fikrim yok ama birazda umut tacirliği yapıyor hersey mükemmel falan muhabbeti çekiyor çok umutlaniyorsun ama sonu foss
Tabiki herkesin bir umudu inancı var ben sunu anladım tek şey dua ve sabırla beklemek herşey Allah'tan doktorlar olmaz diyor ama Rabbim bir mucize nasip ediyor bu yüzden sen yinede ümidini yitirme bende çok şey atlattım çok çabaladım ama hala sabırla bekleyip devam ediyorum.inaniyorumnki rabbim dualarimizo duyuyor bir gün bize de nasip edicek .Kimi para için kimi de gerçekten olmasını istiyor böyle doktorlarda var canım ama pes etme derim çünkü çok güzel bir duygu anne olmak ve onu hissetmek

Yolunu gözlediğin bebeğe tam yaklaştım derken yolun yine sağa sola sapıp uzaması her türlü hayal kırıklığı tabii. Ama ben şöyle bakıyorum, tam çocuk sahibi olmaya karar verdiğimizde doktor muayenesinde kocaman bir kistim olduğunu öğrendim. Endometriozis ve Adenomyosiz teşhisi kondu, iki ameliyat geçirdim. İkinci ameliyat sonrası doktor yanıma geldiğinde doğal yoldan hamile kalmamın mümkün olmayacağını, tüp bebekle dahi çok zor olacağını söyledi. Daha bebek sahibi olmaya başlamadan bunlarla karşılaştım. Bu ameliyatlardan dolayı yumurta rezervim yarı yarıyadan fazla düştü. Tüp bebek için bütün tahlilleri vs yaptık, ama başlamadan önce ben kendime en azından bir 6 ay süre vermek istedim, belki kendiliğine olur diye, çünkü hiç denememiştik. Korunmayı bıraktığımın 4. ayında hamile kaldım, 10. haftada maalesef kalbi durdu ve bir hafta kadar sonra kendiliğinden düştü. O düşüğün travması bu kimyasallardan çok daha ağırdı, fakat hamile kalabildiğimin de bir kanıtı. O yüzden minnettarım. Belki de bu yüzden bu kadar gerçekçi bakabiliyorum olanlara. Hamile kalabiliyorum, bu bile benim için çok büyük bir şey. İnşallah sağlıklı embriyo transfer edildiğinde de hamileliğimi sonuna kadar yaşayıp yavrumu sağlıklı bir şekilde kucağıma alacağım. Nasıl bu kadar emin olabiliyorum hiçbir fikrim yok, ama yürekten inanıyorum 💕
Sizin de ne güzel sağlıklı iki yavrunuz var çok şükür. Allahım hayırlısıyla onlara bir kardeş daha nasip etsin 🙏🏻 Dediğiniz gibi bizim sadece biraz daha sabırlı olmamız gerekiyor 💕Örb

Yolunu gözlediğin bebeğe tam yaklaştım derken yolun yine sağa sola sapıp uzaması her türlü hayal kırıklığı tabii. Ama ben şöyle bakıyorum, tam çocuk sahibi olmaya karar verdiğimizde doktor muayenesinde kocaman bir kistim olduğunu öğrendim. Endometriozis ve Adenomyosiz teşhisi kondu, iki ameliyat geçirdim. İkinci ameliyat sonrası doktor yanıma geldiğinde doğal yoldan hamile kalmamın mümkün olmayacağını, tüp bebekle dahi çok zor olacağını söyledi. Daha bebek sahibi olmaya başlamadan bunlarla karşılaştım. Bu ameliyatlardan dolayı yumurta rezervim yarı yarıyadan fazla düştü. Tüp bebek için bütün tahlilleri vs yaptık, ama başlamadan önce ben kendime en azından bir 6 ay süre vermek istedim, belki kendiliğine olur diye, çünkü hiç denememiştik. Korunmayı bıraktığımın 4. ayında hamile kaldım, 10. haftada maalesef kalbi durdu ve bir hafta kadar sonra kendiliğinden düştü. O düşüğün travması bu kimyasallardan çok daha ağırdı, fakat hamile kalabildiğimin de bir kanıtı. O yüzden minnettarım. Belki de bu yüzden bu kadar gerçekçi bakabiliyorum olanlara. Hamile kalabiliyorum, bu bile benim için çok büyük bir şey. İnşallah sağlıklı embriyo transfer edildiğinde de hamileliğimi sonuna kadar yaşayıp yavrumu sağlıklı bir şekilde kucağıma alacağım. Nasıl bu kadar emin olabiliyorum hiçbir fikrim yok, ama yürekten inanıyorum 💕
Sizin de ne güzel sağlıklı iki yavrunuz var çok şükür. Allahım hayırlısıyla onlara bir kardeş daha nasip etsin 🙏🏻 Dediğiniz gibi bizim sadece biraz daha sabırlı olmamız gerekiyor 💕
Merhaba! Bendede adenomyosız var sürekli bebeklerimin kalp atışı duruyordu kendiliğinden hamile kalabiliyordum sonki gebelik kaybımdan sonra hamile kalamadım tüp beneğe geçtik genetik taramalı 3 kez tüp bebek denedik adenomyosız baskıladılar ama tutmadı doktor son olarak bagısıklıkta embriyoda sorun yok demekki adenomyosizi baskılamak yetersiz kalıyor oyüzden ameliyat tavsiye etti sizde durum şuan nedir doktorunuz kim adenomyosız ameliyatını kim yaptı her doktor yapamıyormuş bu ameliyatı zaten yurt dışındakiler ameliyatı zor diye ameliyatı yok derler cnk bu ameliyatı yapabilen doktor yok

Allah razı olsun kader kısmet inşallah rabbim isteyen herkese nasip eder dilemek ve istemekten başka bir çare gelmiyor şimdilik inşallah dogla yollarla olur🤲
Merhaba ovitrelle iğne oldum bir hafta sonra doktor kan vermemi istedi 21 çıktı gebelik testi sizce iğne etkisi mi yarın yine kan vericem progesteron 28 çıktı

X