2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,7%
  • erkek

OY: 136 49,1%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    277
Soğuk şehirlerde yaşayan arkadaşlar uyku tulumu aldıysanız marka veya link rica edebilir miyim. Bebek arabası kabin boy istiyorum, pusette lazım olacak. Orta halli fiyatlı ama ürün iyi çıkan bir marka var mı? Birde biberona hala karar veremedim 🙈
Canım ben lcw ya da ebebekten alacağım. Ama sezon yeni başladı ya fiyatlar çok pahalı biraz düşmesini bekleyeceğim. Alırken evinin derecesine uygun olan togg değerini almaya dikkat et

Soğuk şehirlerde yaşayan arkadaşlar uyku tulumu aldıysanız marka veya link rica edebilir miyim. Bebek arabası kabin boy istiyorum, pusette lazım olacak. Orta halli fiyatlı ama ürün iyi çıkan bir marka var mı? Birde biberona hala karar veremedim 🙈
Evin soğuksa 2 veya 2.5 tog değerine sahip tulum alabilirsin canım trendyoldan alacağım ben bebek arabası için de ben baby plus markalı puset aldım bebek arabasını da ya joie ya Pierre cardin almayı düşünüyorum biberon uygun fiyatlı bulunca chicco almıştım ama avent olur Tomme tippe olur hangisi daha uygunsa onu al bence

Tavsiye için çok teşekkür ederim 😘 ama şöyle bir şey var bağırsak rutinim yok 🙄 iki gün kabızım sonra günde üç dört kere tuvalete çıkıyorum. Kabızlık durumu değil de sık sık yapmak beni çok zorluyor şaştım kaldım
hergün düzenli tuvalete çıkarsan düzelir benimde 3 4 gün hiç çıkmadığım oldu sonra lifli bağırsak çalıştıracak şekilde beslenince rahatladım daha iyiyim
Doktoruna danış istersen belki bi çözüm önerir

Evin soğuksa 2 veya 2.5 tog değerine sahip tulum alabilirsin canım trendyoldan alacağım ben bebek arabası için de ben baby plus markalı puset aldım bebek arabasını da ya joie ya Pierre cardin almayı düşünüyorum biberon uygun fiyatlı bulunca chicco almıştım ama avent olur Tomme tippe olur hangisi daha uygunsa onu al bence
Uyku tulumu bi tane LCW dan aldım çok uygundu fiyatı ama tog değeri yüksek almak gerek. 2 ideal diyorum

Biberonu ben süt sağma makinemle aynı almıştım (lansinoh) böylece makineye biberonu takabilmiştim fikir olsun

Canım ben lcw ya da ebebekten alacağım. Ama sezon yeni başladı ya fiyatlar çok pahalı biraz düşmesini bekleyeceğim. Alırken evinin derecesine uygun olan togg değerini almaya dikkat et

Uyku tulumu bi tane LCW dan aldım çok uygundu fiyatı ama tog değeri yüksek almak gerek. 2 ideal diyorum

Biberonu ben süt sağma makinemle aynı almıştım (lansinoh) böylece makineye biberonu takabilmiştim fikir olsun
Teşekkür ederim kızlar♥️

Merhaba kızlar, bugün şehir hastanesinde kontrolüm vardı. Ne bebeğin kilosunu ne boyunu söyledi dr, bu cihazlarda o kadar detay göremezsin dedi. Zaten ilçede dr istifa etti bakınamıyoruz diye merkeze gittik ordada yarım yamalak bilgi. Bizim için kemik gelişimi önemli bebeğin yağının çokda önemi yok dedi😒 acayip sinir olduk. İnternetten bir doktor araştırdık özele gittik haliyle. Oradada kilo 1.150 boy 38 dedi. 28+5 im haftasıya uyumlu dedi. Ama buradaki paylaşımlara bakıyorum sanki kilosu 200 gr civari az gibi. Sizce nasıl kilosu?
28+3te 1370 gram 40.6cmdi benim kızım ama her bebek bir olmuyor canım doktorların normal dedikleri bir kilo aralığı oluyor. Hafta ilerledikçe de fark olabiliyor biraz. Seninki de gayet normal yoksa doktor söylerdi zaten. Aslında kıyaslama yapmak bile doğru değilmiş ama işte istemsiz yapıyoruz
kızlar lohusa geceliği alan var mı? sabahlıklı takıma gerek var mı sizce bana sadece gecelik yeterli gibi geliyor ama.
Ben 3 tane gecelik ve hepsi ile kullanabileceğim 1 tane sabahlık aldım. Takım almadım bence gerek yok gecelik yeterli olur
Kızlar aşı olduğumu unuttum duşa girdim bir şey olur mu 😅
Hiçbir şey olmaz bana ilkinde hemşire duş alma dememişti bende duş alıp almadığımı hatırlamıyordum ikinci doz için gidince sormuştum bir şey olmaz demişti

kızlar selam, bende hm den uyku tulumu almıştım 2 tog. Şuan indirim var bakmak isteyenlerin bilgisine

Eklentiler

• hmgoepprod.jpeg
    hmgoepprod.jpeg
    43,1 KB · Görüntüleme: 86
Alırken etiketine mutlaka bakıp %100 pamuk olmasına dikkat etmek lazım. Bir de ben mutlaka ütüleyerek giydiriyorum. Yumuşacık oluyor.
Evet ona dikkat ediyorum ben de😍
Canım ben uyku tulumu almadım ama bebek arabasını aldım çok da beğendim. Prego solo aldım indirm zamanı 4600'e inmişti şu an biraz yüksek. Kabin boy ama pusetle satılıyor puseti tak çıkar oluyor fiyatı da piyasaya göre uygun.

Eklentiler

• EC23266E-9652-4A9C-A97F-A850E1B73BAE.jpeg
    EC23266E-9652-4A9C-A97F-A850E1B73BAE.jpeg
    103,9 KB · Görüntüleme: 80
  • EEE33211-1227-4488-BB58-510CFE4432C8.jpeg
    EEE33211-1227-4488-BB58-510CFE4432C8.jpeg
    164,6 KB · Görüntüleme: 79
Her zaman yedigim restaurant yemeginden dun midem bozuldu gece 2 defa cikardim. Kizim normalde sakin sakin hissettirir hareketlerini ancak dun gece iki defa cok siddetli hareket etti. Sabahtan beri de sakin hareketleri acaba iyi midir yoksa yorgun mu sadece. Benimse hic halim yok yataktan cikip acile gitsem iyi olacak ama bilemedim
Geçmiş olsun kuzum.. şimdi nasılsın ? Umarım biraz daha iyisindir. Bebeğin hareketlerini hissediyorsun sonuçta sanki her şey yolunda gibi ama halsizliğin geçerse rahat etmek istersen acile gidersin

Geçmiş olsun kuzum.. şimdi nasılsın ? Umarım biraz daha iyisindir. Bebeğin hareketlerini hissediyorsun sonuçta sanki her şey yolunda gibi ama halsizliğin geçerse rahat etmek istersen acile gidersin
Saol canim . Bugun dinleniyorum atesim kusmam ishalim yok, esim o zaman enfeksiyon da yoktur diyor. Bebek iyi gibi yine de Yarin bir gideyim diyorum CRP vs baksinlar en azindan, enfeksiyon isi belli olmaz

Evet zaten normalde gülüp geçerim de bu densizlikler çok yoruyor. Bunu söyleyen kişiye alkolün limiti kaçtı galiba dedim diye bozuldu şoktayım 😳
Aman ne var bunda dese senin yorumuna yine anlarım kendisi takmıyor senin de takmayacağını düşünmüş diye. Ama “alkolün limiti kaçtı galiba “ ya alınan da gelişi güzel konuşmasın yani 🤣

Saol canim . Bugun dinleniyorum atesim kusmam ishalim yok, esim o zaman enfeksiyon da yoktur diyor. Bebek iyi gibi yine de Yarin bir gideyim diyorum CRP vs baksinlar en azindan, enfeksiyon isi belli olmaz
Tedbirli olmakta fayda var ama ateşinin olmaması, kusma ishal olmaması da gayet iyi bir şey.. geçmiş gitmiş olsun bu tatsızlık..

kızlar selam, bende hm den uyku tulumu almıştım 2 tog. Şuan indirim var bakmak isteyenlerin bilgisine
Selam ben Şubat annelerinden geliyorum ben de hm deki bu tulumu beğendim ama ilk bebek daha önce kullanmadığım için bi soru işaretim var: bu tulumun kolları açı değil mi? Hani bebekler kollarını hareket ettirip kendini uyandırabiliyor diyorlar ya
Bi de kolları dışarıda üşümez mi gece?

X