2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    242
Daha önce ayrı kaldınız mı hiç

Evet. Geçen sene anneme bırakıp tatil yaptık.
Annemle beraber de ayrı bir tatile çıkmkştık. Ama o zaman zaten minnacıktı. Bebek arabasında uyuyordu genelde. Çok sorun yoktu. Şimdi ele avuca sığmıyor. Asla durmuyor. O yüzden bir tatil şu aşamada çok zor olur onunla. Fakat imkanlar el vermezse mecburen götüreceğiz.

Bu arada doğum gününü bayramın 3.günü aile arasında kutladık. Sadece 7 kişiydik. 😇 süslemeleri kendimiz yaptık. Her şeyi trendyoldan sipariş etmiştim. 🥰 çok içime sindi. Çok güzel fotoğraf kareleri çıktı ortaya. Hepsini instagramımda paylaştım tabii ki. Buraya da onlardan 2 tanesini atayım. Başkalarına da fikir olur belki. 😊

Eki Görüntüle 3414565

Eki Görüntüle 3414564

Merhaba kizlar biz de boyle birseyler yaptik 😊 Pastayi ben maket olarak kendim yaptim sadece fotograf cekmek icin boyle bir arka plan hazirladim fikir olmasi icin paylasiyorum
Maşallah grubun hanımefendileri pek şık olmuşlar 🥰

Annemle beraber de ayrı bir tatile çıkmkştık. Ama o zaman zaten minnacıktı. Bebek arabasında uyuyordu genelde. Çok sorun yoktu. Şimdi ele avuca sığmıyor. Asla durmuyor. O yüzden bir tatil şu aşamada çok zor olur onunla. Fakat imkanlar el vermezse mecburen götüreceğiz.
Evet şuan biraz daha zor olabilir. İnşallah gönlünce geçer her şey ☺️
Yanlış anlama amacım kesinlikle yargılamak değil ve çok sevindim kendine zaman ayırabilme imkanı yaratmana ben kızı bırakıp markete gidince bile aşırı özlüyorum hani sanki cami avlusuna bırakıp da gitmiş gibi vicdan yapıyorum 😂😂 5 gün ayrı kalmak bazılarına tuhaf geliyor demişsin ya ben o bazılarındanm galiba🤦😸

20240414_153101.jpg

Biz de bu pazar aile arasında kutladık. İnstada önüme çıkan reklamda beğenip aldım. Harf balonlarını ayrıca aldım ama yanlış boyut seçmişim... Ben de şeker hamuru sevmeyenlerdenim, biraz da eğlencesine parmak daldırsın istedim. Ağzı yüzü pasta oldu eğlendik :)) Hoş bir anıydı. 1 yıl geride kaldı ne güzel büyüdüler

Ben de çok isterdim ama yapamıyorum. Keşke sizin kafada olsam. Annem bakarken bile benim yanımda dursun istiyorum hep. Haftada 4 gün 4 saat okula gidiyorum. Yeterince ayrı kalıyoruz zaten diyorum anneme.

Araştırdım fiyatları. Normalmiş. Arkadaşlarımın yaptırdığı yerlerle de karşılaştırdım kendi baktığım yeri. Aynı tarz fiyatlar. 2000 üzeri hep. 10-12 kişilikler
Ben 10 kişilik yaptırdım 1.400 TL

Eklentiler

• Screenshot_20240419-142448_Instagram.jpg
    Screenshot_20240419-142448_Instagram.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar bebeği geceleri kesintisiz uyuyan var mı? Gece beslenmesini kesen var mı? Kaçıncı ayda bunlar oldu? Biz 12 ay 9 günlüğüz.

Ben 10 kişilik yaptırdım 1.400 TL

Hem uygun hem de çok güzel olmuş. İstanbulda bu fiyata bulamadım istediğim modelde. 2250 liraya yaptırdım pastayı. Çok ama çok güzeldi. Tam istediğim gibi oldu.
Bu arada benimki de 10 kişilikti ama 20 kişiye de yeterdi. Fazla fazla kaldı. Ertesi gün annemin misafirlerine ikram ettik.

Hem uygun hem de çok güzel olmuş. İstanbulda bu fiyata bulamadım istediğim modelde. 2250 liraya yaptırdım pastayı. Çok ama çok güzeldi. Tam istediğim gibi oldu.
Bu arada benimki de 10 kişilikti ama 20 kişiye de yeterdi. Fazla fazla kaldı. Ertesi gün annemin misafirlerine ikram ettik.
Evet ya bizde 14 kişiydik yine de yarısı arttı.

İyi ki doğmuş miniklerimiz 🙏❤️

Canım nisan annelerine yazmaz oldum ya iyiyim hamdolsun , sen nasılsın, iyi ki doğmuş güzel kız🥰
Teşekkür ediyorum 😘
Diğer anne gurubuna takılıyorsundur şimdi bizi unutma arada gel bi görün 😂💮
Biz sıfıra vurduk saçlarını. Gerçekten de daha canlı çıktı. Arkaları çok cılızlaşmıştı. Ama hala kısa. Uzamassabırsızlıkla bekliyorum. 😇
Aaa☺️☺️ uzamasını beklerken Zaman duruyor sankii😸
çevreme kalsa çoktan benim kızın da sıfıra vurulmuştu da ben kabul etmedim.

Bu arada doğum gününü bayramın 3.günü aile arasında kutladık. Sadece 7 kişiydik. 😇 süslemeleri kendimiz yaptık. Her şeyi trendyoldan sipariş etmiştim. 🥰 çok içime sindi. Çok güzel fotoğraf kareleri çıktı ortaya. Hepsini instagramımda paylaştım tabii ki. Buraya da onlardan 2 tanesini atayım. Başkalarına da fikir olur belki. 😊

Eki Görüntüle 3414565

Eki Görüntüle 3414564
Merhaba.Süslemeleri trendyolda hangi mağazadan yaptınız?

X