2022 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Kız

OY: 82 44,8%
  • Erkek

OY: 92 50,3%
  • İkiz/Kız

OY: 3 1,6%
  • İkiz/Erkek

OY: 0 0,0%
  • İkiz/Kız-Erkek

OY: 5 2,7%
  • Üçüz/Çoğul

OY: 1 0,5%

• Ankete Katılan
    183
Bende de iki gündür baya azaldı hatta yok dicek kadar az. Kusma hiç yoktu bende o yüzden ona bişey diyemem. Ama 3 gün önce öğürmeli bulanırken iki gündür çok az. Ama siz neden endişelendiniz bundan. Benimde ensişelenmemi lazım. Ben sizden 1 hafta gerideyim sonuçta
Bence bBenim ki gereksiz kuruntu böyle olmayın her şey yolunda şükür bulantıların bazen kaybolması da normalmiş hep sürecek diye bir şey yok :) benim daha önce bi kaybim olduğu için biraz telaşlı yaklaşıyorum ama benimki anormal

Merhaba, kontrole gittim bugun miyoma bakti ölçü aldi sonra birakti doktor neyse kafana takilmasin simdi bir sey yok dedi ama ben ekrandan gordum 3,75 ölctu 2,5 tu 2 hafta once bir miktar buyume gostermis. Umarim sizde gostermez. Bebege bir zarari yok şu an dedi.
Merhaba, sizinki bile nerdeyse iki katına çıkmış ama sizinki yine de çok küçük. ya benimki de iki katına çıkmışsa...Of of zaten 10 cmdi şimdi kaç oldu acaba. pazartesi gideceğim umarım dediğiniz gibi çok feci büyümez :KK43: Minik civciviniz kaç haftalık :))

Bence bBenim ki gereksiz kuruntu böyle olmayın her şey yolunda şükür bulantıların bazen kaybolması da normalmiş hep sürecek diye bir şey yok :) benim daha önce bi kaybim olduğu için biraz telaşlı yaklaşıyorum ama benimki anormal
Benimde bundan önceki kimyasaldı onun huzursuzlugunu ister istemez yaşıyorum bende. Genelde 9-10 . Haftalar için mide bulantısının top noktası diyolar ama benimki azaldi 3 haftadır mahvetti. Doktorunuz normal mi dedi bu bulantı durumuna?

benim hiç bulantım olmadı, olmuyor, şuan 8 haftalık falan. Bu da normal demi...

Benimde bundan önceki kimyasaldı onun huzursuzlugunu ister istemez yaşıyorum bende. Genelde 9-10 . Haftalar için mide bulantısının top noktası diyolar ama benimki azaldi 3 haftadır mahvetti. Doktorunuz normal mi dedi bu bulantı durumuna?
Benim doktorum her şeye normal diye bakıyor. Hiç belirti de olmayabilir diyor. Ben 9 da kötüydüm. Ama 10a girmemle bulantı bitti. Devlet hastanesinde de bebek için her şey yolunda dediler biten bulantiya rağmen. Öyle olunca içim rahatladı açıkçası

İnternete bakmayin gerçekten hic bakmayın, İnternete baksak hepimiz ölüme yakınız.Bu hatayı zamanında cok yaptim.Belirtiler zamanla azalacaktır kalbinizi ferah tutun insallah hicbirsey yoktur
Aynılarını ben de tedirgin oluyorum ama Elhamdulillah hiç bir sorun olmuyor merak etme bazen tüm belirtiler şiddetlenir bazen hiç yokmuş gibi olur
Hayırlı olsun gebeliğiniz🌸🎈
3 gündür benim de bulantı kusma her şey bitti. 2 bardak su icemezken bugün 2. Surahime geçtim mesela :) tabi ben de aynı şeyi hissedip hemen devlet hastanesine kontrole gittim meraktan. Çok şükür bebeğim iyiydi. Artık normal sanırım azalması:)
Ya umarım dediğiniz gibidir :)) dün bulantıdan ayağa kalkamazken bi anda düzelince insan şaşırıyor :)) hele şunu duyduğuma çok sevindim aynı şekilde hiç bir şey yokmuş gibi su içiyorum ve yemek yiyorum

Bir de ben aslında 8+5 im, doktor geç döllenme var dedi haftasını söyledi ama tahmini doğum tarihini söylemediği için daha güncelleyemedim, hep derler ya 9. haftada bulantılar pik yapar 12. haftada biter diye benimki erkenden bittiği için de endişelendim sanırım biraz

Ya umarım dediğiniz gibidir :)) dün bulantıdan ayağa kalkamazken bi anda düzelince insan şaşırıyor :)) hele şunu duyduğuma çok sevindim aynı şekilde hiç bir şey yokmuş gibi su içiyorum ve yemek yiyorum

Bir de ben aslında 8+5 im, doktor geç döllenme var dedi haftasını söyledi ama tahmini doğum tarihini söylemediği için daha güncelleyemedim, hep derler ya 9. haftada bulantılar pik yapar 12. haftada biter diye benimki erkenden bittiği için de endişelendim sanırım biraz
Ben de herkesin yapısı farklıdır diyerek avutuyorum kendimi. Kotu düşünmek daha çok stres. Iyi düşünelim iyi olsun :)

Bir anda da tekrar gelebilir 😅 bende 8+5’im tahmini doğum tarihi 23 mayıs
Sizin son adet tarihiniz neydi?

Haftaya Cumartesi ikili test icin randevu verdi doktorum. Muayene eller kollar ve kafayi detayli inceledi. Haftaya da olcumleri yapacaktir muhtemelen. Kan sonucu 2 haftada cikiyordu degismemisse ikili test icin

Merhabalar
8 agustos sata gore dogum15 mayis gozukuyor bizimde. 2.gebeligim, 7 yasinda bir kızım var. Onda 6.haftada baslayan bulanti kusmalar 16.haftada son bulmustu ama hicbirsey icimde kalmiyordu. Baya zorlu gecirdik.
Simdi o gunlere gore daha iyiyim , ilk baslarsa sabah aksam bulanti ogurme , simdi sadece aksam uzeri baslayip uyuyana kadar devam eden bir bulanti hali var.
5+3te kese gorduk, 7+1 de kalp atisi. O gunden beri hic gormedim cok merak ediyorum ama doktor 1 ay sonra gel dedi. Turkiye hastanesi Ayse solarogluna gidiyorum. Insallah dogumumda orda olucak.
Bizden haberler boyle ..=) 9 aylik bu sureci birbirimize destek olarak guzelce gecirelim

Kızlar

Merak etmeyin benimde 2. Gebeligim ilkindede hic bulanti olmamisti simdide yok sdce aciktigim zaman icim kiyiliyor bulaniyor okdr ilkinde oda yoktu gayet normal
Benim de 2 hamileliğim aynı bulantım hiç olmadı ama tokken yiyeceklerin kokusunu alırsam kötü oluyor iş kusmaya gidecek diye korkuyorum

Kızlar 2li tarama testi yaptıran var mı ben korkuyorum yaptirmaya çünkü buyuk ihtimal yanlış sonuç veriyor diye biliyorum canımı bile bile sıkmaya deger mi

Haftaya Cumartesi ikili test icin randevu verdi doktorum. Muayene eller kollar ve kafayi detayli inceledi. Haftaya da olcumleri yapacaktir muhtemelen. Kan sonucu 2 haftada cikiyordu degismemisse ikili test icin
Bende çarşamba gideceğim 2li test için ve 1 hafta sonra sonuçlar çıkıyor demişti doktorum güzel sonuçlarla karşılaşalım inşallah🌸

X