2022 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Kız

OY: 82 44,8%
  • Erkek

OY: 92 50,3%
  • İkiz/Kız

OY: 3 1,6%
  • İkiz/Erkek

OY: 0 0,0%
  • İkiz/Kız-Erkek

OY: 5 2,7%
  • Üçüz/Çoğul

OY: 1 0,5%

• Ankete Katılan
    183
Bir kontrol günü de bizden olsun o zaman :) 13+4üz ve cinsiyetimiz net olarak erkek dendi. 2 oğluma 3.oğlanda eklendi 🤦‍♀️testlerin hiçbirini yaptırmıyorum o yüzden kağıt imzalattılar. Detaylı ultrason istemiştim onun içinde yönlendirme yapalım dedi. TSH biraz yüksek dahiliyeye görünücem tekrar. Mantar enfeksiyonu sonrası akıntı kültürü vermiştim onun içinde 7 günlük bi fitil tedavisi verdi. D vitamini ve kan ilacı ilave etti. Bizden bu kadar şimdilik.
12 hafta kesin olmamakla beraber bana da erkek demişti. 1 hafta sonra kesin netleşir mi acaba. Bize farketmez oğlanda yok kızda yok. Ama mavi biberon seti ve triko battaniye aldım 😍

12 hafta kesin olmamakla beraber bana da erkek demişti. 1 hafta sonra kesin netleşir mi acaba. Bize farketmez oğlanda yok kızda yok. Ama mavi biberon seti ve triko battaniye aldım 😍
Yok anacım bizde bir umut bekledik ama erkekse erkek devam ediyor o pipi bi kere göründüyse kaybolmuyor şekerim🤭Ben bu yavruyu kız olur umuduyla yapmıştım mevla bana oğlan anası olmayı lütfetmiş meğer başım gözüm üstüne. O halde vatana millete merhametli, medeni, kadına, çoluk çocuğa, hayvana, doğaya ve dahi tüm değerlerine sahip çıkan erkek çocuğu yetiştirmek nasip olsun inşallah bize de. Toplumumuzun çok ihtiyacı var çünkü...

Yok anacım bizde bir umut bekledik ama erkekse erkek devam ediyor o pipi bi kere göründüyse kaybolmuyor şekerim🤭Ben bu yavruyu kız olur umuduyla yapmıştım mevla bana oğlan anası olmayı lütfetmiş meğer başım gözüm üstüne. O halde vatana millete merhametli, medeni, kadına, çoluk çocuğa, hayvana, doğaya ve dahi tüm değerlerine sahip çıkan erkek çocuğu yetiştirmek nasip olsun inşallah bize de. Toplumumuzun çok ihtiyacı var çünkü...
Arkadaşıma 22. Haftaya kadar kız dediler. Oda alışverişi hep kız olarak yaptı. Sonra erkeğe döndü de :) amin amin inşallah 🤲 sizin 3 erkek iyi arkadaş olur :)

Kız analarını kıskandırdı beni. Hadi dedim köprüden önce son çıkış yaş 38 yapalım bi delilikte bir de kızımız olsun. Al sana kız dedim eşime. Bi kız kromozomu yollayamadın beceriksiz dedim 🤭Allah sağlıklı sıhhatli versin inşallah hepsi baştacı ama yıkılmadım değil 😅
Sağlıklı ve Hayırlı evlat olsun inşallah, benimde 2 oğlum var kız için bile asla 3.yü düşünmem diyordum ama 2. Oğlum çok kardeş düşkünü olunca bizde heveslendik bi cesaret karar verdim:)) şimdi merakla bekliyorum ama bazende doğumda mı öğrensek diyorum süpriz olsun😄eşim kabul etmiyor bekleyemem diyor🧐 . İnsanoğlu olmayanı istiyor çok doğal bir duygu bakalım bizim ne olacak Dua ediyorum 🤲🏻 rabbim neyi nasip edecek bakalım hakkımızda hayırlısı.

Kızlar ben de yeni kontrolden geldim. 11+0 bugün ama üç gün önden gidiyor dedi. Genelde önden gidince erkek diyorlar oğlum da böyleydi. Cinsiyetle ilgili bir şey demedi daha çok küçük dedi ama kocaman olmuş bana göre kıpır kıpırdı. 2 hafta sonra tekrar kontrol olacak o zaman cinsiyeti de öğreniriz belki.

Kızlar tabloda kalp atışı olmayan isimlerde bir farklılık oldu mu? Listenin sonlarına doğru olan isimlerden duyulmamış olmaması muhtemel daha vakitleri vae çünkü fakat ilk sıradaki arkadaşlar sizler bildirim yapmadınız son durumunuz nedir acaba? Duyulduğu tarihleri bana yazarsanız tablomuzda eksik bilgi kalmasın.

@senistiyorruj
Pinky93 Pinky93
M Mvikdn
@Mrvnrtmrc
@Ygttt
@ilaydaylm2
@haticeee87
@Selizay
@dududada
30 eylülde kalp atışını duyduk

X