2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızlar selam ☺️
İlk haftalarımızda buradan biri bir deftere ihtiyaç listesi hazırlamıştı sayfalarca, aradım taradım bulamadım fotoğrafını da çekmemişim elinde olan var mı ya da mesajımı görüyorsa tekrar atabilir mi 😄 kimdi o sistematik çalışan 😝😝
L Larissa cım sen olabilir misin ☺️
AA eğer öyle bi liste varsa bende istiyorum 🥰

Tabikiiii bende var 😂 pamela0 pamela0
Bunu değil ama daha farklı bi liste atmıştım, bunu venusssss venusssss cüğümden çektim. Bizden öndeler en azından fikir olur bize 🌸
Diğerini de atıyım yazı tipinden anlaşılıyor listelerin farklı olduğu, öyle gruplayabilirsiniz kızlar

Eklentiler

• B9D3EA21-2B29-46E0-AEC6-F7A0835BAB48.png
    B9D3EA21-2B29-46E0-AEC6-F7A0835BAB48.png
    545 KB · Görüntüleme: 71
  • 3461CCE8-BD66-4A00-A124-26FEA207F9EB.png
    3461CCE8-BD66-4A00-A124-26FEA207F9EB.png
    629,1 KB · Görüntüleme: 68
  • D4944E60-AC69-4558-84CD-47A553B8D315.png
    D4944E60-AC69-4558-84CD-47A553B8D315.png
    601,4 KB · Görüntüleme: 60
  • 7A1D27BA-D201-4AF3-A3B7-2659878022B8.png
    7A1D27BA-D201-4AF3-A3B7-2659878022B8.png
    270,7 KB · Görüntüleme: 61
  • 28F99D4F-15FC-4BA4-8F21-B94F5EE440FE.png
    28F99D4F-15FC-4BA4-8F21-B94F5EE440FE.png
    253,6 KB · Görüntüleme: 55
  • 2A366F9F-9814-44F3-ACA5-8A4229445FD2.png
    2A366F9F-9814-44F3-ACA5-8A4229445FD2.png
    263,3 KB · Görüntüleme: 56
  • C92211F2-B789-4A18-9EF7-521A13918D07.png
    C92211F2-B789-4A18-9EF7-521A13918D07.png
    249,9 KB · Görüntüleme: 54
  • F5BA0134-337E-4B06-90C7-9A63A73188E7.png
    F5BA0134-337E-4B06-90C7-9A63A73188E7.png
    277 KB · Görüntüleme: 52
  • 84CFDCCF-B042-4DDD-81DC-17EF730E1959.png
    84CFDCCF-B042-4DDD-81DC-17EF730E1959.png
    249,5 KB · Görüntüleme: 50
  • 2F7C4A43-5D89-4898-9EDC-5BB09DDCB400.png
    2F7C4A43-5D89-4898-9EDC-5BB09DDCB400.png
    272,6 KB · Görüntüleme: 65
Tabikiiii bende var 😂 pamela0 pamela0
Bunu değil ama daha farklı bi liste atmıştım, bunu venusssss venusssss cüğümden çektim. Bizden öndeler en azından fikir olur bize 🌸
Diğerini de atıyım yazı tipinden anlaşılıyor listelerin farklı olduğu, öyle gruplayabilirsiniz kızlar
Ayy görünce bi fena oldum gercekten allahtan 2. Bebiş pahalı olan herseyi var diye dua ettim 🙈 bez islak mendil kiyafet alip gecicem sdce emzik falan herseyi hallettim smdilik sdce biraz dha kiyafet stokluycam abisinin unisex gbi olanlarini da giydiririm 😊

Ayy görünce bi fena oldum gercekten allahtan 2. Bebiş pahalı olan herseyi var diye dua ettim 🙈 bez islak mendil kiyafet alip gecicem sdce emzik falan herseyi hallettim smdilik sdce biraz dha kiyafet stokluycam abisinin unisex gbi olanlarini da giydiririm 😊
Gerçekten öyle ne çok almamız gereken şey varmış oku oku bitmedi🤣🤣

Ayy ne güzel benim aldıklarım resmen tek tük 🙄 bazen nasıl yetişicek diyorum
ama liste çok kabarık bir kısmını ben direk eledim zaten kalanınıda büyük kısmını aldım. kendim ile ilgili olanlar kaldı daha çok gecelik korse gibi. bebek için telsiz/kamera ateşölçer kaldı elektronik olanların seçimini eşime bıraktm. ben çok anlamıyorum o işlerden. ha bi de ismini netleştirirsem bi yastık takım vs yaptıracağım onlar zaten işin çok ekstrası :KK70:

ama liste çok kabarık bir kısmını ben direk eledim zaten kalanınıda büyük kısmını aldım. kendim ile ilgili olanlar kaldı daha çok gecelik korse gibi. bebek için telsiz/kamera ateşölçer kaldı elektronik olanların seçimini eşime bıraktm. ben çok anlamıyorum o işlerden. ha bi de ismini netleştirirsem bi yastık takım vs yaptıracağım onlar zaten işin çok ekstrası :KK70:
Evet bende o kısmı eşime bıraktım 😂 bi de fiyatlardan hiç haberi yok her gösterdiğime şok olup duruyo kendi baksın görsün de alışsın :halay:
Ben de kendimi en sona bırakıyorum benim seçimlerim çok nettir kendimle ilgili 😅
İsim bizde de tam bir muamma. Ne kadar zormuş isim seçmekkk

Evet bende o kısmı eşime bıraktım 😂 bi de fiyatlardan hiç haberi yok her gösterdiğime şok olup duruyo kendi baksın görsün de alışsın :halay:
Ben de kendimi en sona bırakıyorum benim seçimlerim çok nettir kendimle ilgili 😅
İsim bizde de tam bir muamma. Ne kadar zormuş isim seçmekkk
benm eşimde öyle ateş ölçer diyorm önemli gibi gelmiyor bi ara alırız modunda ama 750 lira diyince ben ona abartıyormşm gibi geliyor. inanmıyor :KK70: telsiz kamerada baya pahallı. bakalım fiyatlarla yüzleşecekmi :KK70:
isim sıkıntı ya aklımda var ama sanki hep daha iyisi olablr gibi geliyor :KK70:

benm eşimde öyle ateş ölçer diyorm önemli gibi gelmiyor bi ara alırız modunda ama 750 lira diyince ben ona abartıyormşm gibi geliyor. inanmıyor :KK70: telsiz kamerada baya pahallı. bakalım fiyatlarla yüzleşecekmi :KK70:
isim sıkıntı ya aklımda var ama sanki hep daha iyisi olablr gibi geliyor :KK70:
Ay evet evett aynısı :KK70:ama ben o şok geçirme anına çok gülüyorum gerçekten:KK70:
Ya isim kararı verince buraya da yazın fikir olsun biZde hala debelenip duruyoruz isimsiz kaldı çoccuuuum:confused:
bizimki de isimsizzz 💆🏻‍♀️ Küçük kızz diye seviyorum bebeyi 😂

Ay evet evett aynısı :KK70:ama ben o şok geçirme anına çok gülüyorum gerçekten:KK70:

bizimki de isimsizzz 💆🏻‍♀️ Küçük kızz diye seviyorum bebeyi 😂
ben bazen küfürlü seviyorum bazen kızım diye şu an mesela bi saattir dönüyor karnımda şu an tam sinkaflı seslenmelik oldu rahat vermiyor :KK70:

Kızlar merhaba 20+6 dan selamlar👍🏻😍 kızımı gördük bugün ,haftayada randevu detaylı ultrason olcak mecburen doktor istedi ,nasıl büyümüş yavrumm😍😍eller bacaklar cok güzel hep oynuyo maşallah keyfi yerinde , çok şükür🥰🧿kanama alanımda gecmış artık yavas yavas ayaklanabilirsin dedi bunada cok sevindim acayip skılmıştım çünkü evde yatmaktan ama hemen herseye kosma yavas yavas normale dön ,tekrar korkutma bizi dedi 🤔 🙏🏻 Hemen gittik bebek arabası bakmaya çok şkür sonunda karar verdik 1 aydır kararsızdık cok ,cybex bailos ve cybex anakucağı aldık, hemde pespembee kızımın anakucağı denk geldi💕🌸😍😍 çok şirin oldu , yanında da mama sandalyesi hediye ettiler cybex ın kampanyası var suanda😍😍sanki üstümden yük kalktı gerçekten ! Tavsiye ederim kampanyada şuan bilginiz olsun

Ben de rapor işini hallettim 24.haftamda da idari izin alırım. Amniyon sıvısı testini de yaptırdım negatif geldi çok şükür. İnşallah kızımla sağlıkla sıkıntısız büyürüz 🤲🏼🌸🤍

Dün ne eksik varda bi kalemde siparis verdim abisinden pahali olan herseyi olmasina ragmen baya tuttu şok oldum vallahi ama ne varsa aldım bitek kendime hastane icin gecelik takimi alicam birkac parca dha bebise kiyafet eklerim yuklu masraflari hallettim bez islak mendil deterjanlar sebamed jn sampuani yaglari sabunlari bepanthol falan kiyafetlrr anakucagi birsuru sey siparis verdm ve iyiki vermisim dedim tüfe falan aciklandi 6 aylik yuzde 23 oldu bu saatten sonra neler olur allah kerim bebek arabasiydi yatagiydi onlar var sukur allah hepinize yardm etsn el degmiyor hicbirseye

Dün ne eksik varda bi kalemde siparis verdim abisinden pahali olan herseyi olmasina ragmen baya tuttu şok oldum vallahi ama ne varsa aldım bitek kendime hastane icin gecelik takimi alicam birkac parca dha bebise kiyafet eklerim yuklu masraflari hallettim bez islak mendil deterjanlar sebamed jn sampuani yaglari sabunlari bepanthol falan kiyafetlrr anakucagi birsuru sey siparis verdm ve iyiki vermisim dedim tüfe falan aciklandi 6 aylik yuzde 23 oldu bu saatten sonra neler olur allah kerim bebek arabasiydi yatagiydi onlar var sukur allah hepinize yardm etsn el degmiyor hicbirseye
Şampuan ,deterjan,pişik kremi,bebe yağı bunları hangi markalardan aldınzı

Ayy ne güzel bi kalemde vermişsiniz hayırlı olsun güle güle kullanınn. bende mi öyle yapsam acaba yavaş yavaş alınca bana gına geliyo sanki hiç bitmicekmiş gibi. Eşim de ben sana bütçe ayarlarım sen ordan ister bi anda al ister parça parça al dedi ama bi anda almak daha mantıklı gibi 💆🏻‍♀️ En zevkli kısım kıyafet işi bence. Kendi kıyafet ve bebişin kıyafeti en son alır bi güzel yıkar kaldırırım diye düşünüyorum 😅
Aldıklarınızı da bizimle paylaşırsanız fikir olur bize de

Ben de rapor işini hallettim 24.haftamda da idari izin alırım. Amniyon sıvısı testini de yaptırdım negatif geldi çok şükür. İnşallah kızımla sağlıkla sıkıntısız büyürüz 🤲🏼🌸🤍
Ay çok sevindim rapor işinizin hallolmasına bu ara kanamalar lekenlenmeler asla dinlenmeden geçmiyo ben cok yattım emin olun 1.5 aydır yatıyorum anca iyileştim.. lekelenmem var demiştiniz mutlaka dinlenerek gecırın bir süre..cok geçmiş olsun🙏🏻

X