2022 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    191
Ay allah korusun :) ama bizde de ikinci oğlum baba dayı herkes uzundur bi amcası kısa erkek için bayağı kısa bence ve ona çekti😏 sağlık olsun tabi de insan içten içe gıcık olmuyor değil😅🤣
Haha inanirimm inanirim 😁 ben her doktor kontrolunde bi dedenin cuce oldugunu hatirlatirim, doktorum da bi sorun yok der ama insan yine de bi dusunuyor. 😔

Markalar değişse de iç dizaynı aynı kalıyor bende bayağ araştırdım bunu aldım çok beğenerek🥰 kalitesi çok iyi geldi kumaşı falan👍🏻İlk 2 çocuğumda sade düz renkler kullandım hep bunda artık renk olsun dedim. Bol cepli ön cebi termal. Çok işe yararmı bilmem ama en önemlisi bol gözü olsun yeter bence . Trendyol dan aldım ben bu arada
Icim acildi ya biraz moralim bozuktu bu canta beni canlandirdi 🥰 yaz icin cok guzel bence 😍

Geldik biz kizlar 😊 Cok sukur hersey yolundaymis, ilk goruntuyu gordugumzde 5 parmagini da gorduk bize el salliyordu sanki 😊 babamiz gibi yuz ustu yatiyordu eli de hep kafasinda :) Organlarina boyutuna falan hep bakti anatomik bir sıkıntı olmadığını yanlızca boyu haftasına göre küçük oldğunu söyledi. Yumurtlama dönemiyle alakalı bir sıkıntı değil o dedi. Kilosu güzel doğacak dedi 😊 Uyuduğu için pek kıpırdamadı tospik, koridorda 5 dakika yürüdük geldik ozaman yüzünü gösterdi 😊❤️❤️❤️ Eşimin tepkileri de çok komikti tvnin içine düşecektii 😊
Darısı hepinizin başına inşallahhhh😊

Maşallah ya 🧿 çok sevindim canım herşeyin yolunda olmasına. Darısı biz bekleyenlerin başına inşallah 😍

Merhaba,
Detaylı ultrasonum çekildi 1 saat 20 dk sürdü. Cok güzel detaylı bir şekilde baktılar. Sukur hersey yolundaymış kontroller sırasında da ağrılarım oldu bekleyerek devam ettik. Renkli ultrason vermediler 😔 kendi doktorumuzdan artık isteyeceğim. Oglusum her kontrolde yüzüstü yatıyor sanırım bu pozisyonu seviyor 🥰 Yarın da kendi doktoruma gideceğim o da tekrar baksın istiyorum. Isallah hepimiz güzel haberler duyarız.
Canım çok sevindim herşeyin yolunda olmasına 😍🙏 yarın da duyacaksın kendi doktorundan, daha da rahatlayacaksın inşallah 🙏🙏

Markalar değişse de iç dizaynı aynı kalıyor bende bayağ araştırdım bunu aldım çok beğenerek🥰 kalitesi çok iyi geldi kumaşı falan👍🏻İlk 2 çocuğumda sade düz renkler kullandım hep bunda artık renk olsun dedim. Bol cepli ön cebi termal. Çok işe yararmı bilmem ama en önemlisi bol gözü olsun yeter bence . Trendyol dan aldım ben bu arada
Ba-yıl-dım 😍 çok güzelmiş gerçekten 🙈

İnşallah canım sağol güzel dileklerin için🌸 inşallah senin de randevun güzel geçer herşeyi sağlıklı der doktor. Benimki de araştırma hastanesi bi de akşam son randevuyu aldım sanırım. Son diye baştan savma yapmaz umarım. Sen benden önce gireceksin güzel haberlerini bekliyoruz🥰
Aminn canim cok sağol şükür yolunda hersey dediler yarında kendi doktoruma gideceğim o da kontrol etsin renkli olarak baksın istiyorum. Sen merak etme güzel detaylı bir şekilde bakarlar zaten çok hasta almıyorlar tüm ölçüleri aldıkça ellerindeki listeye işaret koyuyorlar Allahin izniyle güzel geçecek senin de
İyi akşamlar kızlar. Bugün biraz halsizdim yattım tüm gün pek bakamadım buralara. Bir de söylememiştim geçtiğimiz hafta eşim dizini sakatladı. 1 ay raporlu. Dizini kırması, üstüne basması yasak. Koltuk değnekleriyle evin içinde bir lavaboya kalkıyor sadece 🥺 onun da bir haftalık yorgunluğu bindi sanırım bugün üstüme 🤷‍♀️ Şimdi birazcık uyumuşum, baya bir ter atmışım. Kendime geldim azcık 🙈

@Polyannaa MissPeaceful MissPeaceful P pink-jazz
Yarın güzel haberlerle gelin inşallah canlarım 🙏 Ertesi gün de sıra bende inşallah ☺️
Sana da eşine de çok geçmiş olsun. Senin de yarın ki randevun güzel geçsin isallah
Kızlar günaydın . Artık geldim izmirdeyim düşük tehlikem olduğu için biraz erken geldim şimdilik raporla idare ediyorum. Devletteki doktorlar rapor konusunda çok sıkıntı. 24 haftalık olunca idari izine ayrılacağım. İzmir'de olan arkadaşlar doktor konusunda tavsiyesi olacak olan varsa çok sevinirim
Benim de riskli diye ege üniversitesinden docente özel gidiyorum çok çok iyi bir doktor. Hastasını para olarak görmüyor kesinlikle ilgisi düşüncesi çok güzel özel sağlık hastanesi alsancak da muayene ücreti 600 TL risk durumun nedir ne yapman gerekir hepsine bilgi verir. Doktorun adı Ali akdemir
Geldik biz kizlar 😊 Cok sukur hersey yolundaymis, ilk goruntuyu gordugumzde 5 parmagini da gorduk bize el salliyordu sanki 😊 babamiz gibi yuz ustu yatiyordu eli de hep kafasinda :) Organlarina boyutuna falan hep bakti anatomik bir sıkıntı olmadığını yanlızca boyu haftasına göre küçük oldğunu söyledi. Yumurtlama dönemiyle alakalı bir sıkıntı değil o dedi. Kilosu güzel doğacak dedi 😊 Uyuduğu için pek kıpırdamadı tospik, koridorda 5 dakika yürüdük geldik ozaman yüzünü gösterdi 😊❤️❤️❤️ Eşimin tepkileri de çok komikti tvnin içine düşecektii 😊
Darısı hepinizin başına inşallahhhh😊
Maşallah çok güzel çıkmış 🧿 Allahim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Benim renkli cekmediler bende söylemedim sonuçta üniversite hastanesi diye düşündüm. Yarın kendi doktorumda isallah gösterir kendini renkli alırız bizde.

Maşallah ya 🧿 çok sevindim canım herşeyin yolunda olmasına. Darısı biz bekleyenlerin başına inşallah 😍

Canım çok sevindim herşeyin yolunda olmasına 😍🙏 yarın da duyacaksın kendi doktorundan, daha da rahatlayacaksın inşallah 🙏🙏
saol canimm insallahh😊❤️ Senin ne zamandi unuttum balik ben 😀

Merhaba canım çok şükür herşey yolundaymış sevindim🥰 renkli ultrason araştırma üni hastanelerinde olmuyo mu acaba? sen üni hastanesine gidecektin yanlış hatırlamıyorsam? Bende mi alamıcam ki😔 neyse sağlıklı olsunlar da🌸
Benim cekmediler yarın kendi doktoruma gideceğim için bende sormadım sen sor istersen riske atma . Benim ağrılarım falan olduğu için kendi doktorumla görüşeceğiz ona soylwr isterim diye düşündüm
Herseyin yolunda olmasina cok sevindim canim. Allahin izniyle bi sorun yasamadan gebeligini surdureceksin. Oglun iyi olsun da renkli ultrason onemli degil kendi doktorundan alirsin. 🥰
Dualar okudum bakilirken sukur oğlum iyi ağrılar ve sancılar için artık kendi doktorumla görüşeceğim. Plasenta previa durumunun olmaması benim için çok önemliydi bir öncekinden o vardı. Isallah doktorlar da doğru kontrolleri yapmışlardır çünkü boz görebildiğimiz kadar baktık yolunda görünüyor dediler.
Maşallah ya parmaklara bak 😍🧿

Ne güzel uzun uzun incelemiş 😍
Cok uzun baktılar yatmaktan belim bacaklarim uyuştu. Benden öncekileri bu kadar incelemediler sanırım hastanenin docentine gittiğim için ayrıca uzun baktılar korona olduğumu, sancilarimi falan söyledim ki detaylı incelediler onlarda.

Yaa sevindim :) bende çok sevdim yazın cıvıl cıvıl olsun :) atayım şimdi linki becerebilirsem

Bende çok beğendim güle güle kullan.
Bende yatay modeli varmış onu çok beğendim favorilerime ekledim.

🙏 inşallah canım. Şu ağrılar da olmasa daha iyi olacak kendi doktorumla daha detaylı konuşurum en azından.

Bende bunu çok beğendim. Derin çanta olunca eşya bulmasi zor olur gibi geldi bu yatay bir çanta. Sizler aldiklarinizi paylaştıkça bana da fikir oluyor favorilere ekliyorum 🥰

Eklentiler

• Screenshot_20211129-152920_Trendyol.jpg
    Screenshot_20211129-152920_Trendyol.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20211129-154917_Trendyol.jpg
    Screenshot_20211129-154917_Trendyol.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20211129-154913_Trendyol.jpg
    Screenshot_20211129-154913_Trendyol.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_20211129-154905_Trendyol.jpg
    Screenshot_20211129-154905_Trendyol.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_20211129-154856_Trendyol.jpg
    Screenshot_20211129-154856_Trendyol.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 37
Cok uzun baktılar yatmaktan belim bacaklarim uyuştu. Benden öncekileri bu kadar incelemediler sanırım hastanenin docentine gittiğim için ayrıca uzun baktılar korona olduğumu, sancilarimi falan söyledim ki detaylı incelediler onlarda.
Çok iyi olmuş ama bir sorun olsa söylerdi doktorda, ağrılar normal ağrılar demekki. Benimde detaylı için gittiğim doktor doçentti, ağrılar için şekeri kes pamuk gibi olursun dedi. Yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum, cidden beslenme durumuma göre ağrılarımın değiştiğini farkettim.

Çok iyi olmuş ama bir sorun olsa söylerdi doktorda, ağrılar normal ağrılar demekki. Benimde detaylı için gittiğim doktor doçentti, ağrılar için şekeri kes pamuk gibi olursun dedi. Yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum, cidden beslenme durumuma göre ağrılarımın değiştiğini farkettim.
Bende şekeri deneyeyim kesmeyi çok tatlı birseyler yemem ama bakalim yarın ne diyecek doktorumuz. Bazen bazı durumları doktorlar da anlayamıyor

Bende şekeri deneyeyim kesmeyi çok tatlı birseyler yemem ama bakalim yarın ne diyecek doktorumuz. Bazen bazı durumları doktorlar da anlayamıyor
Sırf tatlı değilde mesela meyve konusunda uyardı, sağlıklı diye düşünüp bolca yemeye çalışıyoruz ama biz ona baklavanın kardeşi deriz normalde dedi, şeker oranı yüksek dedi. Patates makarna beyaz ekmek falan. Bende meyve pek yemem ama diğerlerini bu sıra çok sık tüketiyorum bunları mesela, dikkat etmeye çalışıyorum artık o yüzden. 😊

Bende bunu çok beğendim. Derin çanta olunca eşya bulmasi zor olur gibi geldi bu yatay bir çanta. Sizler aldiklarinizi paylaştıkça bana da fikir oluyor favorilere ekliyorum 🥰
Canıım sırt çantası daha pratik olur bence taşıma açısından , bi elde bebek arabası diğer elde çanta zor olur ama sen bilirsin tabi . Bi de derin çantaların altında fermuar oluyor alttan bir şey alman gerekirse direk fermuarı açıp alabiliyorsun o açıdan sıkıntı yaşamazsın bence ☺️

Kizlar lcw'nin mobile uygulamasinda cark diye bisey varmis cevirince indirim ceki veriyor. Bilginiz olsun. Mesela 350liraya 100lira indirim kodu verdi. Biraz biseyler aldim. Hepsiburadadan yaptigim alisverislerin ne kadar yukseldigini gorunce ve her yerde 2022'de etiketlere %50zamlar gelecek haberlerini okuyunca acikcasi 31 Araliga kadar bebegimin butun ihtiyaclarini almayi dusunuyorum. 339liraya aldigim lansinoh sut sagma bugun olmus 480 lira. 😏 Bu arada elektrikli pompa elime ulasti, gayet guzel. Elimde denedim. Once masaj yapiyor sonra sagma derecesini ayarliyosun. Mesela mochi'de 115 liraya almistik simdi 145 olmus. 😏
Bebek bezi ve islak mendili prima alacagim ama sadece 1 veya 2 paket, malum bebege iyi gelip gelmeyecegini bilmiyorum fazla stok yapmaya gerek yok diye tavsiyeler aldim. Birde arkadasimin tavsiyesiyle makyaj silme pamugu gibi pamuklar var biraz daha buyuk ondan aldim islatip altini temizlemek icin. Ne bileyim sadece islak mendille temizlemeye icim el vermez. 😊

Eklentiler

• Screenshot_20211129-182332_LCWaikiki.jpg
    Screenshot_20211129-182332_LCWaikiki.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_20211129-182341_LCWaikiki.jpg
    Screenshot_20211129-182341_LCWaikiki.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 55
X