2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Bende de zaman zaman regl ağrısı gibi oluyo. Dün detayliya gittim herşey yolundaydı bu sebeple korkulacak birşey yok sanırım.
İnşallah canım kasıklarda çok agrı var özellikle wcdeyken o yüzden korktum içim rahatlasın diye gitcem ama yinede sanırım ilk gebeliğimde riskliydi Buda çünkü

Benimkide geçiyor kalıcı olsa sanırım dayanamazdım belim ve kasıklarım çok agrıyor özellikle wcdeyken sanki parça düşürcem öyle bir agrı sızı

Benimkide geçiyor kalıcı olsa sanırım dayanamazdım belim ve kasıklarım çok agrıyor özellikle wcdeyken sanki parça düşürcem öyle bir agrı sızı
Aman dur getirme aklina oyle seyler canim. Sen ozaman en kisa zamanda kontrole git dr a anlat bu durumu. İçin rahat etsin insallah

Günaydın, geçen Ben de yaşadım. Nts ye bağladı doktor. Açıklık olup olmadığına baktı.

Siz de doktora gidin Doğum sancısı değil ama sancı sık devam ederse serviks açılıyormuş.

Doğum sancısı değildi ama yarım saatte bir kasılıyordu nerdeyse. Doktor 3 dakikaya inmemesi lazım dedi.sancının sıklığının artmaması için magnezyum ve Progestan verdi. Şimdi daha iyiyim kasılmam var ama 3-4 saatte bir gibi.

İnşallah canım kasıklarda çok agrı var özellikle wcdeyken o yüzden korktum içim rahatlasın diye gitcem ama yinede sanırım ilk gebeliğimde riskliydi Buda çünkü
Benimde kasıkta ara ara ağrı oluyor bazen doğrulamıyorum ağrıdan klozet ten kalkamıyorum bebek kasığa mesaneye baskı yaptığı zaman çok oluyor ağrı dikkat et orda hareket ediyor tekmelerini vajinada hissediyorum ozaman

Yaş 27
Tahmini doğum tarihi 15 ocak
İlk çocuk

32. Haftayı görsek en azından risk azalıyor. erken doğumlardan yaşama oranı daha yüksek oluyor.

Eğilmiyor ve ağır kaldırmıyorum artık korktum biraz. Çamaşır sepetini bile taşımıyorum. Eşime taşıtıyorum belimin hızasında yüksekliğe koyup öyle asıyorum.

Esneme egzersizleri yapıyorum ama oturarak. 1 hafta dinlenirim yürüyüşe başlarım ağrı tamamen geçsin.

Kixlar bisi sorucam bebegim once 4 gun sonra 1 hafta geriden cikiyor usg de. Korkuyorm ben. Bunun minyonlukla ilgisi vardir degil.mi? Bi gelisim geriligimi oluyor bu durum

Günaydın canım bebek nasılmış peki? İnşallah iyidir.

Günaydın toplamda kac kilo aldınız 26.hafta 10 kilo benim

Bugün 23+0 toplamda aldığım kilo 4.5
Kixlar bisi sorucam bebegim once 4 gun sonra 1 hafta geriden cikiyor usg de. Korkuyorm ben. Bunun minyonlukla ilgisi vardir degil.mi? Bi gelisim geriligimi oluyor bu durum
Gelişim geriliği demek için 2-3 hafta geride olması lazım.Merak etme

Benimde öyle doktor gelişimi çok iyi diyor bende çok sorup araştırıp kafamı bulandırmıyorum inan gelişimde gerilik olsa doktor söyler Bi hafta faln önde yada geride olması normalmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…