2022 Temmuz ayı transfer olacaklar

Ben de cuma günü opu oldum 16 tane yumurtam toplandı 7 tanesi olgun 4 tanesi döllendi. Bugün 2. Gün sabah aradılar 2 tanesi iyi kalite 2 tanesi orta kaliteymiş bakalım nolacak her şey yolunda giderse temmuzda transfer olacam

Senin ne güzel 5. Güne giden emriyoların var en azından benim gidecek mi onu bile bilmiyorum dua edin kızlar

Benimde transferim 6-7 temmuzda, estrofem kullanıyorum sadece

Hadi inşallah her şey yolunda gider. O telefonun başında beklemek de ayrı bi heyecan yaratıyor insanda. Bugün aramadılar geç kaldılar diye diye 6 gün boyunca elimde telefonla gezmiştim

Hadi inşallah her şey yolunda gider. O telefonun başında beklemek de ayrı bi heyecan yaratıyor insanda. Bugün aramadılar geç kaldılar diye diye 6 gün boyunca elimde telefonla gezmiştim
Karnıma agrılar giriyor beklerken zaten hiç yumurtam kalmaz diye korkuyorum sayı fazla olmadığı için

Burası bize uğurlu gelecek kızlarrrrrrr
Bencede uğurlu gelecek moralini yüksek tuttu 5. Güne giden embriyom olacak mı falan yazmışsın aşağıda olur allahın izniyle neden olmasın. Sen kendini motive et her şey güzel olacak. Benden 28 yumurta toplandı ama 3. Günde elimizde 4 yumurta kaldı diğerleri geriden geliyor diye aradılar. Bende çok üzülmüştüm ama sonra silkelenip kendime geldim üzülünce değişmeyecekti hiç bişey moralimi hep yüksek tuttum. Sana da en büyük tavsiyem bu

Çok sagol söylediklerin rahatlattı Allah hepimize hayırlısını versin inşallah

Senin ne güzel 5. Güne giden emriyoların var en azından benim gidecek mi onu bile bilmiyorum dua edin kızlar
İnşaallah senin de gider. Benim de önceden gitmiyordu. 3. Denemem bu. Doktor 5. Güne gitmezse transfer iptal demişti. Ben de öldüm öldüm dirildim o süreçte. Çok şükür gitti ama, kaliteleri pek iyi değil. Buna da şükür tabi

Gönlünü ferah tut en kaliteli embriyoların tutmayıp kalitesiz diye düşünülen embriyoların tuttuğunu çok okudum burda bu işler hiiiiiç belli olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…