2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar hayırlı geceler hepinize ben daha adet olmadım 😢 bugün geçeli 17. Gün oldu hatta 18 olacak gelen giden yok en son çarşamba günü kan verdim hastanede çıkmadı daha ben ne yapayım sizce kızlar ultrasona gireyim mi hastaneye gidip var mıdır bi umut birşeyler ümidimi kesmiştim bu aydan ama olabilir mi bilmiyorum artık düşünmekten sıkıldım yoksa da birşey adet olsamda kurtulsam 😵‍💫🫤😢

Bnde 2 ay yazdırmadım totem yaptım 😄
Nyse bnde yazdırım bari adım kalsın kader arkadasım

A Afratafrac
Sat 8 hazıran
Bat 8 temmuz
Ekledim kuzum. Allahım enn hayırlısını en hayırlısı zamanda versin. O da umarım benim topikte olur. Sonbahara hepimiz el ele gebe girelim. ❤️🙏

Kızlar hayırlı geceler hepinize ben daha adet olmadım 😢 bugün geçeli 17. Gün oldu hatta 18 olacak gelen giden yok en son çarşamba günü kan verdim hastanede çıkmadı daha ben ne yapayım sizce kızlar ultrasona gireyim mi hastaneye gidip var mıdır bi umut birşeyler ümidimi kesmiştim bu aydan ama olabilir mi bilmiyorum artık düşünmekten sıkıldım yoksa da birşey adet olsamda kurtulsam 😵‍💫🫤😢
Kuzum bekle bir Pazartesi gününü bence. Zaten gebelik olsaydı şimdiye kadar belli olurdu diye düşünüyorum. Ancak stres olmak bile reglin geç gelmesine neden olabiliyor. Hava değşimi etkileyebilyior. Yediğimiz içtiğimiz dahi reglimizi etkileyebiliyor. Şayet Pazartesi gününe kadar gelmezse mutlaka doktora görün, kist falan da olmuş olabilir. Ona göre söktürecek ilaç verir rahatlarsın ❤️

Kuzum bekle bir Pazartesi gününü bence. Zaten gebelik olsaydı şimdiye kadar belli olurdu diye düşünüyorum. Ancak stres olmak bile reglin geç gelmesine neden olabiliyor. Hava değşimi etkileyebilyior. Yediğimiz içtiğimiz dahi reglimizi etkileyebiliyor. Şayet Pazartesi gününe kadar gelmezse mutlaka doktora görün, kist falan da olmuş olabilir. Ona göre söktürecek ilaç verir rahatlarsın ❤️
Evet öyle canım ama stres yapacak birşey yaşamadım aslında neden gecikti adetim anlamadım neyse pazartesi giderim olmadı bi görünürüm bakalım hatta dün çok enerjik uyandım güne hiç yerimde duramıyordum temizlik yaptım eşimin doğum gününü kutladık hazırlık yaptım felan iyiydim neşeliydim ama adetim gelmeyince bi üzülüyorum ya ne çok isterdim doğum günü hediyesi olarak ona baba olacağını söylemek🥲🥹🥹

Evet öyle canım ama stres yapacak birşey yaşamadım aslında neden gecikti adetim anlamadım neyse pazartesi giderim olmadı bi görünürüm bakalım hatta dün çok enerjik uyandım güne hiç yerimde duramıyordum temizlik yaptım eşimin doğum gününü kutladık hazırlık yaptım felan iyiydim neşeliydim ama adetim gelmeyince bi üzülüyorum ya ne çok isterdim doğum günü hediyesi olarak ona baba olacağını söylemek🥲🥹🥹
Hiççç sıkma canını. Doğum günü, babalar günü, evlilik yıldönümü vs. bunları biz anlamlandırıyoruz. Önemli olan asıl şey senden ve eşinden bir parça olacak o dünyalar güzeli bebişin haberini almak ve vermek. O gün zaten bayram havasında geçecek inan 😊 O gün daha bir özel olacak tek gündeminiz bebiş olacak ❤️ Allahım tez zamanda yaşatsın inşallah size bu duyguyu. ayrıca isteyen herkese 🙏

Beni de ekler misiniz 🙂 22 haziran bat
HAyırlısı olsun, inşallah vardır bebiş de mutlu haberi alırsınız eşinle bu ay. Yalnız bu başlık Temmuz Ağustos için canım. Dilersen aşağıda Haziran topiğine ismini yazdırabilirsin. Ama hayır burada kalayım dersen de eklerim tabi sorun değil 😊

Hiççç sıkma canını. Doğum günü, babalar günü, evlilik yıldönümü vs. bunları biz anlamlandırıyoruz. Önemli olan asıl şey senden ve eşinden bir parça olacak o dünyalar güzeli bebişin haberini almak ve vermek. O gün zaten bayram havasında geçecek inan 😊 O gün daha bir özel olacak tek gündeminiz bebiş olacak ❤️ Allahım tez zamanda yaşatsın inşallah size bu duyguyu. ayrıca isteyen herkese 🙏
Aynen canım ya inşallah hepimiz tadarız hayırlısı ile inşallah çok sağol morel motivasyon için karar verdim yüzmeye ve spora yazılacağım bakalım iyi gelir kafa dağıtırım belki düşünmem hem kilo da veririm ohhh inşallah ondan sonra gelsin bebişler ☺️

Aynen canım ya inşallah hepimiz tadarız hayırlısı ile inşallah çok sağol morel motivasyon için karar verdim yüzmeye ve spora yazılacağım bakalım iyi gelir kafa dağıtırım belki düşünmem hem kilo da veririm ohhh inşallah ondan sonra gelsin bebişler ☺️
Vuhuuu işte aranan topik ruhu :KK50:

Selam kızlar,
Temmuz ve Ağustos ayları için gebelik planlayan varsa isimlerini bu başlığa yazdırabilir. Şimdiden herkes için hayırlı olsun :KK200: :dua:
Kızlar isimlerinizi yazdırırken beni etiketlemeyi unutmayın. Mesajlarınız gözümden kaçabilir. Ya da özelden de mesaj atabilirsiniz.
Güncel SAT ve BAT tarihlerinizi de eklemeyi unutmayınız isimlerinizi yazdırırken.

🤓 Hamilelik İçin Önemli Notlar :
  • Öncelikle tüm anne adayları olabildiğince stresten uzak dursun. Hatta meditasyon yapın her gün 10 dk. Zihninizi rahatlatın.
  • Hergün bir şekilde egzersiz yapın, ille cardio yapmaya gerek yok. Yarım saat yürümek bile tamamen hareketsiz kalmaktan iyidir.
  • Abur cubur yemeyi bırakın, vücudunuza olabildiğince sağlıklı gıdalar sokun. Mümkünse sigara içen güzellerim sigarayı bırakın. Hatta eşinize bıraktırın. Sigara sperm kalitesini etkileyebiliyor.
  • Vitamin takviyesi alın mutlaka, D vitamini, Omega 3, B12 gibi. Doktorum bana "İnositol" de kullandırıyor kaliteli yumurtlama için. Doktorunuza danışıp alın izin verirse.
  • İlişkiden sonra hemen kalkmayın mümkünse bir 20-30 dk kalça altına yastık koyarak bekleyin.
  • İlişkiden sonra hemen duş almayın. En az 3 saat sonra alın çok almanız gerekiyorsa. (Her gün yumurtlamıyoruz ayda 1 gün olan bir şey ve biraz geç duş almakta sıkıntı olmaz) Gerekirse ertesi gün alın.
  • Genelde doktorlar 1 dolu 1 boş ilişki öneriyorlar yumurtlama dönemi sürecinde. Ancak siz her gün de çalışma yapabilirsiniz durumunuz el veriyorsa.
  • Ovulasyon testi ile takip ediyorsanız pik gördükten sonra 1 hafta gün aşırı ilişkiye devam edin. Bazı kadınlarda pikten sonra hemen çatlama olmayabiliyor.
💕ANNE ADAYI 💕
SAT (Son Adet Tarihi)​
BAT (Beklenen Adet Tarihi)​
DURUM 👼🏻 / 🔴
Afratafrac--
Renklibiri00--
aynuray_30 Mayıs24 Haziran
Pkolu_anneadayi31 Mayıs-
eylem912 Haziran27 Haziran
Numerus clauses1 Haziran29 Haziran
Mervesavas283 Haziran1 Temmuz
Belisimm2 Haziran2 Temmuz
canancan113 Haziran2 Temmuz
aynurland3 Haziran2 Temmuz
gunaygul4 Haziran3 Temmuz
simurgggg7 Haziran4 Temmuz
Cancanyus5 Haziran4 Temmuz
melisaa933 Haziran5 Temmuz
babytoys7 Haziran6 Temmuz
dream23118 Haziran6 Temmuz
ozuge5 Haziran7 Temmuz
gunes0502 Haziran7 Temmuz
fnd_505 Haziran-
Tikabasa8 Haziran8 Temmuz
sundy9410 Haziran8 Temmuz
Merhaba kızlar, malesef şubat ayında 7.haftada bebeğimin kalbi durdu ve kaybettim. Tüp bebekti pkostan dolayı doktorum tekrar tüp denemeden önce ara vermemi yumurta takibi yapacağını söyledi bu tabloya beni de ekler misin çoktandır uzağım bu tablolardan 😂😂

Son adet tarihi 2 haziran
Bat 3 haziran

Vuhuuu işte aranan topik ruhu :KK50:
Birbirimizi gaza getirelim canım ben 84 ile başladım kilo vermeye düşüşümü de burdan sizinle paylaşacağım inşallah sonra da bebiş haberimiz inşallah yakındır hissediyorum nedense yaaa inşallah inşallah hepimize inşallah ☺️🥹😍

Merhaba kızlar, malesef şubat ayında 7.haftada bebeğimin kalbi durdu ve kaybettim. Tüp bebekti pkostan dolayı doktorum tekrar tüp denemeden önce ara vermemi yumurta takibi yapacağını söyledi bu tabloya beni de ekler misin çoktandır uzağım bu tablolardan 😂😂

Son adet tarihi 2 haziran
Bat 3 haziran
Öncelikle kaybın için çok üzgünüm. Allahım tekrar yaşatmasın inşallah. Hayırlısıyla sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı bir bebeği kucağına alırsın 🙏 Bazen hepimizin sınandığı şeyler farklı olabiliyor.

Ekliyorum kuzum. 3 Haziran yazmışsın ama zannediyorum 3 Temmuz demi?

Birbirimizi gaza getirelim canım ben 84 ile başladım kilo vermeye düşüşümü de burdan sizinle paylaşacağım inşallah sonra da bebiş haberimiz inşallah yakındır hissediyorum nedense yaaa inşallah inşallah hepimize inşallah ☺️🥹😍
Paylaş paylaş, motive oluruz biz de. Ben de devam ediyorum sağlıklı beslenmeydi, pilatesti, yürüyüştü. Ama yavaş kilo veriyorum 2 ayda giden daha 5 kilo oldu. Bu hafta biraz katı gidicem.

Senin reglin gelmedi mi hala? Bekliyorduk Sat ve Bat eklemek için.

Öncelikle kaybın için çok üzgünüm. Allahım tekrar yaşatmasın inşallah. Hayırlısıyla sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı bir bebeği kucağına alırsın 🙏 Bazen hepimizin sınandığı şeyler farklı olabiliyor.

Ekliyorum kuzum. 3 Haziran yazmışsın ama zannediyorum 3 Temmuz demi?
Çok teşekkür ederim canım aynen 3 temmuz ya kafam karışmış 😂 Evet çok farklı sınavlarımız oluyo ama inan olmaması bi yere kadar olup kaybetmek çok zormuş toparlanmam biraz uzun sürdü Rabbim hepimize sağlıkla doğacak bebekler nasip etsin bu ay 🤲❤️

Yaptım canım çıkmayınca buraya yazılmaya karar verdim:KK43:
Hayırlısı kuzum, burada bir deyiş vardır "kırmızılar gelene kadar umudu kesmek yok" 😊 inşallah geç döllenme falan olmuştur da güzel haberi alırsın. O zaman ben ismini ekliyorum ancak regl olursan bana tekrar yazıp güncel Sat ve Bat tarihlerini söylersin olurmu kuzum 💕

X