2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    249
Link var mı canım bende alayım diyordum aslında.. ama ayaklara zararı var mı?
Tavana asılan ya da çok yaylı olan hoppalalar da fiziki zararı olabiliyormuş ama bu güvenilir hoppalalardan. Fisher price in bu modelini bulamadım yurtdışı markası bu exersaucer diye geçiyor araştırabilirsiniz. İkinci el aldim ben yurtdisindan getirtmek çok pahalı oluyor

Kizlar sidefer kullananın var mı demir ilacı? Çok topak topak oldu tozu karıştırınca sizin nasil

Kafası vucuduna göre büyükmüş doktor öyle söyledi.. hep öne atıyor kendini 😅😅
Biz de altı aylık olucaz daha düzgün oturamıyor, devriliyor. Desteksiz oturması zaman alacak galiba, bizimkinin de kafası büyük ondan mı acaba 😂 Emzirme minderiyle falan oturtup öyle oynatıyorum iyileşiyor gibi

Biz de altı aylık olucaz daha düzgün oturamıyor, devriliyor. Desteksiz oturması zaman alacak galiba, bizimkinin de kafası büyük ondan mı acaba 😂 Emzirme minderiyle falan oturtup öyle oynatıyorum iyileşiyor gibi
Bize doktor hemen dedi canım kafası büyük bu çocuğun uzun sürer öne atar kendini ama yine oturtun geriye kaykilip oturunca alisirmis 🤔🤔

Üzerinde iki bardak su içtimai gör bak ben detox için kullanıyor da sütüm fazlaydı zatuiyice arttı bitiremiyor bebiş trenyoldan almıştım link isterseniz atarım gazda gideriyor hem annede hemde bebekte rahat gaz çıkarıyor 😂
İyi olur valla canım

Merhaba kızlar kızım 5.5 aylık dişleri kaşınıyor sanırım ağzında salya var çok fazla ama bu aralar uyukudan uyanırken veya gün içinde bikaç kere öksürüyor. Doktora gittik bişeyi yok dedi ama öksürük var günde 4 5 defa. Diş çıkarma döneminde öksürük olur mu?

Merhaba kızlar kızım 5.5 aylık dişleri kaşınıyor sanırım ağzında salya var çok fazla ama bu aralar uyukudan uyanırken veya gün içinde bikaç kere öksürüyor. Doktora gittik bişeyi yok dedi ama öksürük var günde 4 5 defa. Diş çıkarma döneminde öksürük olur mu?
Tükürük yutuyor belki de bizde de cok oluyor canım..

Benim bebek de çok öksürüyor, salya boğazında birikiyor sanırım, bazen tıkanıyor

X