2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Selam canım arkadaşlarım nasılsınız 🌺🌺🌺 bende hamişim tutundu kızım 18 haftalık olduk bile şimdi mesajınıza denk gelince yazmak istedim etlül ekim derken kasıma kalmıştım 🥲🥲🥲🥲
Yaaa çoook sevindim 😍😍😍😍 hoşgeldiiinnn🥳🥳gözünüz aydın Rabbim hayırla sağlıkla kolaylıkla kucağınıza almayı da nasip etsin 🥰🥰

Yaaa çoook sevindim 😍😍😍😍 hoşgeldiiinnn🥳🥳gözünüz aydın Rabbim hayırla sağlıkla kolaylıkla kucağınıza almayı da nasip etsin 🥰🥰
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun 🌺 Rabbim hepimize sağlıklı sorunsuz gebelik geçirmemizi nasip etsin nasılsınız neler yapıyorsunuz durumlarınız nasıl 😍😍😍😍

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun 🌺 Rabbim hepimize sağlıklı sorunsuz gebelik geçirmemizi nasip etsin nasılsınız neler yapıyorsunuz durumlarınız nasıl 😍😍😍😍
Amin canım 🥰 ben 25+5teyim. Detaylı utrason zamanlarını geçtim. Bir minnak kızımız olacak inşaallah 🌸 yavaş yavaş büyük finale yaklaşıyoruz 🤭

Yaaaa bir prensesimiz daha geliyor desene 💖💖💖💖💖💖tetanoz aşısı oldun mu detaylın nasıl geçti
Senin de mi prenses 🥰🥰 aşı olmadım. Bu hafta şeker yüklemem var ama onu da kan takibi ile yapmayı düşünüyorum nasipse. Detaylı güzel geçti çok şükür. Sadece kalpte bir parlaklık var ama başka bulgu olmadığı için önemli değil dedi. Suyu falan güzel dedi.

Senin de mi prenses 🥰🥰 aşı olmadım. Bu hafta şeker yüklemem var ama onu da kan takibi ile yapmayı düşünüyorum nasipse. Detaylı güzel geçti çok şükür. Sadece kalpte bir parlaklık var ama başka bulgu olmadığı için önemli değil dedi. Suyu falan güzel dedi.
Evet canım benimde kız nasipse 💖 haftaya bende aldım randevu bakalım nasıl geçecek dün normal kontrolümde eli ayağı suyu haftası hep uyumlu sorum gözükmüyor dedi 276 gram olmuş hanım efendi inşallah bende sorunsuz atlatırım detaylıyı 😇😇😇

Evet canım benimde kız nasipse 💖 haftaya bende aldım randevu bakalım nasıl geçecek dün normal kontrolümde eli ayağı suyu haftası hep uyumlu sorum gözükmüyor dedi 276 gram olmuş hanım efendi inşallah bende sorunsuz atlatırım detaylıyı 😇😇😇
İyi iyi maşaallah 🥰 inşaallah canım. Detaylıda böyle büyümüş büyümüş görmek çok güzel 😍

Yaa hayırlısı olsun inşaallah 🤗 uyuşursun uyuşursun merak etme 😂
valla ben daha doğumu hiiiiç konuşmadım tek bildiğim normal istiyorum tabi şartlar el verdiği sürece. Tamamen akışını bıraktım 😂 tansiyonun yüksek mi çıkıyor ne zaman farkettiniz sorunu
Eve tansiyon aleti aldığımızda farkettik canım hiçbi belirtim yoktu bi ölçtüm 15-14 civarında büyük tansiyon aslında 14 o kadar yüksek değilmiş ama ilaç kullanıyorum şimdi gayet normal şükür. Perinatolog bakıyor bana işini ciddiye alıyor üniversiteye gidiyorum özel hoca ilgilendi şimdi başka prof bakıcam o hoca bırakıyormuş. Her ihtimale karşı erken doğum konusunda tedbirli oluncak iyiyim hamdolsun şuan

Kızlar ben şeker yüklemesi yaptırdım gözümde çok büyütmüştüm ama abartılacak biriey değilmiş normal asitli gibi çilekli bir içecek içtim 3 kere kan aldılar 2 saat sürdü inşallah sonuçlarda iyi gelir 🤲🏼☺️

Ben tam 22+0da girdim detaylıya. Kadın doktor istediğim için emsey hastanesine gittim. Devlete gideceksen önce kadın doğuma randevu alıyorsun o lar sana perinatolojiden randevu açıyor
Haftya Perşembe aldım perinatoloji bölümünden 19 oluyor sanırım orası da başka yere yönlendiriyor yanlış bilmiyorsam hem özel hem devlet takipli gidiyorum ben

Eve tansiyon aleti aldığımızda farkettik canım hiçbi belirtim yoktu bi ölçtüm 15-14 civarında büyük tansiyon aslında 14 o kadar yüksek değilmiş ama ilaç kullanıyorum şimdi gayet normal şükür. Perinatolog bakıyor bana işini ciddiye alıyor üniversiteye gidiyorum özel hoca ilgilendi şimdi başka prof bakıcam o hoca bırakıyormuş. Her ihtimale karşı erken doğum konusunda tedbirli oluncak iyiyim hamdolsun şuan
Anladım canım. Hayırlısıyla atlatırsın inşaallah🌸

Merhaba 7 yumurta olurken ne verdi ne yaptı da 20 üzernde yumurtanız oldu ? Yumurta sayısını arttırma süreciniz ne kadar sürdü? Çok şaşırdım açıkçası ne kadar da güzel bir haber umarım gebe kalmışsınızdır.
Evet 24 haftalık hamileyim canım, çok şükür hiçbir sıkıntı da yok. Sadece 1 ay Biosteron Dhea kullandım devamında da Gonal-f ve cetrotide kullandım

Kızlaarr bugün doktora gittim. 26+0 olduk. Haftamızla uyumluyuz bir sıkıntı yok ama minnoş kızım ayağını kafasına koymuş kordonu toplayıp yüzünü kapatmış o yüzden göremedik 😅
Şeker yüklemesi yaptırmak istemiyorsan kan takibi yap bir hafta dedi.

Kızlaarr bugün doktora gittim. 26+0 olduk. Haftamızla uyumluyuz bir sıkıntı yok ama minnoş kızım ayağını kafasına koymuş kordonu toplayıp yüzünü kapatmış o yüzden göremedik 😅
Şeker yüklemesi yaptırmak istemiyorsan kan takibi yap bir hafta dedi.
Bende 25 haftalık oldum kız olan yüzünü göstermiyor eliyle yüzünü kapatıyor. erkek olan rahat gösteriyor 😂 şeker yüklemesi sonucumda geldi iyi çıktı çok şükür ☺️

Merhaba kizlar ..nasılsiniz..ne zamandır giremiyorjm ..bugün kontrole gittik çok şükür herşey iyiydi ..şeker yuklemesini istiyoruz yaptırmani dedi doktorum bu hafta içinde yaptirrim ..vee doğumun 25 ve ya 26 Haziran olacak dedi 🥰benim ailem yurt dışında olduğu için erken soylim de belki kardesin gelir dedi .. yalnız olmazsın dedi ..🙂

X