2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kizlar ..nasılsiniz..ne zamandır giremiyorjm ..bugün kontrole gittik çok şükür herşey iyiydi ..şeker yuklemesini istiyoruz yaptırmani dedi doktorum bu hafta içinde yaptirrim ..vee doğumun 25 ve ya 26 Haziran olacak dedi 🥰benim ailem yurt dışında olduğu için erken soylim de belki kardesin gelir dedi .. yalnız olmazsın dedi ..🙂
Senin planlı sezaryan mi olucak gününü belirlemiş

Merhaba kizlar ..nasılsiniz..ne zamandır giremiyorjm ..bugün kontrole gittik çok şükür herşey iyiydi ..şeker yuklemesini istiyoruz yaptırmani dedi doktorum bu hafta içinde yaptirrim ..vee doğumun 25 ve ya 26 Haziran olacak dedi 🥰benim ailem yurt dışında olduğu için erken soylim de belki kardesin gelir dedi .. yalnız olmazsın dedi ..🙂
Sezeryan mı olacak canım. O yüzden mi tarih verdi

Kızlar bu arada sezeryan mi olucaksiniz normal doğum mu özel de mi devlette mi nelere karar verdiniz benim ilk doğum sezaryen olduğu için 2 .de sezaryan olucak 1.i özelde olmuştum şimdi 2. İ devlette yapicam dudak uçuklatan ücretler sunuyo özeller 😔

Kızlar bu arada sezeryan mi olucaksiniz normal doğum mu özel de mi devlette mi nelere karar verdiniz benim ilk doğum sezaryen olduğu için 2 .de sezaryan olucak 1.i özelde olmuştum şimdi 2. İ devlette yapicam dudak uçuklatan ücretler sunuyo özeller 😔
Her şey yolunda giderse inşaallah normal doğum istiyorum ben. Takibim özelde doğum da özelde olur gibi. Özeller arasında en uygun medipol sanırım. Geçen biri sormuş 18-20 bin. Yani yine az değil ama 🤷

Ben özelde sezaryen olucam büyük ihtimal. Normal doğum gözümü korkutuyor 🙇🏼‍♀️ Spinal anestezili sezaryen 95 binmiş neyse ki sigortam var yarısından da azını ödeyeceğim yoksa yanmışız 😅 Haziranın son haftası gibi gözüküyor

Ben özelde sezaryen olucam büyük ihtimal. Normal doğum gözümü korkutuyor 🙇🏼‍♀️ Spinal anestezili sezaryen 95 binmiş neyse ki sigortam var yarısından da azını ödeyeceğim yoksa yanmışız 😅 Haziranın son haftası gibi gözüküyor
Ayy ne kadar pahali ya ..bizim doktor 17.5 dedi gözüme geldi ama sizin orda çok pahalj

Evet sezeryan olacak ..bende miyom var..ve bizim burda tüp bebek yapmissan direk sezaryan diyorlar
Allah Allah. Miyomu anlarım da yani tüp bebek diye neden sezeryan planlanır aklım almıyor. Sonuçta bizim hamileliliğimizin diğerlerinden tek farkı embriyonun transfer edilmiş olması. Sonrası her şeyiyle aynı. Hadi risk desen normal doğumun riski var da sezeryanın yok mu? Anlamadım ama hakkında hayırlısı olsun canım. Rabbim hayırla sağlıkla kolaylıkla tamamına erdirsin 🌸

Evet sezeryan olacak ..bende miyom var..ve bizim burda tüp bebek yapmissan direk sezaryan diyorlar
Benim doktorum tüp bebekle sezeryanin bir ilgisi yok sadece şu var dedi. Eğer erkekten zorla sperm bulundu ve bu çocuk olduysa bir daha da çocuğumuzun olma ihtimali bu yüzden yok diyosaniz ancak ozaman sezeryan yapılır tüp bebek dedi

Doğum öncesi eğitim almayı düşünen var mı aranızda
Ben geçen hafta Florence Nightingale Ataşehirde Gebelik akademisine katıldım Canım her derse alanında uzman doktor girdi. Ders içerikleri her hastanede aynıymış bakanlık belirliyormuş. Önce 45 dk bir kokteyl yiyecek içecek servisleri vardı açılış yaptılar 1 poşet gebelikle ilgili eğitici broşür katalog verdiler sonrasında yine ders aralarında yiyecek, lavabo molaları oldu en son katılım sertifikası verdiler .

Ben geçen hafta Florence Nightingale Ataşehirde Gebelik akademisine katıldım Canım her derse alanında uzman doktor girdi. Ders içerikleri her hastanede aynıymış bakanlık belirliyormuş. Önce 45 dk bir kokteyl yiyecek içecek servisleri vardı açılış yaptılar 1 poşet gebelikle ilgili eğitici broşür katalog verdiler sonrasında yine ders aralarında yiyecek, lavabo molaları oldu en son katılım sertifikası verdiler .
O da iyiymiş canım. Ben bugün medicalparkı aradım ama bekle bekle açmadılar

Yakınında Florence Nightingale varsa orada bakabilirsin , ders içeriğini ekledim her ayın 3. Haftası cuma yada ctesi oluyor

Eklentiler

• IMG_2011.jpeg
    IMG_2011.jpeg
    119,3 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_2010.jpeg
    IMG_2010.jpeg
    106,4 KB · Görüntüleme: 24
Ben Acıbadem ataşehirde aldım 2 günlük bir programdı. Ekliyorum ben de 🙏🏻
Ama doktorum erken gittiğimi söyledi 30.haftadan sonra gitmek lazımmış. Gerçekten de en erken haftada olan bendim

Eklentiler

• IMG_6309.png
    IMG_6309.png
    519,4 KB · Görüntüleme: 24
X