2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Harika👏🏻 Şimdi ben de gaza geldim. Fındık ezmem de bitti. Lifaliften başka bir kaçamak yapmam bu hafta pazar hariç.
Gazla çalışıyor bizim metabolizmalar Zaten 🤣Çok şükür ki tüm davetler misafirlikler dün itibariyle bitti. Dün arkadaşta profiterol ile kapanışı yaptım🤣 bayramda cevizli baklava hayaliyle bu diyet işini bir süre götürürüm.

Sabah kahvaltı. Öğlene doğru evden çıktık. 5.ay kontrolümüz vardı. Fethiyede sevdiğim bir dönerci var. Sadece öğlen servisi yapar. Hayalim döner yemekti ama ya ramazan diye kapalıydı yada yetişemedik bilmiyorum. Orası, burası, alışveriş falan derken 4 gibi bir tost yiyebildim sadece. Hala akşam yemeği yiyemedik. Eve girdiğimizden beri 2 kaka, 1 mama uğraş dur. Köfte yiyeceğiz inşallah 😊 akşam üstü yolda 1 lifalif yedim sadece 😊

Ay bunu da ekleyeyim bari 😊 tempolu falan değil. Dur kalk modu. O yüzden yordu biraz. Tempolu yürüsem yorulmazdım bu kadar

Eklentiler

• 1000014352.jpg
    1000014352.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 10
Görürseniz almayın 😊 bitter değil bu çünkü. Aceleyle bakmadan almışım 😊

Eklentiler

• 1000014354.jpg
    1000014354.jpg
    93,6 KB · Görüntüleme: 9
Hello hanımlar 🥰 lorlu dereotlu omlet yedim az önce. Listemde şunlar var: öğlen bir kase çorba ve 1 grissini, akşam ıspanak yoğurt. Aralarda da ceviz badem kuru incir vs takılırım 😅

Günaydın, 14 saat yapabildim bugün çünkü ailecek kahvaltı etmemiz gerekti (akşam mandalina yememişim iyi ki🤣) akşama gerdan haşlama yapacağım. Öğlen kaçamak olacak birazdan, tatlı geldi, iki çocukla evdeyim, ben yemeyeyim de kimler yesin🤣🤣

Günaydın, 14 saat yapabildim bugün çünkü ailecek kahvaltı etmemiz gerekti (akşam mandalina yememişim iyi ki🤣) akşama gerdan haşlama yapacağım. Öğlen kaçamak olacak birazdan, tatlı geldi, iki çocukla evdeyim, ben yemeyeyim de kimler yesin🤣🤣
Ohh afiyet olsun. Ben de kızıma fırın sütlaç yapmıştım mecbur ara öğün olarak bir küçük kase yiyeceğim. Yemezsem bir taraflarım şişer 🤦🏻‍♀️😂

Kahve ve kahvaltı
Öğlen 4 köfte, salata, 1 dlm tb
Akşama daha yemek yok. Ne yapar bilmiyorum 😊
Ara öğün fln yapamadım hiç. Çok uykum var. Pilatese uyuyacaktım alete uzanınca 😂 ve Defne durmuyor bugün yine. Şu an 5dakikalık beze günün 2.kakasını yapmakla meşgul. İlki enseye kadar çıkmıştı 😂

Günaydın, akşam mandalina yediğim için 14 saat açlık yapabildim, şimdi kahvaltı ettim. Yumurta, zeytinyağına banılmış ekmek ve peynir. Az sonra dünden kalan bir dilim san sebo yiyeceğim. Aslında iki dilim kalmıştı, ikinci dilim eşim akşam işten gelene kadar dayanır mı acaba diye kara kara düşünüyordum ama adam sabah çıkmadan yemiş neyse ki (bu devirde karına bile güvenmeyeceksin mi dedi artık, ne dediyse🙈🤣) bir dilimden de çok bir şey olmaz herhalde.

Günaydın, akşam mandalina yediğim için 14 saat açlık yapabildim, şimdi kahvaltı ettim. Yumurta, zeytinyağına banılmış ekmek ve peynir. Az sonra dünden kalan bir dilim san sebo yiyeceğim. Aslında iki dilim kalmıştı, ikinci dilim eşim akşam işten gelene kadar dayanır mı acaba diye kara kara düşünüyordum ama adam sabah çıkmadan yemiş neyse ki (bu devirde karına bile güvenmeyeceksin mi dedi artık, ne dediyse🙈🤣) bir dilimden de çok bir şey olmaz herhalde.
Benim bebe yüzünden 17 saat falan oldu heralde bu sefer😂
Eşim dün pide almış, dedim buna tost çok güzel olur🫠🫠 neyse kendime insaflı davrandım. Çok az bir parçasına beyaz peynir ve domatesli tost yaptım.
Kahvaltı sonrası gözüme sütlü kağıt tatlısını çarptı ve azcık da ondan yedim🫠

Benim bebe yüzünden 17 saat falan oldu heralde bu sefer😂
Eşim dün pide almış, dedim buna tost çok güzel olur🫠🫠 neyse kendime insaflı davrandım. Çok az bir parçasına beyaz peynir ve domatesli tost yaptım.
Kahvaltı sonrası gözüme sütlü kağıt tatlısını çarptı ve azcık da ondan yedim🫠

Yaktın bizi Ramazan🤣🤣

Ay bu arada ben kahvaltıdan önce dayanamadım tartıldım. Yine biraz cebren ve hile ile de olsa 76.2 gördüm (76.7 idi en son galiba) umarım böyle devam eder ve pazara 75 i ucundan da olsa görürüm 🙏🏻🙏🏻

Çok usluysum bugün 😂 6da muz, kahve kahvaltı, kahve, 1lifalif.. Öğlen yemeği falan yok. 1 kase yoğurt ve yarım dilm tb. Sonra tavuk Marine ederken kendi yaptığım salçadan sürdüm geri kalan tb üzerine. Tavuk ve salata yicez inşallah😂 vee bitter beni bekler 😂

Akşam köfte yaptım (ince bulgurlu), yanına fırında pancar ve patates, et suyuna sebze çorbası, kinoa pilavı. Beyaz kinoa ile siyah kinoayı karıştırdım, muhabbet kuşu yemi gibi oldu, çok güzel 🤣 gizliden gizliye niyeti bozmuşsam demek kuş yemine 🙈😄

Ara öğün kefir, bir muz, üzerine azıcık bal ile fıstık ezmesi, lifalif, bir avuç çiğ fındık.

Halim kalırsa bebişi uyutup mandalina yerim.

X