2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Amin canım benim inşallah Allah razı olsun 🤲🏻 dualarım seninle canım Rabbim bebeklerimizi sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip etsin🤲🏻🌸
Amin amin canım benim Rabbim seni de evladını sag salim size baqışlasin hayırlı saqlikli evlatlar dünyaya qelsin inşallah benim detaylı iyi qeçti şükür iyi dedi doktorum bayramdan 1 hafta önce qidicem bide bı ikilemde kaldı gibi doğumla ilgili olucak heralde bu kararsızligi anlayamadık biz

• Beğen
Reactions: ztt
Amin amin canım benim Rabbim seni de evladını sag salim size baqışlasin hayırlı saqlikli evlatlar dünyaya qelsin inşallah benim detaylı iyi qeçti şükür iyi dedi doktorum bayramdan 1 hafta önce qidicem bide bı ikilemde kaldı gibi doğumla ilgili olucak heralde bu kararsızligi anlayamadık biz
Amin canım benim Allah razı olsun hepimize Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar dünyaya getirmeyi nasip eylesin 🤲🏻❤️ hiçbir şey yoktur kuzum Allahın izniyle , bayramdan önce yine gidersiniz içiniz rahatlasın inşallah 🤲🏻

Amin canım benim Allah razı olsun hepimize Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar dünyaya getirmeyi nasip eylesin 🤲🏻❤️ hiçbir şey yoktur kuzum Allahın izniyle , bayramdan önce yine gidersiniz içiniz rahatlasın inşallah 🤲🏻
Video cekmiştik izledim bı kackez postorior plasenta falan diyo anlayamadım iki çeşit isim syledi riskli doğum heralde olucak inşallah iyi olsun Rabbim evlatlarimizi bizlere baqişlasin 😓

• Beğen
Reactions: ztt
Video cekmiştik izledim bı kackez postorior plasenta falan diyo anlayamadım iki çeşit isim syledi riskli doğum heralde olucak inşallah iyi olsun Rabbim evlatlarimizi bizlere baqişlasin 😓
Posteriorda olması sorun değildir kuzum benimki de posteriorda , sen hiç canını sıkma Allahım bizleri yavrularımıza kavuştursun inşallah🤲🏻 ♥️

Kızlar selamlar , burada beraber sevindik beraber üzüldük , sizden dua istemeye geldim
Bebeğimizde böbrek ve mesane büyümesi var, böbrekler etkilenmiş gibi duruyor şant tedavisi ile mesaneden karına bir yol açacaklar idrar oradan çıkacak, şansımız yaver giderse doğuma kadar bu kanal idare edecek. Bu Mübarek Ramazan ayında sizden dua istiyorum. Burada kardeş gibi olduk , dualarınız benim için çok önemli , Allah razı olsun şimdiden
Tmm gördüm yorumunu :KK43: Allah güzel haberler almayı nasip etsin inşallah 🙏🏼

Kızlar selamlar , burada beraber sevindik beraber üzüldük , sizden dua istemeye geldim
Bebeğimizde böbrek ve mesane büyümesi var, böbrekler etkilenmiş gibi duruyor şant tedavisi ile mesaneden karına bir yol açacaklar idrar oradan çıkacak, şansımız yaver giderse doğuma kadar bu kanal idare edecek. Bu Mübarek Ramazan ayında sizden dua istiyorum. Burada kardeş gibi olduk , dualarınız benim için çok önemli , Allah razı olsun şimdiden
Rabbim bebeklerimizi sağlıkla kucağimiza almayı nasip etsin cnm dualarımız seninle 🙏

Arkadaşlar bugun kontrolum vardı şükür doktor beni saldı artık. 10 hafta 1 günlüğüm. İğnrleri bıraktırdı.elimde açılmamış kutu estrofem var progestan dex var sanırım 1 kutu kadar ve biraz da progestan fitil var. İhtiyac sahıbı varsa gelip alabılrcekse beylıkduzunden ucretsiz verebilirim.
MERHABA CANIMELİNİZDE İLAÇ VAR MI?

Merhaba kızlar, Kasım ayında birlikte sürece başlamıştık bu topikte hatırlayan olur mu bilmem beni. Kimyasal gebelikten sonra ufak birkaç süreçten geçtim ve çok şükür şuan hamileyim. Sizlere haber vermek istedim 🙃🙃
Canımm tebrik ederim , Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🧿💐❤️

X