2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok sağolun cevaplarınız için tüp bebek yapacağız bu şekilde bebek düşebilir de düşmeyebilir de doktor böyle başlayalım dedi ama ben yine fikir almak istedim tekrar tşk ederim
Ne demek canım araştırmak lazım tabii ki süreç kolay değil sonuçta. İnşallah en kısa sürede sorunsuz atlatırsın ve pozitif sonuçlar alırsın.🤲🙏

YAMi rahim de sıvı olduğunu rAhim filminde gördü değil

Ultrason kontrollerinde görüyordu
Çok sağolun cevaplarınız için tüp bebek yapacağız bu şekilde bebek düşebilir de düşmeyebilir de doktor
Ne demek canım araştırmak lazım tabii ki süreç kolay değil sonuçta. İnşallah en kısa sürede sorunsuz atlatırsın ve pozitif sonuçlar alırsın.🤲🙏
allah razı olsun

Merhaba arkadaşlar birşey sormak istiyorum anne yani park besik almayı düşünüyorum biraz araştırdım ama kafam çok karıştı iyi olduğunu bildiğiniz markalar varsa önerir misiniz 🥰 herkese şimdiden çok teşekkür ederim 🥰

Merhaba arkadaşlar birşey sormak istiyorum anne yani park besik almayı düşünüyorum biraz araştırdım ama kafam çok karıştı iyi olduğunu bildiğiniz markalar varsa önerir misiniz 🥰 herkese şimdiden çok teşekkür ederim 🥰
Merhaba canım ben henüz hiç birşey almadım ama 2 beşik almayı düşünüyorum bir mobilya birde küçük odada bakmak için eltim civilden alıp kullanmıştı park beşik baya memunundu ama markasını hatırlamıyorum tam

Kızlar selamlar , burada beraber sevindik beraber üzüldük , sizden dua istemeye geldim
Bebeğimizde böbrek ve mesane büyümesi var, böbrekler etkilenmiş gibi duruyor şant tedavisi ile mesaneden karına bir yol açacaklar idrar oradan çıkacak, şansımız yaver giderse doğuma kadar bu kanal idare edecek. Bu Mübarek Ramazan ayında sizden dua istiyorum. Burada kardeş gibi olduk , dualarınız benim için çok önemli , Allah razı olsun şimdiden

Rabbim yardımcınız olsun inşallah şifasini versin bende sabah detaylı ultrasona qireceqim banada dua edin inşallah bebeklerimde sıkıntı çıkmasin Rabbim hepimizin evlatlarını korusun saqlikla dünyaya qetirsin inşallah 🤲🤲🤲
Amin canım benim inşallah Allah razı olsun 🤲🏻 dualarım seninle canım Rabbim bebeklerimizi sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip etsin🤲🏻🌸

Kızlar selamlar , burada beraber sevindik beraber üzüldük , sizden dua istemeye geldim
Bebeğimizde böbrek ve mesane büyümesi var, böbrekler etkilenmiş gibi duruyor şant tedavisi ile mesaneden karına bir yol açacaklar idrar oradan çıkacak, şansımız yaver giderse doğuma kadar bu kanal idare edecek. Bu Mübarek Ramazan ayında sizden dua istiyorum. Burada kardeş gibi olduk , dualarınız benim için çok önemli , Allah razı olsun şimdiden
Canımmm Rabbim şifa versin inşallah düzelir durum ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın 🤲🏻

X