2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    291
Organik nerde bulabildiniz? Hindide antibiyotik olamaz diyorlar onu bulmak da mesele. Tavuk da güzel bir çeşit oluyor keşke bulabilsek ben küçük bir ilçedeyim tavuk yetiştirenler parayla bile vermiyor.
Canım pazarlarda köylü satabiliyor bende yakın zamanda almayı düşünüyorum tüm satıyorlar mecbur buzluğa atılacak

Canım pazarlarda köylü satabiliyor bende yakın zamanda almayı düşünüyorum tüm satıyorlar mecbur buzluğa atılacak
Öyle bir imkanım yok maalesef. Tavuktan çok güzel yemekler oluyor. Kendimiz için bile eve nadiren alır yaparız. Çocuğa hiç veremem 😐
Orvital marka almıştım o da içime sinmedi.

Ben oyle yapıyorum canım parcalayıp buzluga atıyorum pısrdıkce suyunu da buzluga atıp kullanıyorum. Koy tavugu ıle dıgerı arasında cıddı fark var koy tavugu duduklude baya uzun pişiyor. Ben kırmızı ettense tavuk daha cok severım

Kızlar merhabalar sizlere bir sorum olacak ben hala emziriyorum ama sütüm çok azaldı yani iki göğsümü sağsam 30-40 cc falan çıkmaya başladı acaba emzirmeyi bıraksam mı artık siz nasıl bir yol izlediniz

Kızlar merhabalar sizlere bir sorum olacak ben hala emziriyorum ama sütüm çok azaldı yani iki göğsümü sağsam 30-40 cc falan çıkmaya başladı acaba emzirmeyi bıraksam mı artık siz nasıl bir yol izlediniz

Merhaba, ben de emziriyorum ama hiç sağım yapmadım. Az veya çok mutlaka faydalanıyordur. Kendi nasıl, istiyor mu devamlı?

Merhaba, ben de emziriyorum ama hiç sağım yapmadım. Az veya çok mutlaka faydalanıyordur. Kendi nasıl, istiyor mu devamlı?
Bende hiç sağım yapmıyordum ama yeniden gebelik olunca, gebelikten sonra azaldı gibi hissettim bi süre emzirmeyip sağdım dediğin gibi çok az 30-40 cc süt çıktı, öncesinde nasıldı bilmiyorum gebelikten azaldı diye yorumladım ama bebeğimin tavrında bi değişiklik yok hala emerek uyuyor teklif ettiğimde emiyor, o sebeple ben emzirmeye devam ediyorum

Bende sağım yapmıyordum aslında ama önceleri emerken sızlardı göğsüm süt inerken şimdi sızlamaz oldu belli yani azaldı bende merak ettim sağıyorum 2 gündür öyle geliyor yani çok meme isteyen bir bebek değil aslında ama verince de emer

Bende hiç sağım yapmıyordum ama yeniden gebelik olunca, gebelikten sonra azaldı gibi hissettim bi süre emzirmeyip sağdım dediğin gibi çok az 30-40 cc süt çıktı, öncesinde nasıldı bilmiyorum gebelikten azaldı diye yorumladım ama bebeğimin tavrında bi değişiklik yok hala emerek uyuyor teklif ettiğimde emiyor, o sebeple ben emzirmeye devam ediyorum
Yani benimkinin de tavırlarında bir değişiklik yok emerek uyur memeyi verince de emer o yüzden bende devam ediyorum bua rada hamileliğiniz tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alırsınız inş

Sağım memedeki sütü göstermez, bebek sağım cihazının kaç katını çeker. Süt üretimi artık anlık oluyor bebek emdiği sürece geliyor. Memeyi boş çektiğini zannetmiyorum, emen bebek hırçınlaşır öyle olsa. Zaten ek gıda ile doyuyorlar süt ara öğün benim gözümde ☺️

Sağım memedeki sütü göstermez, bebek sağım cihazının kaç katını çeker. Süt üretimi artık anlık oluyor bebek emdiği sürece geliyor. Memeyi boş çektiğini zannetmiyorum, emen bebek hırçınlaşır öyle olsa. Zaten ek gıda ile doyuyorlar süt ara öğün benim gözümde ☺️
Ne zaman bu düşünceye kapılsam aklıma sen geliyorsun zaten sağımla yanıltmayalım kendimizi😅

Yani süt gelmese bırakır diye de düşünüyordum bende biberonda mama bittiği an bırakıyor çünkü 😊

Kızlar bebekleriniz hala uyanıyor mu gece birkaç kez
Bebekler için önerebileceğini içeriği temiz güneş kremi var mı?

Bende sağım yapmıyordum aslında ama önceleri emerken sızlardı göğsüm süt inerken şimdi sızlamaz oldu belli yani azaldı bende merak ettim sağıyorum 2 gündür öyle geliyor yani çok meme isteyen bir bebek değil aslında ama verince de emer

Yukarda arkadaşımız da yazmış; sağım, olan sütü belirlemek için yeterli değil. Benim de göğüsler yumuşacık oluyor ama seri şekilde yutkunuyor bazen. Bitince de bırakıyor, emziğimi tak der gibi ağzını açıyor uykuluysa 😂

X