2023 mart ayı transfer tüp bebek

Merhaba sonucunuz belli oldumu acaba? Bende 14.03. Yani dün 2 tane 6. Gün Embriyosu transfer oldum ilk deneyimim bugün 2. Günüm kasıklarımda hafif ağrı çekme gerginlik var gibi ayın 25.03. De test yaptıracağım rabbim allahın izniyle güzel sonuçlandırır çok zor bir süreç 😍😍😍😍
Erken gebelik testi yaptınız mı

Kizlar selam ben henuz transfer asamasina gelemedim. Embriyolar ne olacak yarin ogrenecgim. Sali gunu toplama yapildi. Goguslerde ozellikle uc kisimlarinda boyle sizlama var dunden beri. Hic olmazdi. Ben regli olacagim zamanda hic sikintim olmaz goguslerimde. Sizlerde de catlatma ignesi sonrasi ve opu islemi sonrasi boyle durum oldu mu? Hepinizin sureci yeni o yuzden sormak istedim.. Dilerim hepimiz saglikli evlatlarimiza bu defa hayirla kavusuruz.
Benim adet öncesi göğüs ağrım olur ama dediğiniz gibi toplama zamanı uçlarında sızlama olmuştu ama çabuk geçti. Belki çatlatma iğnesindendir. Hcg hormonu içerdiği için çünkü hamilelikte de göğüs ucu sızlar diyorlar

Teşekkür ederim bende tedavi gören herkese dua ediyorum sen hangi aşamadasın
Cumartesi tahlilim var bakalım.Benim iki çocuğum var normal yoldan oldular.Daha sonra bende çikolata kisti ve tüp tıkanıklığı ayrıca istmosel çıktı.Bunların tedavisi için gebe kalmam lazımdı.iki defa laparoskopi oldum sol tüpümü kapatıp hidrosalpinks aldılar birde istmosel ameliyatı oldum fakat 5 sene boyunca olmayınca tüp bebek denedik 2020 de tüp bebek yapıldı 13 haftalıkken karnında kalbi durdu.İki sene sonra tekrar denedik 13 Mart'ta transferin oldu şimdi beklemedeyim bende

Merhaba. Tuttu çok şükür. Şuan 5+4 pazartesi kese görmeye gitcem. Betam 1500 küsürlerdeydi en son. Korku var içimde ya sağlıksızda bisey olursa diye. Bekliyorum bakalım. Rabbim şu mübarek günlerde hepimizin muradını versin🤲🏻
Canım belki de ilşzdşe
Merhaba. Tuttu çok şükür. Şuan 5+4 pazartesi kese görmeye gitcem. Betam 1500 küsürlerdeydi en son. Korku var içimde ya sağlıksızda bisey olursa diye. Bekliyorum bakalım. Rabbim şu mübarek günlerde hepimizin muradını versin🤲🏻
Hayırlı olsun darısı bize inşallah .Belki de ikizdir değerin bayaaa yüksek çıkmış

Kızlar merhaba ☺️ bende 16 martta transfer oldum ilk denemem 5.gün embriyosu 28 martta kan testi verecektim ama dayanmayıp bugün o ucuz gebelik testlerinden aldım tek çizgi çıktı bugün transfer olalı 7. Günüm üzülmelimiyim yoksa hala umudumu kaybetmeyeyimmi napim bana bişeyler söyleyin😞

X