2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Son 1 haftada bildiğin adet gördüm günde 2 3 4 ped degistm ama 2 gündür daha az. Evet bende dinleneyim dedim. Kan değerlerine baktım ya vitamin folik asit demir değerleri çok düşük çıktı ilaç yazdı. Bide tiroid var benim ona da baktı gebelik için yüksek gebe olmayan biri için de normal bir değer dedi ona da ilaç yazdı bir ay kullan kontrole gel dedi.
Naptın canım

Evet aynı yerde hemen hemen aynı saatte verdim. Dış gebelik ihtimali biraz korkutuyor beni
Dış gebelikte değerler daha yüksek oluyor böyle kendi kendine düşme de hiç duymadım canım. Dış gebelik değildir. Kimyasal da bu kadar yükselmez. Düşük oluyor kanama da ona işaret sanki. Hayırlısı olsun çabucak bu durumdan çık da yeni yollara çık ☺️🙏🏻

Dış gebelikte değerler daha yüksek oluyor böyle kendi kendine düşme de hiç duymadım canım. Dış gebelik değildir. Kimyasal da bu kadar yükselmez. Düşük oluyor kanama da ona işaret sanki. Hayırlısı olsun çabucak bu durumdan çık da yeni yollara çık ☺️🙏🏻
Bence de canım haklısın bence de dış gebelik değil

Kızlar selam nasılsınız? Uzun süredir buraya hiç yazmadım bi yazayım dedim 🤗
Canım iyiyiz hepimizin gündemi 1 numarası bebeler 😂 ya az yiyorlar ya az uyuyorlar ya hastalar 3 ünün aynı anda güzel gittiği muhteşem günlerde oluyor tabi ama her halimize hamdolsun, sen nasılsın valla unuttum kızın mı vardı oğluşun mu , o nasıl 🌸

Canım iyiyiz hepimizin gündemi 1 numarası bebeler 😂 ya az yiyorlar ya az uyuyorlar ya hastalar 3 ünün aynı anda güzel gittiği muhteşem günlerde oluyor tabi ama her halimize hamdolsun, sen nasılsın valla unuttum kızın mı vardı oğluşun mu , o nasıl 🌸
Biz de iyiyiz çok şükür. Oğlum var benim🤗 zaten bizim ayrı hayatımız yok ki bebelerin hayatının bi parçasıyız artık sanki 🤷🏻‍♀️😀

Canım olanda hayır vardır üzüldüm bende ama bunda da var bir hayır , dış gebelik olduğunu sanmıyorum değerler daha yüksek oluyor , kimyasal diye düşünüyorum, sağlıklı değildi belki de hayırlısı buymuş

Uzulmem diodum ama düşük değeri görünce üzüldüm ya 😢
Şu uzun süren kanamadan dolayı dış gebelik ihtimalini düşünüyorum. O da ultrasona girince belli olacak
Nasibi yokmuş. Rabb'im sağlıklı güzel evlatlar nasip etsin hepimize ❤️🙏

Beni de aldı bir telaş... Geçen sefer normal adet zamanıma 10 gün kala yerleşme kanaması olmuştu sinyali almıştım. Şimdi adetime 1 hafta var ve kanamam başladı. Adet oldum diye düşünüyordum ama Rprnn Rprnn in ve Papatya0593 Papatya0593 ün yazdıklarından sonra... Yerleşme kanaması adet gibi olabiliyor demişsiniz. Ama korunuyorduk da... Ben bir 3 4 sene daha düşünmüyordum aslında ama olabilir mi ler kafamda sabahtan beri. Test için normal adet tarihimi mi beklemeliyim yoksa kanamanın bitmesini mi...

Kızlar 1 yaş aşısının içinde kabakulak da vardı. Aşı da yapmış olabilirmiş. Bugün daha iyiydi. Şişlik iniyor.

Şu uzun süren kanamadan dolayı dış gebelik ihtimalini düşünüyorum. O da ultrasona girince belli olacak
Düşük olmuş,geçmiş olsun.Dış gebelikte değerler artmaya devam ediyor diye biliyorum ben de.Çünki kimyasak gebelik yaşadım ben de,testte pozitivi gördükten 10 gün sonra düşük başlamıştı.Sağlıklı gebelik değilmiş deyip teselli buluyor insan.Ondan 6 ay aonra sağlıklı gebeliğim oldu.

Canım evet başa gelince anlıyoruz o duyguyu. Şükür sağlıklı bir beben var ve bununla da gördün ki hamile kalabiliyorsun. Devamında sağlıklı bir gebelik gelsin inşallah 🤲🏻
Kızlar 1 yaş aşısının içinde kabakulak da vardı. Aşı da yapmış olabilirmiş. Bugün daha iyiydi. Şişlik iniyor.
Çok şükür canım 🤲🏻

Beni de aldı bir telaş... Geçen sefer normal adet zamanıma 10 gün kala yerleşme kanaması olmuştu sinyali almıştım. Şimdi adetime 1 hafta var ve kanamam başladı. Adet oldum diye düşünüyordum ama Rprnn Rprnn in ve Papatya0593 Papatya0593 ün yazdıklarından sonra... Yerleşme kanaması adet gibi olabiliyor demişsiniz. Ama korunuyorduk da... Ben bir 3 4 sene daha düşünmüyordum aslında ama olabilir mi ler kafamda sabahtan beri. Test için normal adet tarihimi mi beklemeliyim yoksa kanamanın bitmesini mi...
Ben ihmal ettim biraz işin doğru keşke kanamam durmadigi Zaman hemen test yapsaydım. Bence hiç bekleme kan testi ver hemen. Ben korunmuyordum tabi o da var.
Düşük olmuş,geçmiş olsun.Dış gebelikte değerler artmaya devam ediyor diye biliyorum ben de.Çünki kimyasak gebelik yaşadım ben de,testte pozitivi gördükten 10 gün sonra düşük başlamıştı.Sağlıklı gebelik değilmiş deyip teselli buluyor insan.Ondan 6 ay aonra sağlıklı gebeliğim oldu.
Evet bende sağlıklı değilmiş diyorum çok şükür nasip olmuş bebeğin kucağında bende kızım için şükür diyorum sağlıklı bir evladım var kucağımda. Benjm kanama baya uzun sürdüğü için dış gebelik ihtimalini düşünüyorum.
Canım evet başa gelince anlıyoruz o duyguyu. Şükür sağlıklı bir beben var ve bununla da gördün ki hamile kalabiliyorsun. Devamında sağlıklı bir gebelik gelsin inşallah 🤲🏻
Evet haklısın çok şükür. Rabb'im beterinden korusun inşallah ❤️

Canım üzülmemek mümkün mü , üzülmen çok normal, inşallah dış gebelik değildir korkma pazartesi mutlaka git ama, amiiin ❤️

Canım erken gebelik testleri varya predictor falan varsa çıkıyor ya, ben oğlanı 6 gün kala öğrendim şimdi de adet düzensizdi gene silikle öğrendim, bi yap bak, yerleşmesi kanaması çok farklı bişey ya ben hiç yaşamadım ama adet gibi yaşayan da duydum o yüzden belli olmaz gerçekten

X