Gebeliğe Hazırlık 2023 nisan ayında transfer olacaklar haydi sonuçlarımızı birlikte görelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya geçmiş olsun, asagi yukarı aynı gidiyoruz ve aynı zamanlar lekelenme kanama vs yaşıyoruz 😭 benim dün kontrolüm vardı herşey güzeldi… dün akşamdan beri yine lekelenmem var ama hemşirem aktif kanama olmazsa korkulacak bişi yok dedi… aktif kanama nasıl oluyor anlamadım 😥 sordun mu canım hiç? Senin nasıldı? 3 günde 1 prolutin vurulcam 2 hafta boyunca….
Bebeğin etrafında kanama alanı var dün bnm de yoktu gece başlamış enfeksiyon kaynaklı dedi burda doktorm

Bebeğin etrafında kanama alanı var dün bnm de yoktu gece başlamış enfeksiyon kaynaklı dedi burda doktorm
Ahhh çok cok geçmiş olsun… kendini kapatır hemen, iyi olmuş hastaneye yatman 🙏🏽🌹 benim de kanama alanim vardı kapatmıştı kendini ama lekelenmelerim durmuyo.. insallah son kanamalarımız olur 🙏🏽🧿😥

Canım çok üzüldüm geçmiş olsun inşallah Kısa sürede toparlanırsın Rabbim bebeğini sana bağışlasın sağlıkla al kucağına inşallah. Geçen hafta benimde vardı lekelenme enfeksiyon da var inşallah geçer seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcımız olsun 🙏

Canım çok üzüldüm geçmiş olsun inşallah Kısa sürede toparlanırsın Rabbim bebeğini sana bağışlasın sağlıkla al kucağına inşallah. Geçen hafta benimde vardı lekelenme enfeksiyon da var inşallah geçer seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcımız olsun 🙏
Çok teşekkür ederim Allahım hepimize sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin

Teşekkürler canım 🌸 bunlar gğnlük mü hazırlanıyor. Yani talep üzerine falan mı hazırlanıyor. Tarihi 1 günlük
Evet resmini görünce bende fark ettim 12 saatlik sanırım bende şöyle oldu benim doktorum bir kagıt verdi o hastanenin aciline gittim bu serum takılacak dedim onlarda biraz bekleyin çünkü eczaneye söylüyoruz onlar hazırlıyorlar buraya getiriyorlar size serum u takıyoruz dediler yani talep halinde hazırlanıyor hastanenin mevcut olarak elinde yok

Evet resmini görünce bende fark ettim 12 saatlik sanırım bende şöyle oldu benim doktorum bir kagıt verdi o hastanenin aciline gittim bu serum takılacak dedim onlarda biraz bekleyin çünkü eczaneye söylüyoruz onlar hazırlıyorlar buraya getiriyorlar size serum u takıyoruz dediler yani talep halinde hazırlanıyor hastanenin mevcut olarak elinde yok
Anladım canım bu resmini attığında izotonik su yazıyor. Bu intralipid serum mu resimdeki

arkadaşlar elinde gonalf kalan var mı 5. tüp bebeğe başlıyoruz maddi manevi çok yıprandık yardımcı olmak isteyen olur sa çok sevinirim

Çıktım çok şükür evdeyim Allahım kimseye yaşatmasın sağlıkla kucaklarımza alalım inşallah
Merhaba canım kanaman olmuş sanırım senin de nasıl oldu çok mu kanama alanı doktorun ne dedi şimdi durumun nasıl benim de başıma geldi de 24 saat hastanede kaldım kanama alanı büyük dediler ama neden oldu bişey demediler

Merhaba canım kanaman olmuş sanırım senin de nasıl oldu çok mu kanama alanı doktorun ne dedi şimdi durumun nasıl benim de başıma geldi de 24 saat hastanede kaldım kanama alanı büyük dediler ama neden oldu bişey demediler
Merhaba geçmiş olsun öncelikle şuan da iyiyim serum ve iğne ile yok oldu kanama alanım tüp bebek doktoruma gittim bugün gayet sağlıklı dedi

Merhaba geçmiş olsun öncelikle şuan da iyiyim serum ve iğne ile yok oldu kanama alanım tüp bebek doktoruma gittim bugün gayet sağlıklı dedi
Bende yeniden kanama başladı acile gittim keseyi sarmış kanama dedi yat dinlen ilaçları kullan dedi gönderdi vajinal de bakmadı karından baktı çok korkuyorum düşüyor diye

Benim kahverengi ydi ama bebeğin önünde pıhtı oluşmuştu ama şuan çok şükür düzeldi yattım 1 gece de 3 kilo serum ve iğneler yedim
Benim ilk kanama da ben de yattım bi gece iğne serum düzelmişti çıktım eve geldim bir gün sonra tekrar kırmızı kanama oldu tekrar acile gittim bu kez hiç birley yapmadılar eve gönderdiler ve kanama halen devam ediyor azalmıyor da

X