Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Başınız sağolsun Allah'ım sabırlar versin.ben de yeni 37 hafta da ölü doğum yaptım.her şey normaldi hiç bir sıkıntım yoktu.suan acımız çok taze gözüm yaşlı burada bir teselli mesajlara bakıyorum.benim gibi acılı annelerin acısını paylaşıyorum. Allah'ım herkese sabırlar versin..
Ah canım başın sağ olsun 😔😔 seni o kadar iyi anlıyorumki ben de ölü doğum yaptım. 7 ay geçti üzerinden😔 acı hiç geçmeyecek ama ilk zamanlardaki gibi de kalmayacak. Şuan sana ne söylesek boş biliyorum ama burda yaz çiz oku. Bana özelden de yazabilirsin. İstediğin zaman konuşalım. Buradaki arkadaşlar sayesinde toparladım ben de Allah herkesten razı olsun. Özelden konuştuğumuz da oldu herkes yardımcı oluyor birbirine

Ağrı falan da varsa bir doktora gidin isterseniz
Gittim hem ağrı hem akıntı hem kanama var diye hemorajik kist denildi,antibiyotik kullandım geçmedi. Kanama bir kaç gün kesildi tekrar başladı. Tümör markırları normal çıktı. İlaç vermediler ama bakıyorum başkasında kanama veya sümüksü bir akıntı var mı diye soruyorum göremiyorum kimsede endişeleniyorum

Gittim hem ağrı hem akıntı hem kanama var diye hemorajik kist denildi,antibiyotik kullandım geçmedi. Kanama bir kaç gün kesildi tekrar başladı. Tümör markırları normal çıktı. İlaç vermediler ama bakıyorum başkasında kanama veya sümüksü bir akıntı var mı diye soruyorum göremiyorum kimsede endişeleniyor
Ağrı falan da varsa bir doktora gidin isterseniz
Her şeyi araştırıyorum hpvden tutun over kanserine filan iyice allak bullak oldum

Gittim hem ağrı hem akıntı hem kanama var diye hemorajik kist denildi,antibiyotik kullandım geçmedi. Kanama bir kaç gün kesildi tekrar başladı. Tümör markırları normal çıktı. İlaç vermediler ama bakıyorum başkasında kanama veya sümüksü bir akıntı var mı diye soruyorum göremiyorum kimsede endişeleniyorum
Anladım geçmiş olsun kontrole çağırdı mi peki sizi beni yarın tekrar kontrole çağırdı

Ah canım başın sağ olsun 😔😔 seni o kadar iyi anlıyorumki ben de ölü doğum yaptım. 7 ay geçti üzerinden😔 acı hiç geçmeyecek ama ilk zamanlardaki gibi de kalmayacak. Şuan sana ne söylesek boş biliyorum ama burda yaz çiz oku. Bana özelden de yazabilirsin. İstediğin zaman konuşalım. Buradaki arkadaşlar sayesinde toparladım ben de Allah herkesten razı olsun. Özelden konuştuğumuz da oldu herkes yardımcı oluyor birbirine
Çok çok sağol Allah razı olsun.cok taze acım ağlamaktan helak oldum.sütüm gelmesin diye ilaç alıyorum . lohusayim ama Yavrum yok . Rabbim kimselere yaşatmasın.benim kız kardeşim yok burada desteginizle hepiniz kardeşim oldunuz Allah'ım razı olsun.konusalim çok mutlu olurum.🙏🌹

Rabbim en hayırlısını biliyor bizim için de en hayırlısı buymuş demek ki.Hem bizim bakabileceğimizden de çok daha emin ellerde, en güzel yerde. Bu dünyanın amacı rabbimin rızasını kazanıp cennete gitmek değil mi onlar önden gittiler bizi bekliyorlar 🥰 çok şükür bir evladın daha varmış rabbim ona hayırlı uzun ömürler versin 🤲🏻😍
Amin canım benim.oglumu kokluyorum ağlıyorum ellerini öpüyorum acım hafifliyor. cennet kuşu oldu meleğim Allah'ım ahirette karşılaştırsin yavrumla.

Kızlar benim de adete 1 gün kaldı ama bacak ağrısı adet ağrısı gibi sancılarım başladı :/ göğsümün ucu da su toplamıl gibi şişmiş ve göğsüm bşraz ağrıyor ama henüz bir kanama ya da lahve pembe akıntı yok :KK43: birkaç dk önce çok ağrım vardı bıöqk gibi kesildi şimdi , adet olacağım değil mi:KK43:

Kızlar benim de adete 1 gün kaldı ama bacak ağrısı adet ağrısı gibi sancılarım başladı :/ göğsümün ucu da su toplamıl gibi şişmiş ve göğsüm bşraz ağrıyor ama henüz bir kanama ya da lahve pembe akıntı yok :KK43: birkaç dk önce çok ağrım vardı bıöqk gibi kesildi şimdi , adet olacağım değil mi:KK43:
Benim adete bşr iki gün kala göğüslerim inip ağrısı diniyor srnşnki hala devam ediyorsa inşallah gebeliktir canım test yapmadın mı

Benim adete bşr iki gün kala göğüslerim inip ağrısı diniyor srnşnki hala devam ediyorsa inşallah gebeliktir canım test yapmadın mı
Korktum yapamadım :KK43: adetim yaklaşmıştı ben de bekleyeyim dedim canım göğüs aürım 1 hafta önceden başladı umarım öyledir değilse de canımız sağ olsun şubata inşallah güncelleme yapacağım bugün yarın. 😇

X