Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ateş işini pek anlamıyorum.
Gebelik varsa ateş yüksek devam ediyormuş sanırım. Ben takip etmedim ama bat'a üç gün ve iki gün kala ölçtüm, 36.5 civarı çıkmıştı. Hamileyim.
Ay siz hamile misiniz rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde dogum yapıp bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Bizlere de dua edin sizin duanız kabul olur🥰

Başınız sağolsun Allah'ım sabırlar versin.ben de yeni 37 hafta da ölü doğum yaptım.her şey normaldi hiç bir sıkıntım yoktu.suan acımız çok taze gözüm yaşlı burada bir teselli mesajlara bakıyorum.benim gibi acılı annelerin acısını paylaşıyorum. Allah'ım herkese sabırlar versin..
Başınız sağolsun Allah'ım sabırlar versin.ben de yeni 37 hafta da ölü doğum yaptım.her şey normaldi hiç bir sıkıntım yoktu.suan acımız çok taze gözüm yaşlı burada bir teselli mesajlara bakıyorum.benim gibi acılı annelerin acısını paylaşıyorum. Allah'ım herkese sabırlar versin..
Allah sabırlar versin en hayırlı şekilde yerini doldurup tekrar nasip eder inşallah

Ben ateş işini pek anlamıyorum.
Gebelik varsa ateş yüksek devam ediyormuş sanırım. Ben takip etmedim ama bat'a üç gün ve iki gün kala ölçtüm, 36.5 civarı çıkmıştı. Hamileyim.
Canım belki de senin ateşin normal zamanlada çok daha düşük olabilir bilgin olsun. Bir grafikte geldim hamilelik için. Normalde 35 buçuk üstünde seyrediyor olabilri senin de ve bu hali çıkmış hali de olabilir.

Allah razı olsun canım tesellin için çok iyi geldi 🙏🌹.kimseye hissettirmeden kıyıda köşede ağlamak çok zor eşim üzülmesin oğlum görmesin diye 😞 benim gibi acılı annelere Rabbim sabırlar versin.cok sağolun desteğiniz için 🌹
Rabbim en hayırlısını biliyor bizim için de en hayırlısı buymuş demek ki.Hem bizim bakabileceğimizden de çok daha emin ellerde, en güzel yerde. Bu dünyanın amacı rabbimin rızasını kazanıp cennete gitmek değil mi onlar önden gittiler bizi bekliyorlar 🥰 çok şükür bir evladın daha varmış rabbim ona hayırlı uzun ömürler versin 🤲🏻😍

Canım belki de senin ateşin normal zamanlada çok daha düşük olabilir bilgin olsun. Bir grafikte geldim hamilelik için. Normalde 35 buçuk üstünde seyrediyor olabilri senin de ve bu hali çıkmış hali de olabilir.
Aralık ayında yeğenimin ateşi vardı.
Farklı ateş ölçerler ile sürekli ateşini takip etmeye çalışıyorduk. O gün cihazların tutarlılığını ve güvenirliğini anlamak için kendi ateşlerimizi de ölçüp duruyorduk.. 36-37 çıkıyordu bende fjffhfh 🙃
Dediğin şey çok mantıklı ama normal seyrim düşük değil. Yani normalde neyse şimdi de öyle gibi. 🫣

Kızlar merhaba. Bir sorum var. Adet başkadıktan 21. Gün yumurtlama gördüm. Reglim 5 gün gecikti. Bütüüün adet belirtilerim var. Ama test negatif :KK43:( çok üzüldüm. Yumurtlama olduktan 14 gün sonra test yapılması gerekıyormus. Benim daha 3 günüm var eğer ona bakarsak:KK43: bugün adet olmazsam sizce kan testi vermeye gitsem mi

Kızlar merhaba. Bir sorum var. Adet başkadıktan 21. Gün yumurtlama gördüm. Reglim 5 gün gecikti. Bütüüün adet belirtilerim var. Ama test negatif :KK43:( çok üzüldüm. Yumurtlama olduktan 14 gün sonra test yapılması gerekıyormus. Benim daha 3 günüm var eğer ona bakarsak:KK43: bugün adet olmazsam sizce kan testi vermeye gitsem mi
Önce yine test yapmak daha mantıklı bence o kan testini beklemek ve hayal kırıklığı daha kötü oluyor

Merhaba sizin de hemorajik kistiniz mi var yanlış mı okudum bilmiyorum ama? Kanamaya sebep oluyor mu? Ağrı hariç benim kanamalı sümüksü bir akıntı geliyor
Merhaba evet hemorajik kist var aktif bir kanamam yok şu an akıntı da bazen var bazen yok

X