Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
son 5 yılın tüm topiklerini okuyorum kız sorma 😂😂😂😂😂 allah hayırlı zamanda versin ya ben de yeni aldım da o markadan merak ettim ise yaramis mi diye 😂
Valla kuzum hala görüşüyoruz onunla tabi bı hastalik deprem falan oldu ondan da kaynaklı hala gebelik oluşmadi bende de oluşmadı 😂😂 kaç senedir deniyorsunuz siz

Hsg falan çektin mi canım pcos falan var mj eşin de sperm testi verseydi önce
Varikosel var eşimde sperm testi yaptık 2 defa morf 5 şuan ileri hız da 26 biraz süşük ama doktor takviyeyle olur ameliyata gerek yok dedş. Bende de pcos gorunumu var biraz da kilo var sjdjjd diyetteyim şimdi işte takviyelere basladık ek olarak eşime keçiboynuzu içiriyorum kendim de hayıt içiyorum

Varikosel var eşimde sperm testi yaptık 2 defa morf 5 şuan ileri hız da 26 biraz süşük ama doktor takviyeyle olur ameliyata gerek yok dedş. Bende de pcos gorunumu var biraz da kilo var sjdjjd diyetteyim şimdi işte takviyelere basladık ek olarak eşime keçiboynuzu içiriyorum kendim de hayıt içiyorum
Benim eşim iki kere varikosel ameliyatı geçirdi canım bu ay 3 ay oldu test verdik ileri hız 36 morfoloji de iyi dedi doktor 9 Muş sayısı toplam 180 milyon ml de 60 milyon varmış şu an ben tedavi görüyorum kilom guzwl de polikistik görünüm varmış

Benim eşim iki kere varikosel ameliyatı geçirdi canım bu ay 3 ay oldu test verdik ileri hız 36 morfoloji de iyi dedi doktor 9 Muş sayısı toplam 180 milyon ml de 60 milyon varmış şu an ben tedavi görüyorum kilom guzwl de polikistik görünüm varmış
benim de öyle bi 10 15 kilo da vermem gerek olabildiği kadar deniyorum ama bakıyorum kiloyla pek bi ilgisi yok gibi ya daha birkaç ay önce bende daha kilolu bir arkadaşım hamile kaldı :KK43:

Bu arada süt maydonoz kürü varmış. Kaynatıyormuşsun, buharı altına alarak bekliyormuşsun bir süre iç çamaşırlarını çıkartıp. Şaka gibi ancak internette çocuğu senelerce olmayıp bu kürü denediği ay hamile kalanlar var. Bu kür içini temizliyormuş sanırım daha el verişli hale getiriyomuş.

Çevrenizde deneyen oldu mu? Duydunuz mu?
Ben denedim çok duymuştum. O ay hamile kaldım 1 yıldır çocuğum olmuyordu. Ama dikkatli denemen gerekli çok sıcak olursa yakarsın ve sonrasında kendini sıcak tutman lazım

X