Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bende bugün öğrendim amh 0.98 çıkmış sizde süreç nasıl işledi neler yaptınız gebelik oluştu mu
Aynı ay hamile kaldım çok şükür. Bir şey yapmaya gerek kalmadı yani. 1 yıl olmazsa tüp bebek yapılır demişti doktor. O ay çok ağladım düşük diye korktum, sonra gebe kaldım çok şükür.

Evet ben aldığım ay hamile kaldım. İnstagram sayfasından aldım gayet güvenilir bir sayfa.
Bende eşimle eşli paket alıp kullanmaya başladık. Bakalım hayırlı olsun inşaAllah. Bir kez tüp bebek denemesi yaptık olmadı. Petekköy paylaşımlarını okuyup tercih ettik. Sizde ki sorun ne idi.

Bende eşimle eşli paket alıp kullanmaya başladık. Bakalım hayırlı olsun inşaAllah. Bir kez tüp bebek denemesi yaptık olmadı. Petekköy paylaşımlarını okuyup tercih ettik. Sizde ki sorun ne idi.
Biz de bir sorun yoktu takviye olarak tercih ettim. Bebeğimi kucağıma almak nasip olmadı ama gebelik gerçekleşti kullandığım ay

Kızlar günaydın minnoşlar şimdi doktordan çıktım birisi 19 digeri 13mm iki tane yumoşum olmuş rahim kalınlıgında güzel dedi cumartesi tekrar çagırdı beyons beyons A Afratafrac melisaa93 melisaa93
maşallah canım hemde iki yumuş olmuş istermisin ikiside tutsun ikiz oğulların olsun 😍 çatlatma iğnesi iste mutlaka canım kist olmasın yine bu ay senden de umutluyum eylüle kalmıcaksın 🙏😍

maşallah canım hemde iki yumuş olmuş istermisin ikiside tutsun ikiz oğulların olsun 😍 çatlatma iğnesi iste mutlaka canım kist olmasın yine bu ay senden de umutluyum eylüle kalmıcaksın 🙏😍
Ayyy amin kuzum inşallah. Bence çatlatma ignesi verecek ondan tekrar çagırdı daha önce hiç çagırmamıştı bir gün arayla sadece ilişki olsun derdi. İnşallah güzel haberler aldıgımız ay olur 💙💙

Ayyy amin kuzum inşallah. Bence çatlatma ignesi verecek ondan tekrar çagırdı daha önce hiç çagırmamıştı bir gün arayla sadece ilişki olsun derdi. İnşallah güzel haberler aldıgımız ay olur 💙💙
bol bol degerlendir iki yumuşun ilk defa oluyor mutlaka birinden biri tutar vermese de catlatma iğnesi mutlaka iste canım🙏

bol bol degerlendir iki yumuşun ilk defa oluyor mutlaka birinden biri tutar vermese de catlatma iğnesi mutlaka iste canım🙏
Kuzum bence cumartsi bakacak 19mm olan çatlamış mı diye çatlamamışsa igne verecek. Ben zaten ilişki bir boş bir dolu gidiyorum. Doktorum bugün ilişki olsun dedi başka yok dedi cumartesi 10.30 da orda olacam

Hepimiz öyleyiz canım inan bana. Bişey vesile olur diye bekliyoruz ben daha önceki aylarda petekköy baldan atom karışım da kullanmıştım. Böyle takviyeler kullanıyorum işte değiştirip değiştirip
Merhaba yorumunuza denk geldim de hamile kalabildiniz mi acaba bu petekköy bal sizde faydalı oldu mu ? Bende fsh ve lh değeri yüksekliği var ordan bal almayı düşünüyorum ama sizinde yorumunuza denk gelince sormak istedim bir de sizin olmama sebebi neydi acaba ?

Merhaba yorumunuza denk geldim de hamile kalabildiniz mi acaba bu petekköy bal sizde faydalı oldu mu ? Bende fsh ve lh değeri yüksekliği var ordan bal almayı düşünüyorum ama sizinde yorumunuza denk gelince sormak istedim bir de sizin olmama sebebi neydi acaba ?
Benim tavsiyem fsh ve lh yüksek ise hayıt macunu öneririm benimki onunla düştü canımm

Benim tavsiyem fsh ve lh yüksek ise hayıt macunu öneririm benimki onunla düştü canımm
Canım seninle özelden meraklanmıştık evet fsh 34 lh 27 adetli değilken çıkan sonuçlarım doktor tüp bebek dedi ama ben bursa narlidere organik den hayit macunu propolis filan aldim esime de kuvvet macunu ilk ay 25 gün filan kullandım ikinci ay erken yumurtlama görünce 4-5 gün filan kullanabildim sadece ona devam ediyorum ama sanki fayda etmiyor gibi hissediyorum. Regl olamadim olursam gidip tekrar hormon testi verip bakıcam gelişme olmuş mu diye

Merhaba ben geçen seneden sonra hamile kalamadım😔 bi sebebi yok. Geçen sene faydalı olmuştu petekköy bal ama sonra ben de gebelil gerçekleşmedi.

X