2023 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    230
Allah şifa versin bir an önce evinize çıkın inşallah kanında enfeksiyonu bu aralar çok sık duyuyorum ve 2 güne taburcu ediyorlar bebeleri endişelenme diyeceğim lohusasın anlıyorum dualarımız seninle

Canım dualarım seninle tez vakit çıkacaktır sağlıcakla Allah’ın izniyle

Rabbim evlatlarinla sag salim evinize donmeyi nasip etsin kuzum aminn

Allah acil şifalarını versin inşallaah bu mübarek günde dualarımız kabul olur inşallah

Canimm Rabbim bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine şifasını versin bebislerin. Dualarımız sizinle. Kendini birakma sen onlara güç vereceksin. Rabbim sana bol sabır güç versin tez zamanda sağlıkla kavuştursun sizi inşallah

Bi gözüm kanlanmış ama tansiyonum 11-7 neden oldu acaba bide sezeryan olacağım ben çatı muayenesi yapmasına gerek var mı?

Allahım mübarek günleri geceleri hürmetine bebislerine acil şifalar, seninde kalbine ferahlık versin insallah insallah yavrularini kucağına alıp sağlıklıca evine geçtiğinde de sevincine ortak olacagiz

Ahhh canım içten hissettim duygularını ama inanıyorum ki güzel haberlerini alacağız Allah’ın izniyle rabbim bu gecenin hürmetine tüm şifa bekleyenlere şifa versin insallahhh yavrularımıza saglıkla kavuşup saglıkla da büyüyebilmeyi nasip etsin

Ya pizza Rabbım sağ salim kavuşmak nasip etsin. Gönlüne de ferahlık versin inşallah. Allah'ın izniyle emin ellerde. Tedavisi oluyor. Bir kaç güne toparlar evinize geçersiniz insallah

Rabbım şifalar versin şu mübarek kandil yüzü suyu hürmetine canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…