2023 Şubat - Mart Tüp Bebek Anneleri 😍

Kızlar nerelerdesiniz🧐 ben 25.haftamdan gidiyorum ikiz gebelik olduğu için cok ağır iş yapmamaya dikkat ediyorum şimdilik iyiyiz sizler nasılsınız bebişler nasil

Kızlar nerelerdesiniz🧐 ben 25.haftamdan gidiyorum ikiz gebelik olduğu için cok ağır iş yapmamaya dikkat ediyorum şimdilik iyiyiz sizler nasılsınız bebişler nasil
merhaba bende 24. haftamdayım ☺️ ikiz gebeyim bende işi gücü bıraktım evdeyim kendimi hiç yormuyorum bebek alışverişi ile haşırneşirim şu sıra😇

Nasıl gidiyor ağrın sancin oluyor mu ,benim arada sol alt kasigimda acı oluyor ,hiç yorulmaya gelmiyorum
öyle çok ağrım olmuyor ama bazen sertleşmeler hissediyorum , bebekler elimle net hissediliyor. bazen günde 3-4 kez oluyor bazennj hissetmiyorum 🤷🏻‍♀️ yarın soracağım doktoruma. onun haricinde pek bi sıkıntımız yok. o tek taraflı batan ağrı geçen ay çok oldu doktorum çok önemsiz bir ağrı hiç kafanı takma çok normal demişti

öyle çok ağrım olmuyor ama bazen sertleşmeler hissediyorum , bebekler elimle net hissediliyor. bazen günde 3-4 kez oluyor bazennj hissetmiyorum 🤷🏻‍♀️ yarın soracağım doktoruma. onun haricinde pek bi sıkıntımız yok. o tek taraflı batan ağrı geçen ay çok oldu doktorum çok önemsiz bir ağrı hiç kafanı takma çok normal demişti
Hayirlisi artık inşallah hersey güzel geçer hepimiz icin ,hazırlık yaptın mi birseyler aldın mi

Bende 25. Haftadayım bebek biraz aşağıdaydı doktor işe gitmeme son verdi🙈 sancım yok ama belimde ağrı oluyo bebek ters duruyor yataktan kalkmak yok dedi 😏 Bende endişe ettim şimdilik hastanedeyiz nst ile kanka olduk🫣🥹

Kızlaaar, 2023 şubat ve mart aylarında anne olacakları buraya alalım 🥳 Öncelikle herkese sağlıklı bir hamilelik, sağlıklı bebekler ve kolay doğumlar dilerim❤️🤲🏻 Tabloya bilgilerinizi işlemem için başlıklara uygun cevapları beni etiketleyerek yazabilirsiniz ☺️🤗

Hadiii doğum serüvenine buyruuuuuun ✌️🥰❤️

Üye AdıYaşDoğum Tarihi (2023)Tek/İkizCinsiyetBebek Adı
@Burcu24802801 ŞUBATTEKKIZAYLİZ
@pebblepapers2718 ŞUBATTEKKIZNİSA
@CevikKiz3218 ŞUBATTEKERKEKÇAĞRI
@moonandstar2919 ŞUBATTEKERKEKKEREM
@bestenigar4419 ŞUBATTEKKIZADA
rubbyT rubbyT 3120 ŞUBATTEKKIZSARE
@izmirliiigs3220 ŞUBATİKİZERKEK-ERKEKMEHMET-MERT
@eylulasaf123323 ŞUBATTEKKIZ
@Mucizeyokmu3624 ŞUBATTEKKIZKALBEN
@cukulatam2625 ŞUBATTEKERKEKDOĞA
@S_lidya3127 ŞUBATTEKKIZKARYA
C Cezosshaaa 3828 ŞUBATTEK
@bebisim923028 ŞUBATTEKKIZSAFİYE
@hayatagore2901 MARTİKİZKIZ-ERKEK
B biyomelina 2902 MARTTEKKIZDERİN
@Lavinya_10143206 MARTTEKERKEKTURGUTALP
@sevalin3906 MARTTEKKIZ
P Pembegokyuzu 3306 MARTTEK
M maranda33 3509 MARTTEKKIZ
@Hicoldum2510 MARTTEKERKEKMAHMUT EREN
Z zlhsnn 3312 MARTTEKERKEK
@sagittarius553412 MARTTEKERKEKGÖKDENİZ
@Sezen043112 MARTTEKKIZDEFNE
@buradayimfiruze3114 MARTTEKKIZHAZEL
@Eyllgvn2314 MARTTEKKIZMASAL GÖKÇE
S skt587 3514 MARTTEK
Dark Morningstar Dark Morningstar 3216 MARTİKİZ
@Rabbi Hebli Mines Salihin2617 MARTTEKKIZZEYNEP UMAY
mavi-hayal mavi-hayal 3617 MARTİKİZKIZ-KIZ
@Tuba1113817 MARTTEKKIZNAZ
@Azelya212418 MARTTEKKIZMERYEM AZELYA
N Nur_90 3119 MARTTEK
@gogog3821 MARTTEKERKEK
P Paapaatyyaa 3122 MARTTEKKIZECEM
F fionata 3526 MARTİKİZKIZ-ERKEK
maviespumante maviespumante 3627 MARTTEK
D dem_dem 3927 MARTTEK
@Baby20223730 MARTTEKKIZARYA
Bizim cinsiyet 21. Haftada ancak netleşti🙃 Erkek isim Can

Hayirlisi artık inşallah hersey güzel geçer hepimiz icin ,hazırlık yaptın mi birseyler aldın mi
zıbınlar kıyafetler biberon emzik o tarz küçük şeyleri tamamladım, yatak beşik bebek arabası puset gibi büyük eşyalar kaldı, onlarıda inşallah ufaktan tamamlayacağız iyice ağırlaşmadan 😌

Kızlar iyi akşamlar, sizlere birşey sormak istiyorum. 26. Haftalik zamanlarını hatırlayanlar vardır belki, yardımcı olursanız çok sevinirim🌸
Dün bebeğim karnımda kıpır kıpırken bugün nerdeyse hiç hareket etmedi gibi, yermi karnımda kasılmalar oldu sadece. Yer değiştirmiş olsa bile neden çok fazla sakin? Sizce endişelenmelimiyim?

Kızlar iyi akşamlar, sizlere birşey sormak istiyorum. 26. Haftalik zamanlarını hatırlayanlar vardır belki, yardımcı olursanız çok sevinirim🌸
Dün bebeğim karnımda kıpır kıpırken bugün nerdeyse hiç hareket etmedi gibi, yermi karnımda kasılmalar oldu sadece. Yer değiştirmiş olsa bile neden çok fazla sakin? Sizce endişelenmelimiyim?
Merhaba, öncelikle sağlıkla kucağına almanı dilerim 🌸 bebeğin hareketlerini hissettikten sonra azalması zaman zaman olabilecek bir şey bazen az hareket etme durumu olabiliyor. Ama aklında soru işareti kalmaması adına muhakkak muayeneye gidip görmeni tavsiye ederim. En son muayenen ne zamandı hocan ile görüştün mü?

Merhaba, öncelikle sağlıkla kucağına almanı dilerim 🌸 bebeğin hareketlerini hissettikten sonra azalması zaman zaman olabilecek bir şey bazen az hareket etme durumu olabiliyor. Ama aklında soru işareti kalmaması adına muhakkak muayeneye gidip görmeni tavsiye ederim. En son muayenen ne zamandı hocan ile görüştün mü?
Teşekkür ederim canım, Sabah uyandığımda hareket ediyordu şükür 😍🙏

X