2023 Şubat - Mart Tüp Bebek Anneleri 😍

Kalp kırmayı sevmem ya bir merakim cinsiyeti digeri dogacagi gun geriye ne kaldi zaten bide kime benzeyecego allahim insallah babasina benzer ya
Ayy ben de esime benzesin cok istiyorum hatta bekarken bile cocuklarimin genetigi icin uzun boylu renkli gozlu biriyle evlenicem derdim oyle de oldu herseyi ona benzesin saclar ve burun bana durup durup esimin yuzune bakiyorum zaten bebek kime benzesin isterseniz yuzune bakin derler bi ihtimal tutarsa diye

Bende hep şey diyorum kuculugumden beri isteklerimi ben siparis etmisim kocam olarak bana geri dönmüş huyu suyu bakisi duruşu hayranim herseyine dur yarin gelcek yanima ben yazliktayim ya göremiyorum bol bol bakay yuzune aska geldim derim

Kalp kırmayı sevmem ya bir merakim cinsiyeti digeri dogacagi gun geriye ne kaldi zaten bide kime benzeyecego allahim insallah babasina benzer ya
Benim sarışın yeşil gözlü halim güzel olur bana benzesin ama gözleri babasına benzesin istiyorum ama bakan annesi desin

Ayyy gönlümüzden geçenleri mi paylaşıyoruz??? kız olursa boyu büyük halasından biraz uzun, küçük halasından biraz kısa olsun, anasına benzemesin, anası minicik oğlan da aynı şekilde boyu babasına benzesin, sakına dayıya çekmesin biz ailecek miniciğiz. Gözleri rahmetli ananemin renginde olsun boncuk mavisi ya da teyzem gibi yeşil ela ama göz yapısı babası gibi olabilir boncuk boncuk bakışlı ve iri gözlü, ama halalarına sakın benzemesin, onların gözleri düşük, böyle üzgün bakıyorlar, çok üzülüyorum öyle bakanlara. Teni kesinlikle benim gibi olsun, pamuk :) kocam epey esmer, onun şirkette hemşire vardı bir ara eve yakındı iğneye gidiyordum, aaaa pamuk gibi kız bulmuşsun sen kapkara demişti hahhaha patavatsız kadın ama çok gülmüştük. Burnu anneme benzesin hokka, biz diğer herkesin ilke bir yeri yamuk hahahah kulakları dayısı gibi minnak olsun. Yemek tarifi gibi bebek tarifi verdim ama napıyom gönlümden geçen bu ama asıl tek duam sağlıklı olsun, hayırlı evlat olsun ve şu hayatta mutlu olmayı hep bilsin ve hep becersin

Ben bu tarife bayildim hayatta ne isteyeceğini hep bilecekmissin ve acikt tarif verexekmissin yoksa dualar yerlerini şaşırıyor.
Annem hep dua edermis oğlum guzel arabalara binsin diye bak dua almis basini gitmis evet kocam harika arabalara biniyor çünkü rent acar ci hidirellez kagida cizim yaparken bile herseyi belirtiyorum dua dilek yanlis yerlere gitmesin diye.
Dur bende siparisimi yaziyorum hemen
Boy boy diyomda bizde kisa kimse yok anayada babaya da cekse uzun olacak ten rengi guzel ayrinti o bana ceksin esmer olsun ama mumkunse esmer diye kıllı olmasin babasi gibi tüysüz kilsiz olsun bize cekerse Malatya kılı olur cocukcagiz burnu bana cekecekse estetikli halime çeksin Allah'ım sonucta boyleylen yaptim cocugu
Gozleri babasina ceksin tatar cocugu cekik goz olsun rengi komple baba tarafindan birine cekebilir bizim taraf komple Malatya rengi çünkü heh bide sac var tulerik sactan biktim babasi gibi düz olsun dudaklari ikimize se cekse ayni komple dudak dogar oh etli etli kasları nolur bana cekmesim ido tatlises dogurmak istemiyorum. Allahim ne kaldi dur bakim huyu suyu da anne tarafı dedesi ve dayisina çekmesin Allah'ım dedem gibi kocam gibi agir başlı dik duruşlu az konuşup oz konisam lafi gediğine koyan edepli ahlakli vicdanli vatanina bagli Atatürk sevgisiyle dolu zeki cocuk olsun.
Oysss kaldi mi bisey eksik

Yas 34 dogum 12 mart tek benim de

Ayy kizlar eridim bittim simdi kargo geldi bi hamile ajandasi almistim o kadar guzel cikti ki Amerikadan kargo cilgin fiyatta olmasa burdaki herkese hediye etmek isterdim

Eklentiler

• 5DCFB292-F1DD-4F53-9326-70A620E7F69C.jpeg
    139,9 KB · Görüntüleme: 53
  • E091EDC4-0B1F-48C1-9C3D-2E4F9E5F8CA7.jpeg
    134,4 KB · Görüntüleme: 47
  • E061E97A-8FCA-4E6B-8EB4-7E3EF9E8B0AE.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…