2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    236
Haha evet bendede aynı şekilde inan bazenn korkuyorum erken mi gelecek ne bu aşağı vurma merakı diye.
İster istemez insan korkuyor ya erken gelirse ya birşey olursa şimdi böyle hareketli olupta doğduktan sonra şöyle sakin olsa ne güzel olur 🤣🤣🤣🤣 hiç yormasa bizi

Canım malesef haberlerim iyi değil yavrumun sıkıntısının tedavisi yok durum çok ağır ya şuan sonladirilacak yada doğduğu gibi sağ çıkamayacağı ameliyata alacaklar orda kaybedicez 😢
Canim allah guc ve sabir versin sana
Cok zor bi durum allah yardımcın olsun
Bu arada yasini okudum insallah sifa olur
Allahtan umit kesilmez bol bol dua et canim

Kizlar günaydın hayırlı sabahlar.iki gün önce Ka,a yaptık okadar kötüydü ki ben perinatoloji randevusuna gidiyordum eşimle oğlumda gece ateslenince kreşe birakmadk oda vardı arabada burnunuz dahi kanamadı ama kötü bir kazaydi sag ciktigimiza seviniyorz. Ben çok sarsıldım. Hem deprem korkusu. Hem bu inanın gebeliğimin ilk dört ayı kusma bulantı mide ağrıları hep yaziyordm zaten ve hep elimde tesbih dua vardı asla isyan etmem. Kazadan bir gün önce kurban kestirmistk verilmiş sadakamiz varmis
Çok geçmiş olsun canım. Rabbim beterinden korusun.

Kızlar bende de alttan vurma seklinde degilde sanki bebekler asagidaymis gibi vajinamda agirlik baskı hissediyorum ve erken dogumdan ben de cok korkuyorum. Özellikle yürürken bu baski hissi cok oluyor bazen daha fazla bazen daha az. Acaba bebeklerin pozisyonlarindan mi kaynaklıdir.

Canim allah guc ve sabir versin sana
Cok zor bi durum allah yardımcın olsun
Bu arada yasini okudum insallah sifa olur
Allahtan umit kesilmez bol bol dua et canim
Saol kuzum Allah razı olsun çok teşekkür ederim ❤️ ediyorum canım Rabbime sığındım rabbim kimseyi evladiyla sinamasin hepiniz yavrulariniza sağ salim kavuşun inşallah 🤲

Bende de oldu sanki alttan bıçak saplıyorlar gibi. Ara ara hala devam ediyo. Yürürken özellikle buz gibi bi zonklama oluyo.
Kızlar bende de alttan vurma seklinde degilde sanki bebekler asagidaymis gibi vajinamda agirlik baskı hissediyorum ve erken dogumdan ben de cok korkuyorum. Özellikle yürürken bu baski hissi cok oluyor bazen daha fazla bazen daha az. Acaba bebeklerin pozisyonlarindan mi kaynaklıdir.
Demek ki hepimizde mevcut muş zonklama ve sanci
Bende erken dogum riskinden korkuyorum

Çok gecmiş olsun cnm. Hamilelik zor gecince psikolojide cok etkileniyor. Senin mide durumlarin ne alemde senle ben kötüyduk baya ordan hatirliyorum
Evet canm elhamdülillah eskisinden iyi ama akşam aşırı şişkinlik oluyor. Nefes nefese kalyrm ben sadece dort kilo aldm ama kendimi yüz kilo gibi hissediyorm:)

Canım malesef haberlerim iyi değil yavrumun sıkıntısının tedavisi yok durum çok ağır ya şuan sonladirilacak yada doğduğu gibi sağ çıkamayacağı ameliyata alacaklar orda kaybedicez 😢
canım ne desem hiç bilmiyorum inşallah en doğru kararı alırsınız allah sabır versin canım gerçekten çok zor inşallah en doğru olanı yaparsınız

Aynı durum bende de var 58 kiloyla hamile kaldım hatta ilk 2 ay 1 kilo verdim 4.aydan bu zamana 8 kilo aldım 22 haftalık oldum şuan çok mu hızlı ilerliyoruz acaba bende gidince doktora soracağım benim de riskli zamanlarım geçti hareketim arttı inşallah çabuk kilo almam
Ben ilk iki ay 2 kilo verdim onu da bir haftada geri aldım 🤭 biraz hızlı gidiyoruz çünkü daha bebekler 1 kilo bile değil bebek kilo aldığında zorlanabiliriz

Ben ilk iki ay 2 kilo verdim onu da bir haftada geri aldım 🤭 biraz hızlı gidiyoruz çünkü daha bebekler 1 kilo bile değil bebek kilo aldığında zorlanabiliriz
Evet ya bakalım belki doktorum diyet listesi verir yada nasıl bir yol izleyeceğimi söyler

X