Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    194
Günaydın kızlar. Gebelik şekerim çıktığı için dr 1 hafta diyet verdi. Diyetten sonra da düzelmezse insülin dedi. Sadece 2 kilo aldım ve tatlı düşkünlüğüm 0. Kendime çok güveniyordum mors oldum 😂😂
Merhaba bende de çıktı sizin değeriniz kaç acaba bende çok tatlı yemem ama meyveyi çok tüketirdim

Canım benimde aynı yer çok ağrıdı dokununca bile sızlıyordu bunun için genel cerraha muayene oldum düşün safra kesesi olabilir dediler sağ taraftaydı ağrım, şükür ultrason temiz çıktı bebek baskı yapıyordur dediler
Benimde sağımda ama bugün hafifledi çok şükür büyük ihtimalle rahimimiz batıyor ☺️

Boyunu bilmiyorum ultrason kağıdında FL yerinde 5.24cm yazıyor onuda 7le çarpın yazıyor internette öyle yapınca 36,68 çıkıyor kilosu 1180 😇💖
yaaa sanirim o hesabi beceremiyoruz ya cunku ben hesapladim atiyorum 30 cikti ultrasonda 1 hafta sonraki kontrolu baska doktor yapti o olctu 23 demisti kendi doktorum artik boy olcmuyo bayadir nedense bacak gobek cevresi bas cevresi olcuyo bende catlicam boyunu cok merak ediyorum sjsjsjs

yaaa sanirim o hesabi beceremiyoruz ya cunku ben hesapladim atiyorum 30 cikti ultrasonda 1 hafta sonraki kontrolu baska doktor yapti o olctu 23 demisti kendi doktorum artik boy olcmuyo bayadir nedense bacak gobek cevresi bas cevresi olcuyo bende catlicam boyunu cok merak ediyorum sjsjsjs
Benim doktorum da aynı şekilde bacak boyu göbek baş çevresine bakıyor tek kilosunu söylemiyor bende hiç merak edip sorma gereğinde niye bulunmadığımı sorguladım az önce 🤣🤣

Boy olcemiyoruz dedi artık bacak boyunu söyledi bana da geçen kontrolde

Kızlar 4 gündür gribim largopen kullanıyorum perşembe günü sağlık ocağında kan aldılar kontrol için crp değerim 17.4 çıkmış ilk defa bu kadar yüksek çıktı endişelenmeli miyim başına gelen varmı enfeksiyondan dolayı mı bu şekilde çıktı acaba

Benim doktorum da aynı şekilde bacak boyu göbek baş çevresine bakıyor tek kilosunu söylemiyor bende hiç merak edip sorma gereğinde niye bulunmadığımı sorguladım az önce 🤣🤣
Evet artık banada boy söylemiyor dr um sadece kilosunu söylüyor canım ondan sordum acaba Baska dr lar söylüyor mu diye 😀

Zaten çok tatlı karbonhidrat tüketen biri değildm ekmeği de sadece kahvaltıda tüketiyorum genelde bazı meyveler bile sakıncalı diyete uyarsamda bebeğim kilo almaz diye korkuyorum grupta varmı şekeri yüksek çıkıp diyet yapabilen neler tüketiyorsunuz
Benim şekerim yüksek çıkmadı ama bir gebelik diyetisyeniyle devam ediyorum zaten kilom var dikkat etmeyince hemen fazla fazla alıyorum diye avakado ceviz kefir bunlar bebeğe faydalı ekmek olarakta beyaz değil siyez yada karabuğday tüketiyorum birde şekerin galiba kilo ve tatlı yemekle ilgisi çok yok burda kilo almayan bir arkadaştada çıktı sanırım metabolik bişey 🤷🤷

Benim şekerim yüksek çıkmadı ama bir gebelik diyetisyeniyle devam ediyorum zaten kilom var dikkat etmeyince hemen fazla fazla alıyorum diye avakado ceviz kefir bunlar bebeğe faydalı ekmek olarakta beyaz değil siyez yada karabuğday tüketiyorum birde şekerin galiba kilo ve tatlı yemekle ilgisi çok yok burda kilo almayan bir arkadaştada çıktı sanırım metabolik bişey

Bu hamileliğimde çıkmayan bir bu kalmıştı oda çıktı Allah'ım sağlıklı bir şekilde doğursaydık artık sürekli birşeyler çıkmasından yoruldum

Kızlar 4 gündür gribim largopen kullanıyorum perşembe günü sağlık ocağında kan aldılar kontrol için crp değerim 17.4 çıkmış ilk defa bu kadar yüksek çıktı endişelenmeli miyim başına gelen varmı enfeksiyondan dolayı mı bu şekilde çıktı acaba
Evet o yüzden çıkmıştır, benim 10 çıkmıştı 15 e yükselmiş. Crp normalde kolunu bacağını bi yere vursan bile yükseliyomuş. Reflüsen mide bulamtıısndan vs. Vücut sıkıntıya girdikçe yükselen bi değer. Gebelikte zaten normalden biraz fazla çıkıyormuş doktorların dediğine göre.

Kızlar beyaz akıntı şikayeti için Donaxyl fitili kullanan var mı ? Doktor bana yazdı ama gerekli mi benim için bilmiyorum test yapmadı akıntının türüne dair.

X