Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Maşallah ne güzel senin adına sevindim canım bende yaptırdım da mecburen bende sorun görüldü
Geçmiş olsun 😔 inşallah kolay atlatılacak bir sorundur.
Beninde takiplerimi yapan doktor bebeğin suyu fazla buda ya bebeğin yutmasında, midesinde veya bağırsaklarında bir problem varsa ya da sende gebelik şekeri varsa ondan olur dedi.
Hemen bir hafta sonrası için Perinatolojiden randevu aldım. Ama o bir hafta nasıl geçti bir ben bilirim

Ben 30 dan sonra yavaş yavaş kalkar işlerimi falan yaparım belki diyordum.O zaman kritik zamanlar geçmiş olur diye ama pek mümkün görünmüyor o zaman🙄 alışverişlerimi falan hep internetten yapıyorum.İnsan söyle avm ye falan gidip görerek almak bebek eşyalarına falan bakmak istiyor.İnsallah sonlara doğru az da olsa çıkabiliriz yavaş yavaş 🙂
Bebek büyüdüğü için ister istemez rahim ağzının kısalığı da artıyor, ayakta durdukça da devamlı aşağıya baskı yapıyor. Belki senin dışarı çıkma şansın olur ama benim yok maalesef☺️ hem acil serklajlı olduğum için hem de myom var ondan da. Ben de her şeyi internetten alıyorum artık bebişlerde olunca çıkarız ne yapalım🥰

Bebek büyüdüğü için ister istemez rahim ağzının kısalığı da artıyor, ayakta durdukça da devamlı aşağıya baskı yapıyor. Belki senin dışarı çıkma şansın olur ama benim yok maalesef☺️ hem acil serklajlı olduğum için hem de myom var ondan da. Ben de her şeyi internetten alıyorum artık bebişlerde olunca çıkarız ne yapalım🥰
Ben daha kritik haftaları da atlatamadım.27 haftalik olduk.Sağlıklı bir sekilde kavuşalım da söylediğin gibi bebişle çıkarız insallah 😊

Geçmiş olsun 😔 inşallah kolay atlatılacak bir sorundur.
Beninde takiplerimi yapan doktor bebeğin suyu fazla buda ya bebeğin yutmasında, midesinde veya bağırsaklarında bir problem varsa ya da sende gebelik şekeri varsa ondan olur dedi.
Hemen bir hafta sonrası için Perinatolojiden randevu aldım. Ama o bir hafta nasıl geçti bir ben bilirim
Cok sağol canım Allah razı olsun bana önce kendi doktorum acil perinatolojiye randevu alıp gitmemi söyledi bebeğin eşinde kireçlenme yani yaslanma görüldü ertesi güne randevu aldım hemen perinatoloji doktoru bu çok sorun teşkil etmez dedi down sendromu olan bı damar gördü sıvı alımı önerdi bebebkten bende kesinlikle istemedim bakalım hakkımızda hayirlisi

Bebeginle bol bol dışarı çıkarsınız inşallah birlikte az kaldı 🤎

benim bundan 3 ay once aldigim fiyat dogum sezeryan 30 guven hastanesinde sadece yatis 18 bin anestezist 19 bin ama tahlil kontrol muayne falan yok sonra 1 ay once dogum fiyati aldim 45 dedi ama cok geldigi icin anestezistti hastane parasiydi sormadim onlarda zamlandi dedi
Yuh ya resmen fırsatçılık bu hem ameliyat hem anestezi nasıl ayrı fiyat çıkarıyorlar

Yuh ya resmen fırsatçılık bu hem ameliyat hem anestezi nasıl ayrı fiyat çıkarıyorlar
onu bende anlamadim muhtemelen anestezist guvenin doktorumla anlasmali o yuzden hepsi parca parca fiyat totali 50 60 olsaydi net baska doktor falan aramazdim ahma dusun bide bunlar 3 ay onceydi 4 bile olabilir oylesine bi sormustum sonra tekrar sordum zam yemisti simdi kesin fiyat yine oynicaktir dogurana kadar

onu bende anlamadim muhtemelen anestezist guvenin doktorumla anlasmali o yuzden hepsi parca parca fiyat totali 50 60 olsaydi net baska doktor falan aramazdim ahma dusun bide bunlar 3 ay onceydi 4 bile olabilir oylesine bi sormustum sonra tekrar sordum zam yemisti simdi kesin fiyat yine oynicaktir dogurana kadar
Liv nazlı hoca iyidir canım ona bi bak

Kızlar birşey sormak istiyorum bugün bel bölgemde ağrı var sabahtan beri sanki böbrek ağrısı gibi adet öncesi ağrı gibi ne yapabilirim acaba sıcak su torbası koysam sakıncalı olur mu

Bi deee riskli gebelik takip eden doktorlar daha pahalı hep 🤦🏻‍♀️

X