Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    223
İlkyaz ay aslında çok anlamlı 😍 benimde vardı fakat etrafımda paylaştım ve benden önce hamile kalıp kızlarına taktılar o yüzden çok sinirliyim onlara 😤 şuanda da zorluk çekiyorum ☹️
Yakın aileden, akrabalardan birileri değilse siz de koyun. Sık görüştüğünüz insanlarsa olmaz tabi.

Kızlar ya isim(kız) konusu beni aşırı zorluyor hiç bir ismi beğenmiyorum ne yapıcaz biz bu bebek isimsiz mi kalıcak 😭 popüler isimler istemiyorum anlamlı ve farklı isimler arayışındayım sizler ne durumdasınız ?
Ben kız olsaydı Doğa , Duru , Ece isimlerini düşünüyordum . Eşiminde beğendiği muhtemelen Doğa olurdu . Bence ismin enerjisi çok önemli , güzelliğinden çok . Ada ismini de düşünürdüm ancak ailemde iki tane Ada olduğundan elenmişti . Bildiğim tüm Adalar çok akıllı . Birde kardeşimin anaokulu arkadaşı vardı ismi Yezda ‘ydı . Oda çok akıllı ve çok güzel bir kızdı .

Ben kız olsaydı Doğa , Duru , Ece isimlerini düşünüyordum . Eşiminde beğendiği muhtemelen Doğa olurdu . Bence ismin enerjisi çok önemli , güzelliğinden çok . Ada ismini de düşünürdüm ancak ailemde iki tane Ada olduğundan elenmişti . Bildiğim tüm Adalar çok akıllı . Birde kardeşimin anaokulu arkadaşı vardı ismi Yezda ‘ydı . Oda çok akıllı ve çok güzel bir kızdı .
İsimlerin enerjisine bende çok inanıyorum doğayı başka yakın arkadaşım koydu, ada ismi çok fazla duymaya başladım o yüzden istemedim ama ikinci bir isim olarak düşünebilirim de

Kızımın adı Duru
Narin hassas oluyorlar gözlemlediğim kadarıyla ☺️
Diğer aday isim de Doğa’ydı

Deneyimli anneler ya da büyük alışverişe başlayan hanımlar, elele bebek ürünlerini kullanan oldu mu? Bana hem uygun fiyatlı hem kaliteli geldi gördüğüm kadarıyla. Oto koltuk, bebek arabası ve Park yatak için tercih etmeyi planlıyorum. Kullanan ya da satın alan varsa bizi aydınlatsın.
Bebek arabası ve oto koltuğunu kullanıyoruz çok memnunuz biz

Maşallah yavruya 🥰 büyüyünce de güçlü oluyorlar 💪 Erkekte de Demir isminin enerjisi güzel 🥰
Çok teşekkür ederim inş 🥰 evet Demir ismi de güzel. Bakalım bu sefer ne isim vereceğiz gerçekten zor bir karar oluyor en baştan akılda isim yoksa.
Biz ilk çocuğumda daha cinsiyet belli değilken kız ise duru olsun dedik ama sonra çok kullanılıyor diye başka arayışa girdik ama daha çok içimize sinen çıkmayınca en başa döndük ☺️

Ben de geldim kızlar 12+2 çıktık ense kalınlığı falan iyi çok şükür cinsiyeti göremedik daha küçük dedi. Fetal DNA haftaya alacaklarmış ikili test verdik. Kız olursa püren ya da leyla, erkek olursa babalarımızın adı fikret oğuz olacak inşallah. Ben kız hissediyorum

Selam kızlar normalde mide bulantım çok oluyordu sürekli prilam kullanıyorum ama artık hazımsızlık ve gaz problemim başladı. Midem bulanıyor yanıyor gaz oluyor çok kötü durumdayım ne önerirsiniz

Kızlar , bebişleri ultrasonda nasıl görüyorsunuz hareketli mü hareketsiz mi ? Benim ki bana hareketsiz geliyor ben mi evham yapıyorum bilemedim . İnternette çok hareketli ultrason görüntüleri oluyor ya biraz onlardan etkilendim herhalde . Benim ki bir iki zıpladı ( bunu da kendimi yaptı su kesesinden mi bilmiyorum ) ellerini oynattı biraz . Doktor o kadar dürtükledi dürttükçe parmağını emdi , başka hareket yok🤓 oysa çikolata yiyipte gidiyorum .Sizde durumlar nasılEki Görüntüle 3385961
Doktorum bunun normal olduğunu, bebişlerin 17-18 saat uyuduklarını söyledi🙈🙈hareketli anlarını yakalamak zor🙈

İkiside yakın arkadaşımdı ama biriyle görüşmüyoruma artık şimdi koyarsam farklı duyururlar ama gerçekten üzüldüğüm bir konu
Siz bilirsiniz. İçinize çok sindiyse bence koyun. Onlar da sizden duymuşlar zaten. Kimin ne düşündüğünü de boşverin.

Selam kızlar :)) 13+4 deyiz bizz :) ama cinsiyeti henüz göremedik. Fotoğraftan tahmini olan var mı? 🙈🙈

IMG_5009.jpeg

rojbininannesi rojbininannesi
Maalesef yine göstermedi kendisini:KK43: ve hatta uyuyordu fazla hareket etmedi 2 hafta sonra kesin gösterir kendisini daha büyük olacak dedi doktor inşallah gösterir. İlk bebeğimde böyleydi bu saatlerde hep uyurdu akşam saatlerinde hareketlerini hissederdim😂Şekerim yüksek çıkmış ve şeker yüklemesi yapılacak dedi korktuğum şey başıma geldi ilk hamilelikte olmamıştı yine olmaz sanmıştım oysaki.

rojbininannesi rojbininannesi
Maalesef yine göstermedi kendisini:KK43: ve hatta uyuyordu fazla hareket etmedi 2 hafta sonra kesin gösterir kendisini daha büyük olacak dedi doktor inşallah gösterir. İlk bebeğimde böyleydi bu saatlerde hep uyurdu akşam saatlerinde hareketlerini hissederdim😂Şekerim yüksek çıkmış ve şeker yüklemesi yapılacak dedi korktuğum şey başıma geldi ilk hamilelikte olmamıştı yine olmaz sanmıştım oysaki.
Daha çok küçükler emin olamaz gorsede inşallah iki hafta sonra tam. Kesin öğrenirsin bende o zamn konrtolum var tansiyon olduğu için benim takipler on beş günde bir oluyor benimki bugün sakindi şeker yuklemesimi ben hiç yapmadım

X