Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    190
Kızlar bol pijama altına ihtiyacım var artık her şey karnımı sıkar oldu, internetten alan var mı hiç? Malum ben çıkamıyorum da
Hmden L beden sweet sortlardan aldim rahatti zaten havalar isindi artik cok da uzuna ihtiyac olmaz diye. Oysho dan da hamile tayti ve bisikletci sortu aldim tam beden oldu s giyiyordum normalde sadece gobek icin ayri lastigi oldugu icin gebelik sonrasi da giyerim diye dusundum. Hmde guzel bol tshirtler de vardi. Hamile kulodu da lazim olur diye 2 tane aldim pentiden dogum sonrasi da sezeryan olacagi icin kullanirim o zaman da. Onun disinda normal xl kulot aldim daha rahat ediliyor. Bu elbise de hm de hem disarda hem evde giyilebilir rahatti aklinizda olsun

Eklentiler

• IMG_6278.png
    147,2 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_6279.png
    160,9 KB · Görüntüleme: 51
Benim bugün tansiyonum cok dustu galiba basim cok dondu. Grip oldum yine kulaklarim agriyor burnum tikandi:/ Karnim da hicbirsey yemesem bile patlayacak gibi gergin

Ay benimki dün çok hareketliydi bugün daha sakin ama ilk defa eşim tekmesini hissetti , 22+3’üm. Bana kaç santim olduğunu söylemediler , sordum aslında ama ölçüm doğru çıkmayacağından yapmıyoruz dediler .

Biz de bugün kontrole gittik
24+ 2 800 gr 33 cm olmuş minik
Dr değiştirdim B12 cok düşük eskisi bu donemde yükseltmeyi tavsiye etmiyoruz demişti bugünkü Dr iğne verdi güvenip kullanıyorum bakalım

Bende de o istek var aslında ama yine de sezeryanla devam edicem sanırım doğum serüvenimeumarım sonraki günler en az acıylq geçer amin

Bunlar da çok güzelmişş teşekkür ederim

Yaştan dolayiysa tabi bekleme 2.yi düşünüyorsan

Ayy ben de öyle dün gece kan ter içinde bi anda yataktan fırladım avize patlıyomuş gibi gördüm benimki kabus değil de halüsinasyon gibiydi eşim sakinleştirmese hüngür hüngür ağlıyodum

Kızlar bu arada bugün sırf gitmiş olayım göreyim aklımda kalmasın diye eminönü havuzluhana gittim ama hiç gerek yokmuş. Her şey trendyol ve hepsiburadadaki fiyatlardan kat kat fazla. İndirim kovalayıp almak gerçekten en mantıklısı. Kıyafetleri filan da beğenmedim hiç ebebek lcw h&m buralarda âlâsı var gerçekten. Gidip de yorulmayın bence

kızlar günaydın ben 5 aydır her gün kan sulandırıcı iğne kullanıyorum ve sigprta ancak dr raporuyla karşılıyor. en son dr raporu 5 martta yazıldı. rapor süresi 3 ay. o raporla iğne almıştım. tekrar yazdırıp aynı eczaneye almaya gittim. personel raporda gebelik ekli olmadığı için eczaneden ekstra kesinti olduğunu falan söyledi alamadım. iğne kullanan varsa iletişime geçebilir miyiz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…