Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
O kadar çok gerinmek istiyorum ki sana anlatamam bir de devamlı yattığım için o bacaklarım sırtım belim kollarım bile ama maalesef korkumdan kıpırdayamıyorum

Yok canım bende 10 kilo almışım yalnız değilsin

O kadar çok gerinmek istiyorum ki sana anlatamam bir de devamlı yattığım için o bacaklarım sırtım belim kollarım bile ama maalesef korkumdan kıpırdayamıyorum
Ben böyle bir yere asılmak ve belimi o boşlukta açmak istiyorum. Sanki öyle düzeleceğim bir de yüz üstü yatıp sırtımı kütlettirmeyi çok özledim

Kızlar bol pijama altına ihtiyacım var artık her şey karnımı sıkar oldu, internetten alan var mı hiç? Malum ben çıkamıyorum da
Mango mağazadan salaş siyah ve yeşil pantolon aldım beli lastikli. Yani etek kumaşı adlında düz renk ve çok şık disarıda da giyiyorum rahatsız da etmiyor

Bende bunu düşünüyorum ama şu sebepten. Sizin gibi normal istedim sancılarım tavandı ağrım yoktu, çatın dar çocuk kilolu acil sezeryan dediler. İkincide yine sancı başlamadan almadı Dr sezeryane (Kırşehir üniversitesi hastanesinde) ve sancılar tavan ama bende hiç ağrı yok açılma baktı sezeryan olacağımı bile bile garip! Yine 2 yıldan sonra sezeryan. Şuna 3 olacak normal olur mu diyorum 6 sene geçti. Sancı hissim de yok doğru düzgün karar veren bir Dr bulsam olurum ama Adıyaman’da imkanlar kısıtlı bilemedim. Canım istiyor niyeyse normal doğumu yürüyerek çıkmak istiyorum ameliyathaneden filan.

ay evet garip ama cidden 3 ay kaldııı bu ayı ve ağustosu saymıyorum birer haftadan mayıs haziran temmuz sonra bitiyor çok garip ama çoğu bitti dün gibi hala 13-14. haftalar
Mide bulantilarimiz ilk kalp atislarimiz ve şimdi nerdeyse doğuma gun saymaya baslicaz oysaki hic gecmeyek gibiydi

Kızlar bugün kontrolümüz vardı, 900 gram olmuş bebik Şeker yüklemesi istemedi doktorum, evde şeker ve tansiyon kontrolüne devam.
ayh bebisleri gordukce bana bi aglama geliyo masallaaaaah nerden nereye geldik valla buyuttuk cok sukur ya saglikla gelsin hepsiii kac hafta oldu simdi

ayh bebisleri gordukce bana bi aglama geliyo masallaaaaah nerden nereye geldik valla buyuttuk cok sukur ya saglikla gelsin hepsiii kac hafta oldu simdi
Amin inşallah kuzum, sağlıkla gelsinler 26. Haftanın içinde, iş yeri için rapor zamanını falan konuştuk doktorla. Vay be dedim nereden nereye

Amin inşallah kuzum, sağlıkla gelsinler 26. Haftanın içinde, iş yeri için rapor zamanını falan konuştuk doktorla. Vay be dedim nereden nereye
ohhh beeee cok sukur bin sukuuur guzel gunlerini gorelim hep benedee artik oglani bayaaa hissediyorum o yuzden kalp atisi icin bekleyebiliyorum panik atak devrim bitti insalaaaah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…