Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    185
Bana da akıl verin kızlar ya 3. Bebeğim olcak ama ilk ikisi erkek o kadar erkek analığına adapteyimki 🥲 kızım olacak ama hiç bi isim konduramıyorum miraç efe, siraç ömür oğullarımın ismi kızın adı ne olsa hala belirleyemedik gitti

Eklentiler

• Screenshot_20240502-222854.jpg
    Screenshot_20240502-222854.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 57
Benim özellikle geceleri hareketleniyor, gun icinde arada az hissediyorum. Durduk yere sinirlenme halim var ama engel olamiyorum. Bugun ogluma odev yaptirirken resmen kucuk capli sinir bosalmasi yasadim ya tutamadim kendimi :KK43: cok takilan biri de degilim odevlere ama bazen sinirlerime hakim olamiyorum su gebelik donemi hormonlarindan midir anlam veremiyorum
Ben de çoğu şeye sinirleniyorum ve ağzımı tutamıyorum 🤣 herşeye ağliyorum falan duygudurumum berbat 😂

kızlar eşlerinize çıtlattınız mı doğum hediyesi ne istiyorsunuz ? 🙈
Bugün aklımdan geçti acaba sorsam mı bana ne alacaksın diye 😀 bu tarz şeyleri hiç bilmez çünkü biraz çıtlatsam mı dedim sonrada acaba kendimi düşünse diyorum ama ona kalsa hiçbişi almaz😂 altın kolye veya küpe alabilir ama çok uçuk bişi almasına gerek yok set istemiyorum 🤣🤣

Bugün aklımdan geçti acaba sorsam mı bana ne alacaksın diye 😀 bu tarz şeyleri hiç bilmez çünkü biraz çıtlatsam mı dedim sonrada acaba kendimi düşünse diyorum ama ona kalsa hiçbişi almaz😂 altın kolye veya küpe alabilir ama çok uçuk bişi almasına gerek yok set istemiyorum 🤣🤣
Ay söyle ya onlara kalsa bi çiçek alıp gelirler hahahah

Ne çıtlatması direk istedim ben😂elmas yüzük istiyorum diye tabi bütçe dahilinde doğum sonrası birlikte bakcaz inşallah🥰hamilelikte ikinci ayda alyansıma veda ettim mecbur doğum sonrası ilk istediğim şey yüzük olacak o yüzden belki pırlanta tamtur ah hayaller hayaller😁

3 tane et beni çıktı hem de hiç çıkmasını istemeyeceğim bir yerde 😂😂 her fırçalamada diş etlerim kanıyor yetoo
Peki et benleriniz sizde kaşıntı yapıyor mu bende çıkanlar ara ara kaşınıyor nedense 🤦🏻‍♀️
Ben de altın bileklik küpe kolye set gibi düşündüm istediğimi de söyledim ama tabi imkan dahilinde, çünkü hiç bakmadım model ve fiyatları bilmiyorum 🙈 belki elmas yüzük filan da olabilir bakalım 🙈

X