Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    185
Pijama neler düşünüyorsunuz kızlar hastanede öneri verebilirmisiniz
Bir gecelik/sabahlık bir pijama takımı/sabahlık geçen seferden kalmıştı onları yeniden kullanırım bir de şunu beğendim bunu sipariş verebilirim. Bunun sabahlığı da ayrıca satılıyor ama gerek duymam diye düşündüm

Eklentiler

• IMG_6379.png
    IMG_6379.png
    304,5 KB · Görüntüleme: 72
Eşim gece habersiz dışarıda uyuyakaldı çakırkeyif arkadaşlarla eğlendi filan. Bende tel kapalı zor ulaştım kayınbabam buldu neyse. Dışarı yasağı aldı benden. Dünde baktım tartıştı sonra evde durulmaz dedi kalkıp gidecek, bende tamam o zaman ben çıkarım dedim ondan önce vurdum kapıyı çıktım. Ayağımda terlik üst baş ev hali . Gezdim avm de arkadaşla. O da iki çocukla evde kaldı . Ben biliyorum evden çıkmaya bahane arıyordu arkadaşları ofisine toplayacaktı ama evde oturdu kaldı öyle ohh oldu. 22:30 du eve geldim çocuklarla uyumaya geçtik konuşmadı surat yaptı bende oralı olmadım

Hergun çilek yemek istiyorum ya bir abla dedi çilek yeme çilek lekesi olur diye saklı yeme evde dedi kendim parayla aldığım şeyi nasıl saklı yiycem valla herseydn korkar oldum yaaa
ben de yiyorum sürekli ama bir şey olacağını sanmıyorum kendimizi boşa germeye gerek yok bence

Hergun çilek yemek istiyorum ya bir abla dedi çilek yeme çilek lekesi olur diye saklı yeme evde dedi kendim parayla aldığım şeyi nasıl saklı yiycem valla herseydn korkar oldum yaaa
Batıl inanç olduğunu düşünüyorum ben her akşam bir kaseden fazla yiyorum. Magnezyum için güçlü bir meyveymis bu arada. Bence insanların dediklerini çok takmayalim zaten zor bir süreçten geçiyoruz

Ben hayatımda yemediğim kadar çok çilek yedim çocuk komple çilek olarak doğabilir 😅
Ben de bol bol yedim hala da yiyorum . Benimki de komple çilek gibi bir
Şey olabilir , bir de havuç kemiriyorum sürekli 🐰

Şeker ölçümünü evde yapan arkadaşlar, ne bildiğimi paylaşmadan edemeyeceğim. Cihazınızın güvenilirliği çok önemli. Bu konuda bilgi almanızı tavsiye ederim. Ölçüm çubuğu ucuz olanlar genelde doğru ölçüm yapmıyor.

İlk hamileligimde dolu dolu çilek yedim.Bahçemizde oluyordu çünkü.Günde 1 kilo yemişimdir.Çilek mevsimi geçip bahcede çilek bitene kadar yemeye devam ettim😅Aksam yemek yemezdim onun yerine meyve yerdim.Yemek çok ağır geliyor ve midemi bulandırıyordu.Doğduğunda bebeğimde leke falan hiçbir şey yoktu 🙂

Kızlar eşimin görevlendirmesi çıkmış bende İzmir’de doğum yapacağım bildiğiniz iyi bir kadın Doğum doktoru var mı

Bende son hakkıma kadar dayanmayı düşünüyorum ama zorlanıyorum masa başıyım, ayaklarım şişiyor artık. Doğum ağustos ortası görünüyor en son temmuz sonunda çıkılıyor sanırım izne
Benimde Ağustos ortası ama ben kurban bayramı sonrasında yıllık iznimle bağlayıp ayrılıyorum :KK70: şimdiden zaten alınganlık dayanamama durumları başladı. İş stresi yorgunluk beyin olarak da dayanılmaz daha

Kızlar eşimin görevlendirmesi çıkmış bende İzmir’de doğum yapacağım bildiğiniz iyi bir kadın Doğum doktoru var mı
Ben bursaya taşınmadan önce izmir deydim. Zekeriya güner var en son medicana ya geçmişti bildiğim kadarı ile birde egepol hastanesinde Cem bey var. Bana göre izmirde en iyisi ikisi araştir istersen canım bi

Mehmet Şükrü budak tek geçerim canım ben ilk doğumu da onda yaptım riskli gebelikleri takip ediyor uzmanlığı çok iyi kesinlikle gözü kapalı emanet ediyorum kendimi

X