Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Günaydınn kızlarr mutlu güzelll bir hafta olsun🌸 bende hazımsızlık oluyor bu ara çokk madem suyu içmeden yapamıyorum 🥹midem ağrıyor gibi yanıyor gibi böyle tuhaf😂 her gün meryem süresi yusuf süresi ve ayetel kürsi dinlemeden evden çıkmıyorum içinizdeki vesveseyi azaltıyor bende düşünüyorum çocukla ilgili bir sıkıntı var mı acaba diye ki en son 2 hafta önce gittim bir daha 2-3 hafta sonra gidicem hep doktora gitmeninde alemi yok bence zaten ayda 1 gelin diyorlar 😍

Benimde öyle kuzum😂😂 femometeri baz alıyorum adet takibinide onunla yapardım ben bi de happy mom😂 sen neler kullanıyorsun
Screenshot_2024-05-06-07-39-07-49_b783bf344239542886fee7b48fa4b892.jpg

Hamilelik+ bebişi gösteriyor o hoşuma gitti 🥹
Screenshot_2024-05-06-07-39-34-19_ee50e189d177d61dc60cd0db3b391b43.jpg

Kızlar merhaba. Uygulamaya göre şuan 8+0 oldum. Hiiiiiiç belirtisiz devam eden var mı?? Kussak ayrı dert kusmasak ayrı dert. Kalp atışını 6+2 de duydum. Doktor 13 unde cagırdı tekrar. Gittğimde 8. Hafta bitmiş olucak. Dayanamıyorum korkuyorum acaba var mı yok mu birşey mi oldu diye🥺

Kızlar merhaba. Uygulamaya göre şuan 8+0 oldum. Hiiiiiiç belirtisiz devam eden var mı?? Kussak ayrı dert kusmasak ayrı dert. Kalp atışını 6+2 de duydum. Doktor 13 unde cagırdı tekrar. Gittğimde 8. Hafta bitmiş olucak. Dayanamıyorum korkuyorum acaba var mı yok mu birşey mi oldu diye🥺
kusmadım hiç ama midem kötü. hazımsızlık şişkinlik gögüs büyümesi ve ağrısı var. onun dışında belirti yok. beni en çok yoran midem gerçekten kussam bir dert kusmasam bir dert. bugün 9+2 yiz, öğlen 13.de randevum var kadın doğuma. bakalım nasıl .

Belirtisiz başladıysan belirtisiz devam edecektir canım bu bir sorun değil benimde mide bulantım hiç olmadı onun yerine gaz sıkışması oldu bide arada bir baş dönmesi başka yok çok şükür şuan 9+2 deyim

A bu hamilelik bendede var bakmayı unutuyorum ona😂😂😂

Allahımm çokkk tatlııı😍😍 hissediyormu bebeği ? Benimde var bembeyazz 😂 karnıma falan yatıyor kendisini😌
Ya onu yazacaktım bugün buraya. Dün araştırdım koku duyuları çok gelişmiş olduğu için artan östrojeni falan hissedip seni korumaya geçiyormuş. Bunu okuyunca ben bi ağla dkkfkf bu ara sürekli kucağımda 🥹

Benim şuanlık kanamadan başka hiç bir sıkıntım yok oda yetip artıyor leke tarzında birde göğüs hassasiyetim var en başından beri

X