Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Günaydın canım kızlar durum güncellemesi yapıyorum hemen. Dün çok kötü bi geceydi bulantı öksürük burun akıntısı hepsi üst üste geldi az önce doktoruma gittim. Bebeği gördük 2 cm olmuş daha çok minik kalp atışını da az da olsa duyduk gümbür gümbür olmasa da kalp atışı oluşmuş🥹💖 doktorum kbb ye yönlendirdi augmentin e başlıyorum ne yazık ki yoksa iyileşemezsin dedi mecburen kullanacağım bizde durumlar bu şekilde 🙏🏻
Yaaa çok tatlı ama

Günaydın kızlar ben güne hafif bulantı hafif göğüs ağrısı belki hafif bel ağrısı ile başlıyorum. Hatta korkuyorum hiç belirtim yok diye. Öğleden sonra karnım şişiyo göğüslerim ağır geliyor uykum geliyor yani iyilik hali yarım gün falan sürüyor sanırım bu 9 ay böyle olacak alışsak iyi olur. Allahtan benim midem çok hassas değil de çok kusmuyorum. İştahım hiç yok ama yemek yiyesim gelmiyor hiç. Günde bir ya da iki kere kustuğum oluyor. Herkesin başka başka halleri gerçekten.
Günaydın canım benimde dünden beri belirtilerim kesildi sanki gebe değilim korkuyorum keseyi gördük sadece 6+0 da bakalım hayırlısı

Ayy kıyamam onun tektaş yüzük görüntüsüneee. Hayırlı olsun bebişim seni ilaç kullanman gerekiyordu artık evet :KK43: umarım çabucak toparlarsın
Sağol canım benim inşallah ben gümbür gümbür bi kalp atışı bekliyordum atıyor ama normal insan kalbi sesinde atıyor suan doktor da daha bebek 2 cm kalbi 1mm falan nasıl öyle atsın dedi 🥹

Sağol canım benim inşallah ben gümbür gümbür bi kalp atışı bekliyordum atıyor ama normal insan kalbi sesinde atıyor suan doktor da daha bebek 2 cm kalbi 1mm falan nasıl öyle atsın dedi 🥹
İnşallah cumaya bizde duyarız dünyanın en güzel sesi🥹 sağ Salim kucağımıza alırız inşallah bebeişlerimizi 🙏

2 cm bile değil 2 mm bebek ondan zaten kalbi daha yeni oluşmuş haftasına göre çok normal 5-6 gün sonra daha da büyür netleşir inşallah benimki 6+4 de duyulmuştu 8+5 de çok net duyuldu bebek o zamanlar 2 cm oluyor daha

selam 7 aya kadar herhangi bir hazırlık düşünmüyorum. Daha önceki hamileliğimde yelek başladım karnımda kalbi durunca sökmek için bile dokunamadım.
öncekinde bende öyle çorap zıbın müslin şu bu aldım kalbi durdu ve o aldıklarımla birlikte elim böğrümde kalmıştım ama insanoğlu işte heves ediyor

2 cm bile değil 2 mm bebek ondan zaten kalbi daha yeni oluşmuş haftasına göre çok normal 5-6 gün sonra daha da büyür netleşir inşallah benimki 6+4 de duyulmuştu 8+5 de çok net duyuldu bebek o zamanlar 2 cm oluyor daha
Sevindim o zaman canım ben nedense onu hep 2 cm diye düşündüm doğru haklısın

1senedir deneyen pko lu biri olarak söylüyorum ki hiç düşünmediğimiz üstüne düşmediğimiz ay hamile olduğumu öğrendim bende senin gibiydim hep dolaşırdım bu başlıklarda hiç ummadığın an gelip seni bulacak bebeğin emin ol canım benim olacak ❤️🙏🏻
Gerçekten hayat mucizelerle dolu ben 3 kez ilaç tedavisi 2 kez aşılama 1 kez de tüp bebek yaptırdım hiç birinde tutmadı sadece 2 kez kimyasal gebelik oldu ilaç tedavisi alırken diğerlerinde hiç bir şey olmadı para ayarlayıp yeniden tüp bebek yaptıracaktık onun için hazırlık yapıyorduk hatta adet olayımda doktora gidelim diye konuşuyorduk o ay hamile kaldım kendi kendine oldu mucize gerçekten Allahın mucizesi

Gerçekten hayat mucizelerle dolu ben 3 kez ilaç tedavisi 2 kez aşılama 1 kez de tüp bebek yaptırdım hiç birinde tutmadı sadece 2 kez kimyasal gebelik oldu ilaç tedavisi alırken diğerlerinde hiç bir şey olmadı para ayarlayıp yeniden tüp bebek yaptıracaktık onun için hazırlık yapıyorduk hatta adet olayımda doktora gidelim diye konuşuyorduk o ay hamile kaldım kendi kendine oldu mucize gerçekten Allahın mucizesi
Kesinlikle mucize bayramda herkes bebek ne zaman diye sorup durdu. Bende deniyoruz ama olmuyor şuanlık dedim hep yakınlarıma meğerse hamileymişim bayramda ve yumurtlama gününü bile takip etmedik. 6 gün gecikti adetim eşime dedim pozitif çıkmayacak biliyorum ama gene de test yapalım dedim eczaneye girerken de eşime dedim ki eczacı hep negatif çıkarandan veriyor söyle bu sefer pozitif olanı versin dedim eve bi geldik yaptık testi ikimiz de şok olduk. Gerçekten bu tamamen bir mucize ve zamanını kendi ayarlayıp geliyor planlı olacak iş değil ♥️

Günaydın canım benimde dünden beri belirtilerim kesildi sanki gebe değilim korkuyorum keseyi gördük sadece 6+0 da bakalım hayırlısı
hemen panikleme benim ilk hamileliğimde belirtilerim hiç kesilmemişti ama bebeğin kalbi durmuş mesela. o belli olmuyor maalesef. hep iyi düşünmemiz lazım bu konuda

X