Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 13 38,2%
  • erkek

OY: 20 58,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,9%

• Ankete Katılan
    34
Kızlar ya zaten bulantım falan hiç yoktu benimde göğüs ağrım vardı o gitti akıntım bayağı azaldı bi kaybım var 9+3 üm çok korkuyorum pazartesi kontrolüm var ama içim içimi yiyor

Canim bendede aynı durum bı hafta geriden geliyo ben evham yaptım hatta boş gebelik olur mu falan diye iki doktorda geç döllenme içi dolu ama bidahaki muayenede net görürüz diye söyledi. Korkma sakin. Sıkıntıya girme dedi iki doktorda. Bol su iç dediler birde.

Çok teşekkür ederim canım benimki de ağır iş yapma karı koca ilişkisi olmasın duphasona devam et dedi

Ben de sizin gibi endişelendim gittim geçen hafta doktora belirtilerim azaldı diye belirtilere bakma dedi doktor kalbi atmaya devam ediyordu, daha önceki kayıplardan dolayı öyle düşünüyoruz. Endişe etmeyin inşallah pazartesi gördüğünüzde rahatlayacaksınız

Orınççç hamile misinnn ayyy ben başka bisey arıyordum forumda, espresso yazdım sen çıktın
Çok çok sevindim, hepiniz sağlıcakla kucağınıza alın inşallah

Darısı başımıza inşallah

Gebelikten sonra tamamlayici saglik sigortasi dahiliyede de mi onay vermiyormus?
Yok canım gebelik sebebiyle gibi bi tanı girerse karşılamıyormuş
Orınççç hamile misinnn ayyy ben başka bisey arıyordum forumda, espresso yazdım sen çıktın
Çok çok sevindim, hepiniz sağlıcakla kucağınıza alın inşallah
Espressodan bebiş haberine, hayat işte evettt canım çok teşekkürler tüm anniş adayları adına ben alayım iyi dileğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…