Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 13 38,2%
  • erkek

OY: 20 58,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,9%

• Ankete Katılan
    34
Kızlar İnternette araştırdım biraz neden kalbinde ritim bozukluğu olur diye inanın net Bi cevabı yok doktor da zaten şu sebeptendir diyemedi yüzde 50 ihtimalle düzelir dedi diğer ihtimal de kalbin durması inanın ne yer ne gökteyim ilk defa yaşıyorum böyle bişeyi de ilk defa kendime duydum yani Allah hayırlısını versin sağlıksız bir bebek ise vücudun atması daha iyi dedi doktor beklemekten başka çarem yok.. 😔
Çok geçmiş olsun canım inşallah düzelir , Allah yardımcınız olsun 🤍🙏🏻

B Bulutsuzluq çok geçmiş olsun. Senin yazını okuduktan sonra internette biraz okudum bu durumu. Acıbadem hastanesinin bir yazısı var. Ek e koydum. Bu durum geçicidir diyor. İnşallah öyledir, kötü düşünme hemen 🙏🏻 büyüyor olması çok önemli… doktorlarda tam bilemiyor haliyle… ama bu durumu yaşayanlar varmış. Perinatoloji ile görüşsen daha doğru bilgi verir belki 🤔

Eklentiler

• IMG_9650.jpeg
    IMG_9650.jpeg
    138,3 KB · Görüntüleme: 23
B Bulutsuzluq çok geçmiş olsun. Senin yazını okuduktan sonra internette biraz okudum bu durumu. Acıbadem hastanesinin bir yazısı var. Ek e koydum. Bu durum geçicidir diyor. İnşallah öyledir, kötü düşünme hemen 🙏🏻 büyüyor olması çok önemli… doktorlarda tam bilemiyor haliyle… ama bu durumu yaşayanlar varmış. Perinatoloji ile görüşsen daha doğru bilgi verir belki 🤔
Canım zaten bu gittiğim doktor detaylı usgde gördü bunu tekrar başka Bi doktora gitmeyeceğim valla gücüm de kalmadı

Bu haftalarda birde bogaz agrisi grip cekmek cok zormus zaten halsiz iken yataklik oluyorsun tabi cocuk varken yatmak da imkansiz. Nasil atlaticm bilmiyorum bogaz acisindan uyuyamadim nefes alamiyorum o da ayri..bi onerisi olan var midir aceba😣

Selam kizlar cok moralim bozuldu gece tuvalete kalktim dun aksm zaten biraz regl agrisi gibi agrim vardi . Gece de oldu afedersiniz peceteye pembe bir kan geldi ama o kadar. Korktum bende bi fitil koydum ama karnim agriyor hala. Simdi tekrar gittim sulu kahverengi minik bi akinti oldu off insalah kotu bisey degildir 1-2 saat gecsin doktora sorucam. Daha 2 gun once gittim hersey yolundaydi 🥺

Aynısı banada oldu canım geçen hafta 10+4 de kanamam oldu ama çok az . Lekenlenme şeklinde doktor Progestan iğne yaptı 2 gün dinlen çok kalkma dedi.
Öncesinde progestan fitil falan kullanıyormuydun kuzum ? Bende kalkmadım pek ama evde ne kadar kalkamıyorsak o kadar bu haftada dikkat ediyorum😌yarın doktor randevum var

Selam kizlar cok moralim bozuldu gece tuvalete kalktim dun aksm zaten biraz regl agrisi gibi agrim vardi . Gece de oldu afedersiniz peceteye pembe bir kan geldi ama o kadar. Korktum bende bi fitil koydum ama karnim agriyor hala. Simdi tekrar gittim sulu kahverengi minik bi akinti oldu off insalah kotu bisey degildir 1-2 saat gecsin doktora sorucam. Daha 2 gun once gittim hersey yolundaydi 🥺
Progestan kullanıyormuydun normalde kuzum

Bu haftalarda birde bogaz agrisi grip cekmek cok zormus zaten halsiz iken yataklik oluyorsun tabi cocuk varken yatmak da imkansiz. Nasil atlaticm bilmiyorum bogaz acisindan uyuyamadim nefes alamiyorum o da ayri..bi onerisi olan var midir aceba😣
Bende yaşadım ilk haftalarda maalesef canım geçmiş olsun zencefil bal limon karışımı yapıp içebilirsin 😌 biraz rahatlatıyor

Tabi tabi 3 tane fitil gunde bi de sabah aksam igne. Kanamayla beraber gelen karin agrisi beni cok demorolize etti. Regli olacsgim zamandaki gibi bi agrim var.
Acile mi gitseniz acaba.. bizim burdaki acilde kan falan alıp ancak doğumhaneye yolluyorlar 1.5-2 saat sonra sinir olmuştum ilk kanamam olduğunda o yüzden 2. Kanamamda gitmedim

Hanımlar ben kalp atışına 6+3te gittim biliyorsunuz, çok erken diye çok yavaş duyulmuştu. Normal diye o zaman çok üstünde durmadım da şimdi aklım takıldı 🥲 1 ayı birkaç gün geçir demişti ikinci randevu için, o zaman 11 haftalık oluyor ama sizce 10.haftada bi gitsem mi Haziran başında yani

Hanımlar ben kalp atışına 6+3te gittim biliyorsunuz, çok erken diye çok yavaş duyulmuştu. Normal diye o zaman çok üstünde durmadım da şimdi aklım takıldı 🥲 1 ayı birkaç gün geçir demişti ikinci randevu için, o zaman 11 haftalık oluyor ama sizce 10.haftada bi gitsem mi Haziran başında yani
Git valla nolcak ki ben elli kere gittim☺️

X