Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 13 38,2%
  • erkek

OY: 20 58,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,9%

• Ankete Katılan
    34
11. haftayla geçti dediğim mide bulantısı bugün geri döndü. 😭 Dün uyuyakaldığım için prilam içememiştim. Bugün uykudan uyandıran felaket bir mide bulantısıyla uyandım. Zaten bir tablet alıyorum diye prilamı hafife alıyormuşum. 🤦‍♀️

11. haftayla geçti dediğim mide bulantısı bugün geri döndü. 😭 Dün uyuyakaldığım için prilam içememiştim. Bugün uykudan uyandıran felaket bir mide bulantısıyla uyandım. Zaten bir tablet alıyorum diye prilamı hafife alıyormuşum. 🤦‍♀️
aynısını yasıyorum 11. haftada geri geldi bana, soyle bir hafta on gün kadar kaybolmustu belirtiler, ben de sevinmiştim artık 3. ayı tamamlamaya yakınım geçti demekki diye. Tüm hızıyla geri döndü. Akşamları daha fena gunduz az biraz katlanılır. Ne zaman tamamen geçecek acaba

aynısını yasıyorum 11. haftada geri geldi bana, soyle bir hafta on gün kadar kaybolmustu belirtiler, ben de sevinmiştim artık 3. ayı tamamlamaya yakınım geçti demekki diye. Tüm hızıyla geri döndü. Akşamları daha fena gunduz az biraz katlanılır. Ne zaman tamamen geçecek acaba
aynısı bana da oldu sabah eşim bu ara sabahları normal uyanıyorsun dedi e artık hafifliyo dedim o evden çıkar çıkmaz 10 dk öğürdüm. dedim bi daha yorum istemiyorum sus ldfkjfldj

Ben kusmaktan aşırı stres oluyorum yüzümdeki kılcal damarlar çatlıyor kasıldığım için. Bu yüzden sürekli midem bulanmasına rağmen sadece bir kez tutamayıp kusmuştum 6.haftada. Bugün ikinci kusmam oldu şaşkınım. İki gündür çok iyiydim sıcak yemek köfte hatta çikolata bile yiyebilmiştim. Dedim geçti herhalde. Bugün asla beklemezdim böyle olacağını, şu an hiçbir şey görmek istemiyorum yemek adına. Ağzımda iğrenç bir tat. Hayırlısıyla geçseydi bu süreç 😭😭

Rapor al canım. Benim de öyle boş mideyi kusuyorum. Refleks gibi oluyor. Prilamı düzenli kullanıyorum. Zencefil çayı içiyorum bir kaç gündür. İki gündür daha iyiyim. Nasıl olacak böyle hiç bilmiyorum. İnsan içine çıkamıyoruz 😔
Ayy ben dün prilam'a rağmen iş yerinde 3-4 kez kustum. İşlerim de yoğunlaşıyor artık izin almam falan zor. Bayramdan önce alayım istiyorum birkaç gün o nedenle hala iş yerinde diş sıkmaca 😔
Şimdiden düşünme bunları normal doğum tabiki kendiliğinden olursa daha az ağrılı çünkü suni sancı cidden baya yoğun bir sancı veriyor diyolar alanlar bu şekilde ama işte bende aldım mesela ben hiç sancı hissetmedim çok hafif adet ağrısı gibi gelip giden ağrılar oldu. Yani dozu falan önemli demek ki bununda. Belki de çok kolay doğum yapacaksın hiç kötü doğum hikayelerine takilma çok kolay doğum yapıp hemen ayağa kalkan arkadaşlarımız da oldu.
Aminnn inşallah canım 🙏🏻

Kizlar 11 Mayıs'ta ovitrelle çatlatma iğnesini kullandım bugün 12. günüm dayanamadım test yaptım sizce gebelik varmıdır yoksa ilacın etkisimi

Eklentiler

• IMG_20240523_081242.jpg
    IMG_20240523_081242.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 42
Kizlar 11 Mayıs'ta ovitrelle çatlatma iğnesini kullandım bugün 12. günüm dayanamadım test yaptım sizce gebelik varmıdır yoksa ilacın etkisimi
Bu kişiden kişiye değişen bir durum bildiğim kadarıyla. İğne etkisi kimisinde 9-10 günde geçiyor. Kimisinde 14-15 günde. Test varsa her gün sabah yapıp koyulaşmayı takip edebilirsiniz. İnşallah vardır 🙏🏻

Merhaba benimde ilk testim bu sekilde çıkmıştı. Sonra erken gebelik testimi ertesi gün tekrarladım daha belirgindi .İnşallah güzel sevindirici haberler alırsın

X