Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 14 38,9%
  • erkek

OY: 21 58,3%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,8%

• Ankete Katılan
    36
Ben gidince içimin rahatlamayacağını biliyorum :/ o yüzden çok düşünmüyorum, her sabah bi meme mıncırma seansım var hala hassas ve ağrıyırsa iyidir gibi bi totem geliştirdim :))
Hep gitmeden önce bugünde gideyim rahatlıycam diyorum ama gene olmuyo bi de forumda ister istemez kötü şeyleri okuyorum hemen kafamda kurmaya başlıyorum sanki bu haftada gitmesem kafayı yiycekmişim gibi bi his 😂

Hep gitmeden önce bugünde gideyim rahatlıycam diyorum ama gene olmuyo bi de forumda ister istemez kötü şeyleri okuyorum hemen kafamda kurmaya başlıyorum sanki bu haftada gitmesem kafayı yiycekmişim gibi bi his 😂
Benim sağlık ocağı doktoruna sizi göstersem bana şükreder demek, 2.kanı vermek isteyince laf etmişti takıntılıymışım skflfkf

Benim sağlık ocağı doktoruna sizi göstersem bana şükreder demek, 2.kanı vermek isteyince laf etmişti takıntılıymışım skflfkf
Mesela dünden beri sol kasıgıma bi ağrı oturdu sanki gaz oraya sıkıştı çıkmıyor gibi bi his başladı benim kafada kurmalar acaba bebeğe bişey oldu mu iyi mi kafayı yerim bu gidişle terzi kendi söküğünü dikemezmiş misali psikolojik psikolog vakası 😅

Mesela dünden beri sol kasıgıma bi ağrı oturdu sanki gaz oraya sıkıştı çıkmıyor gibi bi his başladı benim kafada kurmalar acaba bebeğe bişey oldu mu iyi mi kafayı yerim bu gidişle terzi kendi söküğünü dikemezmiş misali psikolojik psikolog vakası 😅
Şu fetal dopplerin bi zararı yoksa alsana, ben bi düşündüm de beyim sen onu müzik dinler gibi takar çıkarmazsın dedi diye almıyorum 🥲

Şu fetal dopplerin bi zararı yoksa alsana, ben bi düşündüm de beyim sen onu müzik dinler gibi takar çıkarmazsın dedi diye almıyorum 🥲
Eşime söyledim o da bana aynısını söyledi iyice takıntı yaparsın bi de duyamazsan soluğu her gün hastanede alırız dedi maalesef aldırmıyor yoksa almıştım asfgh 😅

Hayır şimdi devlet 15 güne bir veriyor randevuyu . Çarşambadan evvel gidemiyorum . Önemli kötü nir durum olmayınca da özele gitmiyorum . Mecbur bekleyeceğim yani artık.

Canım gitmeyin boşver herşey yolundadır eminim valla ben elli kere gittim kafam öyle karıştı ki gerçekten kanama lekelenme felan olmadıkça gitmeyinn

Çok geçmiş olsun canım en kötü ihtimali hemen düşünme. Arkadaşımın eşinin tek testisi var ve iki çocuk sahibiler…
Ama inşallah tamamen temiz çıkar ve hiç gerek kalmaz. Kendini üzmemekte çalış. Bebiş hissetmesin. Pazartesi bizlerede haber ver 🙏🏻 güzel haberlerini bekliyoruz outoffit outoffit
Çok teşekkür ederim canım hepiniz iyi ki varsınız valla şu gebelik sürecinde burası bana o kadar iyi geliyor ki 💜 Önceliğimiz tabi ki eşimin sağlığı o iyi olsun da gerisinin de çaresi bulunur Allah’ın izniyle 🙏 Yarın haber veririm tabi ama sanırım mr hemen raporlanmazmış birkaç günü bulabilir dediler. Ben yine de ultrasonla ilgili gelişmelerden de haberdar ederim 🙏

Özel hastaneler bu gibi durumda teşhis koymaktan kaçınıyorlar genelde üniversite ya da araştırma hastanesine yolluyorlar. İlk gittiğim doktor özeldeydi araştırmaya yolladı şüphe görünce onlar teşhisi koysun tedavi için konuşuruz dedi. Direk ağır rahatsızlığım var gibi olumsuz davrandı. Teşhisi koyamayana tedavi için gitmezdim tabi. Ama sizin doktorunuz iyi, ilgili bir doktormuş olumlu ve temkinli yaklaşmış. İnşallah süreç böyle hayırlı ilerler🙏 İnterneti okumadan duramıyoruz ama oraya kalsa hiçbirimiz sağlam değiliz. 🤦‍♀️ Beta hcg olayına bir filmde denk gelmiştim ben de. Şaşırıp araştırmıştım.
Özel hastaneler bu gibi durumda teşhis koymaktan kaçınıyorlar genelde üniversite ya da araştırma hastanesine yolluyorlar. İlk gittiğim doktor özeldeydi araştırmaya yolladı şüphe görünce onlar teşhisi koysun tedavi için konuşuruz dedi. Direk ağır rahatsızlığım var gibi olumsuz davrandı. Teşhisi koyamayana tedavi için gitmezdim tabi. Ama sizin doktorunuz iyi, ilgili bir doktormuş olumlu ve temkinli yaklaşmış. İnşallah süreç böyle hayırlı ilerler🙏 İnterneti okumadan duramıyoruz ama oraya kalsa hiçbirimiz sağlam değiliz. 🤦‍♀️ Beta hcg olayına bir filmde denk gelmiştim ben de. Şaşırıp araştırmıştım.
Evet canım çok şükür adam yani hastanenin ne cihazlarına ne de radyologların yorumlarına çok güvenmiyorum. Ultrason çekerken aldıkları kesitler bile öyle önemli ki dedi. Direkt şehir hastanesine yönlendirdi. Senin yaşadığın durum da gerçekten çok gereksiz bir yıpratma olmuş. İnsan için bence en zoru belirsizlik zaten. Bir an önce belli olsun bir çaresine bakalım ya da kendimizi üzmeyelim boş yere istiyoruz yani. Evet internette faydalı bilgiler olduğu kadar en kötüsünü akla getirecek bilgi de çok maalesef 😕

Kızlar ya bişey sorcam yakın çevrenizde hiç rastladınız mı? Eşimde testis tümöründen şüphelendiler. Dün özel bir hastanede çekildiği ultrasonda şüpheli görüldü. Doktoru da şehir hastanesinde hep ultrasonun tekrarlanmasını hem de mr çekilmesini önerdi ve hiç beklemeyin hemen pazartesi çekilin dedi. Hatta sağ olsun kendisi bir doktorla haberleşti randevu almadan gidin o yardımcı olacak dedi. Ultrason ve mr da şüpheleri doğrularsa biyopsi yapılacakmış ve kanser hücresi olduğu tespit edilirse direkt testis alınıyormuş tek taraflı olarak. Sperm dondurursunuz ileride tüp bebekle yeniden çocuk sahibi olursunuz merak etmeyin falan bile dedi. Eşimde şüphe bulguları tam olarak yok, kan tahlili markerleri de iyi geldi çok şükür ama yine de şüpheli bir durum varmış. Biraz araştırdık genç erkeklerde görülürmüş özellikle, çözüm olarak direkt cerrahi tercih edilirmiş evresi falan saptanıp. Ona da belli etmek istemiyorum ama çok üzüldüm içim içimi yiyor. Çok üzüldüğümü anlarsa beni sürecin tamamen dışında bırakır kendi başına bir şeyler yapar ondan da eminim. Kimseye de söyleyemedik üzülmesinler diye valla iyi değilim ya ☹️
Canım içini ferah tut en kötüsün düşünüp onu elemek isterler sürekli aklına getirme kötü şeyler bebiçin de artık duygularına ortak herşey güzel olacak mr da tertemiz çıkar inşallah ♥️🦋

benim bulantılar devam ama yemek yiyebiliyorum çok enteresan ya. ilk hamileliğimde asla yiyemiyordum. bu sefer yeme anında çok mutluyum ama öncesi ve sonrası full bulantı. ben de ekmek poğaça pilav ne varsa yiyorum ya hep karbonhidrat. önceki hamileliğimde çok sağlıklı beslenmiştim. suçlu hissediyorum biraz. 3 kg almışım şimdiden. bir de ev tipi lazer epilasyon aleti kullanan var mı acaba? güzellik merkezlerindeki gibi kuvvetli değil atışları ama kullanılır mı acaba

benim bulantılar devam ama yemek yiyebiliyorum çok enteresan ya. ilk hamileliğimde asla yiyemiyordum. bu sefer yeme anında çok mutluyum ama öncesi ve sonrası full bulantı. ben de ekmek poğaça pilav ne varsa yiyorum ya hep karbonhidrat. önceki hamileliğimde çok sağlıklı beslenmiştim. suçlu hissediyorum biraz. 3 kg almışım şimdiden. bir de ev tipi lazer epilasyon aleti kullanan var mı acaba? güzellik merkezlerindeki gibi kuvvetli değil atışları ama kullanılır mı acaba
Canım lazer kullanılabilir diyor bazı doktorlar. Benim de evde var. Üç ayı doldurunca kullanacağım. Bi de fitil kullandığım için akıntım çok. Onun bitmesini bekliyorum. Ben de ekmek yemekten şiştim malesef.

X