Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    121
Her yanım ağrıyor bütün gece ateslendim iltihap yüksek kanda lökosit de yükselmiş idrarda yanma yapıyor bide nezle bütün vücudum ağrıyor sıtma olmaktan kasıklarım ağrıyor agumentin verdiler hala iyilesemedim
Geçmiş olsun Allah şifa versin
gebelikte bagisikligimizda çok düşüyor haliyle hastalıklara daha kolay yakalanıp daha geç atlatıyoruz
meyve ye bol su iç dinlenmeye bak inş bian önce toparlarsın🙏

Ben de hissediyorum ama tekme gibi degil kasilma gibi seyirme gibi dönme hareketi gibi vs. Seninle haftamız aynı ama son 3 gündür çok net hissedemiyorum panik olmaya başladım
Seyirme gibi oluyor evet tam böyle yumruk tekme gibi değil 😅 Zaten anne karnında bebekler 20 saat uyuyormuş muhtemelen uyuduğun zamanlara denk gelmiştir canım sıkıntı yapma 😘❣️

Kızlar bebek hareketlerini hissedenler hep aynı yerde mi hissediyorsunuz , bende hissediyorum ama hep aynı bölgede gibi bide hafif aşağıda öyle göbeğime falan yakın değil 🥹 🤷🏻‍♀️
Evet canım ben de hep solda hissediyorum aynı yerlerde, pozisyonuna göre değişiyor sanırım nerde hissettiğimiz. Ben göbek deliğimin 4 parmak aşağısında hissediyorum 🥰

Kızlar Merhaba,
Süt sağma makinesi olarak daha önce ne kullandınız ? ne almayı düşünüyorsunuz ? önerilerinize açığım
Ben de onları araştırıyordum canım. Philips Avent alacaktım, hem biberonlarıyla uyumlu diye ama insanlar kabloya takılı beklemenin çok pratik olmadığını söylemiş. Şu giyilebilir pompalar Tr'ye gelmiş, kullananlar var mı acaba nasıldır hiç bilmiyorum 🤷‍♀️ İkisi arasında kaldım, tecrübeli anneler yardımcı olabilir mi acaba 🙏🏼😍

Eklentiler

• 239C9CBA-F55E-4FFB-AFF2-D32948877060.jpeg
    239C9CBA-F55E-4FFB-AFF2-D32948877060.jpeg
    71,4 KB · Görüntüleme: 30
  • EA2A857A-A3FC-4922-8260-B2D2111918F9.jpeg
    EA2A857A-A3FC-4922-8260-B2D2111918F9.jpeg
    45,3 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar Merhaba,
Süt sağma makinesi olarak daha önce ne kullandınız ? ne almayı düşünüyorsunuz ? önerilerinize açığım
Ben ilk doğumda kiwi marka kullandım ama pek iyi degildi mamajio kullandı görümcem daha memnundu bunda ihtiyaç duyarsam görümcemden isteyeceğim.
Ama şu Manuel vakumlu olanlar var ya onları denemek istiyorum

X