Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    131
Ay canım su icmiyordum, bugün doktordan geldiğimden beri çok içmeye başladım korkudan 🙄 limonlu suyu nasıl içiyorsun günde bir kere mi ? Teşekkür ederim verdiğin bilgi için ♥️♥️
Ben limonu dilim dilim dograyip donduruyorum soguk suya koyup iciyorum ferah ferah

Crp bakildi temiz cikti lokasit cikti kansizlik baya cikti iste ama bagirsak ne yesem ishal yapiyorum patates muz elma disinda bisey dr yemiyorjm birdr bol su bebek susuz kalmasin diye bulamiyorlar 1 ay olacak serumlarla olayi hallediyorum doktorumda elinden geleni yapiyor sut urunlerinu kesti ilaclsrimi kesti sadece trioit haric demir kan ve omega yi kesti ,gastroentolojiye gidecegim tek o kaldi
Benim de bebeği ilk öğrendiğimden 13uncu haftaya kadar sürekli ishal ya da bir üst şekli ( çok ayrıntıya girmeyeyim 🤭) oluyordu. Doktorum magnezyumu her gün değil, 2gunde 1e düşürdü. Bir de demir ilacı ve vitamin kullanmaya başladım, onlar otomatik sertlestiriyor zaten, demiri neden bıraktırdı doktorun anlamadım açıkçası

Merhaba arkadaşlar 🌸 çatlak kremi konusunu kaçırdım galiba. Ben ilk gebeliğimde lierac kullanmıştım. Son aya kadar hiç çatlama olmamıştı. Ama fiyatı bayağı artmış. Buna alternatif önerisi olan var mı acaba? 20 haftalık olunca kısmetse yurt dışına çıkacağız o zaman oradan alsam çok geç olur değil mi ? 😅😅🙃🙃
Babe yi önerdi doktorum, lierac kara borsa olmuş maalesef 🤦🏻‍♀️

Ay canım su icmiyordum, bugün doktordan geldiğimden beri çok içmeye başladım korkudan 🙄 limonlu suyu nasıl içiyorsun günde bir kere mi ? Teşekkür ederim verdiğin bilgi için ♥️♥️
limon böbrek taşlarını eritmeye yarıyor, ben zaten çok severim. bazen yemekte baya kaşık kaşık yiyorum :KK70: suya da gün içinde bir bardağa bir kaşık gibi ekliyorum çünkü suyu tek başına çok içmek zor. içine limon ekleyince daha çok içebiliyorsun, daha hızlı susuyorsun. her seferinde değil ama arada yapıyorum.

Zor gibi :KK70: 9 yıldır bu sektördeyim tabi birde liseden beri okuyorum :KK70: Sen de mi yoksa ?
ben de lise meslekte tekstili, üni moda tasarım. 3 sene önceye kadar tekstil fabrikalarında ömrümü çürüttükten sonra bir cesaret kaçtım bakalım. hamileliğimde tekstilde olmayı hiç istemedim, şu an iyi ki diyorum. hamile olup da iş stresi çeken her kadına da gönülden sabır diliyorum.

ben de lise meslekte tekstili, üni moda tasarım. 3 sene önceye kadar tekstil fabrikalarında ömrümü çürüttükten sonra bir cesaret kaçtım bakalım. hamileliğimde tekstilde olmayı hiç istemedim, şu an iyi ki diyorum. hamile olup da iş stresi çeken her kadına da gönülden sabır diliyorum.
Ben de aynı şekilde lise ve üni tekstil okudum :) şimdi de çocuk giyim tasarımcısıyım. Tekstilde olmayı bende hiç istemiyorum ama kaçamıyorum da bir türlü çünkü mesleğimi de seviyorum. Değişik bir ilişkimiz var tekstille :KK70:

Kızlar günaydın ben dün gece acaip kötü oldum çok hastayım boğazım kollarım bacaklarım hiç tutmuyor, şimdi bir acile geldim serum taktılar bir de hapşırırken sıktım kendimi sanırım sağ kasığımda sızı vardı her ihtimale karşı bir de idrar tahlili verdim. Bana önerecrğiniz doğal şeyler var mı bsşından geçmiş olan

Ben de aynı şekilde lise ve üni tekstil okudum :) şimdi de çocuk giyim tasarımcısıyım. Tekstilde olmayı bende hiç istemiyorum ama kaçamıyorum da bir türlü çünkü mesleğimi de seviyorum. Değişik bir ilişkimiz var tekstille :KK70:
çok iyi anlıyorum :KK70: hem nefret edip hem onsuz yaşayamam dediğim bir ilişkimiz vardı bizim de :KK70: o yüzden sana iki kat sabır diliyorum :KK200::KK70:

Kızlar günaydın ben dün gece acaip kötü oldum çok hastayım boğazım kollarım bacaklarım hiç tutmuyor, şimdi bir acile geldim serum taktılar bir de hapşırırken sıktım kendimi sanırım sağ kasığımda sızı vardı her ihtimale karşı bir de idrar tahlili verdim. Bana önerecrğiniz doğal şeyler var mı bsşından geçmiş olan
Merhaba , ben de öyleyim boğazım çok ağrıyordu . Sıcak suya 2kaşık limon, 2 kaşık elma sirkesi, 2 kaşık bal ,1 tatlı kaşığı tarçın yaptım içtim boğazıma iyi geldi. bir de sıcak su zencefil limon bal yapıyorum oda boğazım yumuşatıyor.

Selam kızlar kabızlık sorunu yaşayan var mı? Ne probiyotikler neler neler ama banamısın demedi. Alternatif bir şey arıyorum sanırım bıktım da bu durumda 2 günde bir kesinlikle kabızlık yaşıyorum. Bıktım. Bıktım bıktım inanilmaz zor. 😭 kayısı falan da olmadı abu arada. Yani ilaç yönetimi yaşayacağım.belli ki

Selam kızlar kabızlık sorunu yaşayan var mı? Ne probiyotikler neler neler ama banamısın demedi. Alternatif bir şey arıyorum sanırım bıktım da bu durumda 2 günde bir kesinlikle kabızlık yaşıyorum. Bıktım. Bıktım bıktım inanilmaz zor. 😭 kayısı falan da olmadı abu arada. Yani ilaç yönetimi yaşayacağım.belli ki
Probiyotik kabızlığı tetikleyip arttırır genelde . Bol su ve lifli beslenme ya da aç karnına zeytinyağı içebilirsin. Bir de duphalac var ama doktor tavsiyesi lazım ona da

Probiyotik kabızlığı tetikleyip arttırır genelde . Bol su ve lifli beslenme ya da aç karnına zeytinyağı içebilirsin. Bir de duphalac var ama doktor tavsiyesi lazım ona da
Normalde de çok su içen biriyim ama nedenini öğrendim az önce. Kan ilaci yapıyormuş. Daha yakınından geçer miyim yaaaa bu neymiş böylee

X