Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    117
Arkadaşlar merhabalar herkese benim gebeliğim bugün sonlandı Eylül annesi hikayem buraya kadarmış..
Canım bende ekim ayında gebelik yaşadım ve düşükle sonuçlandı üç hafta kalbinin durduğundan habersiz karnımı sevdim. Sonra öğrendim ki kalbi durmuş. Hiç isyan etmedim dediki rabbim sen ummadığım bir anda aldın bebeğimi yine de şükür. Ummadığım bir anda tekrar nasip et dedim. Sonra ki ay hiç ummadığım bir şekilde hamile olduğumu öğrendim. Adetimin zamanı geçti hiç beklemediğim için test te yapmadım. Bebekten vazgeçmiştim bir seferlik korunmasız ilişki yaşamıştık o yüzden hamile olacağımı hiç düşünmemiştim. İnşallah seninde öyle olacak rabbim tez zamanda kucağını sağlıklı bir brbbekkle doldursun

Kızlar pozisyon uygundu doktor gerçekten tam bir beceriksiz devlet hastanesi doktorları bile böyle değildir herhalde ya adam baktı bi kıza benziyor yok erkeğe benziyor derken bebek sırtını döndü bakamadı kalktık geldik çok sinir oldum sanki para basıyoruz ya
Hadi yaaa çok sinir bozucu gerçekten uğraşmaması ilginç ya bi su iç gel bi tatlı ye ne bilim bişi de yani bnce bu doktorun karakter sıkıntılı değiştir bunu

Yettim kızlar. :halay:Cinsiyetimiz belli oldu nasipse kız annesi oluyorum :KK33: Linakiz Linakiz
Biz bu gidişle zor ogreniriz gibime geliyor 🤣🤣🤣

Aaa net söyler artık hadi inşallah gönlünüzce olsun 🤲🏻🤎

Aa benle de hemen hemen bişey yok aranda🤗 bende yarın 17 oluyorum kısmetse🧿🌸

Kızlar galiba cinsiyetimiz erkek tam kesin demedi ama erkeğe benziyo pipiye benziyor dedi ultrasona göre 15 +4 çıktı sonradan haftasını yakalar dedi sen adet tarihine göre takip et dedi

Eklentiler

• IMG_7764.jpeg
    IMG_7764.jpeg
    93,9 KB · Görüntüleme: 59
Ay bu ne farklı hiç anlamadım. Neresi ne böyle yan yatış pozisyonu yok demi nub falan gözüken bnde kendiminkiyle anlamaya çalışıyorum. 🫣

X