Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    119
Ben bebekten dolayı uyuyamıyorum yanımda uyuyor bazen tekme atıyor karnıma o yüzden dikkatli derin uyuyamiyorum bensiz de uyumuyor sabah bir baktım ayakları ağzımın yanında uyanık uzanıyor kıza seslendim az al uyuyayım dedim kızda acıktım dedi beş dakkika uyuyuyim kaldır dedim öyle geri kalktım uyku nanay
Aynı durumdayız kuzu ya benimde oğluşum 16 aylık bensiz uyumuyor yani beşiğinde yatıyor ama uykuya dalana kadar yanımda yatıyor bebek olunca napıcam bilmiyorum eşime diyorum akşamları sen yatırsan alıştırsan ben hastanedeyken falan aklım kalmaz en azından diyorum ama oda anca alıyo yanına telefondan video açıyo bekliyo ki çocuk uyusun😡 şu telefon verme konusunda çok tartışıyoruz valla verme telefon diyorum ama anlatamıyorum

Ah kuşum beniimm sitede sorun vardı msjlar gelmiyodu falan ama düzeldi çok şükür takipteyim hepinizi 🥰 iyiyiz bitanem elhamdülillah sen nasılsın cinsiyeti merak ediyorum acaba seninde hissettiğin gibi kız mı olucak 🐣🐣

Evet kuzum düzeldi çok şükür ya 🙃🙃
Ay iyi duzelesine sevindim 😍😍

Aynı durumdayız kuzu ya benimde oğluşum 16 aylık bensiz uyumuyor yani beşiğinde yatıyor ama uykuya dalana kadar yanımda yatıyor bebek olunca napıcam bilmiyorum eşime diyorum akşamları sen yatırsan alıştırsan ben hastanedeyken falan aklım kalmaz en azından diyorum ama oda anca alıyo yanına telefondan video açıyo bekliyo ki çocuk uyusun😡 şu telefon verme konusunda çok tartışıyoruz valla verme telefon diyorum ama anlatamıyorum
Aynı durum valla eşime diyorum senle yatsın tekme atıyor karnıma diyorum benle yatmıyor diyor geçiyor kenarda telefonla video izliyor şimdide yola gitti otobüs muavini kaç güne gelir Allah bilir

Aynı durum valla eşime diyorum senle yatsın tekme atıyor karnıma diyorum benle yatmıyor diyor geçiyor kenarda telefonla video izliyor şimdide yola gitti otobüs muavini kaç güne gelir Allah bilir
Hahahhah 😂kız benimki de tır şoförü uzun yolda çalışıyodu bi gidiyodu 3 gün 5 gün yok falan sonra bebek olunca ben istedim sadece şehir içi çalışmaya başladı bide sabah 5 te gidiyor akşam 4 te falan geliyo 😂 nerden dedim uzun yolu bırak diye ben zaten saat 4 e kadar anca kendime geliyorum çocuklarla uğraşmaktan anca o saatte evi tolicam da yemek yapıcam da tam o saatte geliyo sinir oluyorum hayır geç gel yani dimi 😂 şimdide diyorum uzun yola git sen yine

Hahahhah 😂kız benimki de tır şoförü uzun yolda çalışıyodu bi gidiyodu 3 gün 5 gün yok falan sonra bebek olunca ben istedim sadece şehir içi çalışmaya başladı bide sabah 5 te gidiyor akşam 4 te falan geliyo 😂 nerden dedim uzun yolu bırak diye ben zaten saat 4 e kadar anca kendime geliyorum çocuklarla uğraşmaktan anca o saatte evi tolicam da yemek yapıcam da tam o saatte geliyo sinir oluyorum hayır geç gel yani dimi 😂 şimdide diyorum uzun yola git sen yine
Hahah benim ki nisanın 11 de anca gelir 🤣🤣🤣

Kızlar bugün sağlık ocağında tahlil yaptırdım da

lökosit referans aralığı 0-4 benim 25
Eritrosit
referansı 0-3 benim 4
WBC
referansı 3,8 - 10 benim 12,22
HCT " 35-45
benim 34,9
NEU " 1,56-6,13 benim 9,23
çıkmış bunun gibi yüksek çıkanlar ne yaptılar 😭

.
Benim bundan çok daha yüksekti özellikle lökosit ve eritrosit eritrosit son bakıldığında 12 gibiydi sanırım lökosit ise 40larda biseydi tek dozluk şase verdi 4 gün sonra tekrar yaptırdım lökosit 25 çıktı eritrosit 8 bol bol su iç sıvı al dedi antibiyotiğe şuanlık gerek yok dedi pmtesi tekrar gideceğim bakalım ne olmuş

Ben en çok kilo alanlarınızdanım galiba 47 küsur kilo ile başlayıp 55 kg oldum şimdiden ama keşke alsamda vermesem iskeletor gibi gezmekten sıkıldım 3. Bebeğim olacak nasipse diğerlerinden hiç kilo kalmadı desem yeridir 1 haftada hepsi gidiyor üzülmeyin bebişlerimiz iyi olsun verilir gerisi

Bana doktor 9. Haftada 3 hafta öndesin sat yanlış dedi hala öyle 3 hafta üstü devam ediyor o zaman bu bebek kesinlikle kız demişti sonraki kontroldede yüzde seksen kız dedi p tesi gideceğim tekrar . İsim olarak Mergül Şifa düşünüyorum. Benim ismim Melike büyük oğlan Miraç Eren küçük oğlan Melih Bera eşim Üzeyir uyumlu oluyor mu isimler sizce Mergül Şifa nasıl sizce

Gelipte evde yardımcı olsalar bari 😂 süs eşyası gibi durmasalar ne güzel olur 😂
Ay keşke kız ama benim ki eve gelsede aynı oturur gider balkona sigara içer evdeki kulluklari kırdım bir tane bıraktım onuda sakladım çene yapmasin die 🤣🤣 en azından bir tane dursun dedim

X