Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    119
Aynen gözlerimi acamaz oldum desem yeridir 🤣
Al benden de o kadar taş çatlasın saat 10 u görüyorum akşam sonra sızıyorum resmen. Keşke uykuyu böyle uyuyunca biriktiriyor olsak çocuk doğunca kullansak 😂

Ay BurcuYengec BurcuYengec özlemişim seni de arkadaşım sayfa sayfa gönderi okudum şimdi seni tekrar faal ve aramızda görmek ne iyi geldi. Halin iyi, iyisin dimi 😻

Al benden de o kadar taş çatlasın saat 10 u görüyorum akşam sonra sızıyorum resmen. Keşke uykuyu böyle uyuyunca biriktiriyor olsak çocuk doğunca kullansak 😂

Ay BurcuYengec BurcuYengec özlemişim seni de arkadaşım sayfa sayfa gönderi okudum şimdi seni tekrar faal ve aramızda görmek ne iyi geldi. Halin iyi, iyisin dimi 😻
Aynen valla saat kaç olursa olsun uzandihim an uyuya kalıyorum desem yeridir şuan hiç kalmasın yok yataktan BurcuYengec BurcuYengec en son iletiyi göremiyorum demişti sanki

Aynen valla saat kaç olursa olsun uzandihim an uyuya kalıyorum desem yeridir şuan hiç kalmasın yok yataktan BurcuYengec BurcuYengec en son iletiyi göremiyorum demişti sanki
Benim şu uyanır uyanmaz kazınan karnım olmasa daha da uyurdum da 😂😂 hafta içi istesem de uyuyamıyorum sabahları haftasonu da böyle erkenden acıkıp uyanıyorum 🙃

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-29-15-08-57-276_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    Screenshot_2024-03-29-15-08-57-276_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 42
Kızlaaar soyismimiz dalgıç uyumlu olsun diye kızıma derin veya derinsu ismini koymak istiyorum sizin önerileriniz var mı baska uyumlu olabilecek❤️❤️🧿

Hııı sorma hiç hiç…. En son 1 ay önce tarttı doktorum akla kara 6 nisanda belli olacak bakalım ne kadar aldım. Doktorum kesmese bari beni 😂😂
Ben kilo almamışım desem yeridir aynıyım 62 le başladım gebeliğe 63 800 çıktım dün doktor gayet iyi dedi sadece göbeğim çıktı oda az

Kızlaaar soyismimiz dalgıç uyumlu olsun diye kızıma derin veya derinsu ismini koymak istiyorum sizin önerileriniz var mı baska uyumlu olabilecek❤️❤️🧿
Bizim ki Eylül Lina Gençoğlu olucak anam ne uzun oldu 🤣🤣🤣

Ben saban 8 dedin mi ayaktayim uykum kaciyor ama gun icinde ölü gibiyim ve enerjim var ne bisey ve coook uykum geliyor uyuyorum
Ben bebekten dolayı uyuyamıyorum yanımda uyuyor bazen tekme atıyor karnıma o yüzden dikkatli derin uyuyamiyorum bensiz de uyumuyor sabah bir baktım ayakları ağzımın yanında uyanık uzanıyor kıza seslendim az al uyuyayım dedim kızda acıktım dedi beş dakkika uyuyuyim kaldır dedim öyle geri kalktım uyku nanay

Aslında öyle demek istemedim ama yanlış ifade ettim sanırım kendimi baktığında benimde gerçekteki ismim Fatma açıkçası memnun değilim isim konusunda herkesim görüşü farklı olabilir ne şimdiki isimleri övebilirim nede geçmişteki isimleri herkesin kendi kararı ben yada bi başkası da dese önemi yok zaten benim koyacağım isimlere de çok laf yapıldı özel hayatımda aslında ben eleştirmek istememiştim her neyse kırdıysam yanlış ifade ettiysem kusuruma bakmayın 🙏🏻
Estağfurullah canım benim ben dedim zaten o anlık söylemle ifade edemediğini öyle demek istemediğini anladım zaten açıklama yapmanda güzel oldu teşekkür ederim 🥰 seninde ismin çok güzel böyle isimlerin maneviyatını çok seviyorum ben ama diyorum ya isim eleştirilmemeli bence ama maalesef insanlar yorum yapmaktan çekinmşyolar ee bizde hamile olarak hassas oluyoruz o yüzden takma sakın kimseyi olurmu 🥰 güzel yavruna beğendiğin ismi koy gerekirse insanları sertçe uyar çünkü bazısı hak ediyor...
Bende oğlum olursa Muhammed Ali Koyucam bak onca en iyi müslümanım diye gezen kişiler bile ay ne güzel demedi biliyor musunuz bildiğiniz sessiz kaldılar çıt yok .. Oysa benim için çok kıymetli
Yaaa ne kadar güzel ne kadar değerli iki isimde çok çok özel Ali ismini koymayı bende isterdim ama Muhammed için eşimle çok düşündük ama karar verememiştik çünkü biz peygamber efendimiz sav niyetiyle onun ahlakıyla büyüsün diye niyet edip koyucaktık ama eşim dediki ilerde okulda veya dışarda lakap takarlar işte Mami falan diyolar ya bide tabiki küfür mutlaka olucak çocuklar gençler biraz acımasız malesef o yüzden koymaya cesaret edemedik açıkçası çünkü maneviyatı güçlü bizim için o yüzden Hamza yı seçtik 🥰 Ben tabiki ileriyi düşünerek akran zorbalığı vs olur diye yada hangi ortamda neyi kullanmak isterse onu kullansın diye önüne Uluç ismini uygun gördüm eşimde okey verince Uluç Hamza koyduk çokta güzel oldu 🥰🥰 sağlıkla büyüsünler inşallah

Ah kuşum beniimm sitede sorun vardı msjlar gelmiyodu falan ama düzeldi çok şükür takipteyim hepinizi 🥰 iyiyiz bitanem elhamdülillah sen nasılsın cinsiyeti merak ediyorum acaba seninde hissettiğin gibi kız mı olucak 🐣🐣
Evet kuzum düzeldi çok şükür ya 🙃🙃

Kızlar Uras ya da Rüzgar ismi nasıl sizce 😊
İkiside çok güzel canım
Oğlum olsaydı bu isimleri seçmiştim 🤣🤣🤣
Poyraz yaa çok beğeniyorum bu ismi
Derin güzel canım bende Defne koyucam sana öneri olarak da Toprak, Hafsa , Aysima , Rana bunları beğeniyorum fikir olsun 🥰
Derin çok güzel isim, Defne de uyumlu olabilir ❤️
Ya sen kalbimi mi okudun acabaaaa 😍 Defne geliyor teyzesiii 🐣🐣

X